Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Filozofiranja su nekad samo to :lol:Svi koji su pokusali da igraju iole ozbiljnije znaju teoriju i neka osnovna pravila money managementa, pisano je i ovde o tome ali ispostovati to je vec malo teze.Ja se prvi ne drzim strikno preporucenih uloga i procenata (uglavnom ulazem manje nego sto bih trebao).
Ma znam ja da su cesto puka proseravanja, ali volim da citam takve stvari, neki mazohizam:), ne znaci da moram da poslusam.Ja se drzim uloga od 3% vec godinu dana, koji adaptiram na nedeljnom nivou, tu mogu da kazem da sam disciplinovan. Imam problem sa disciplinom kada je slaba ponuda, a ja imam neizdrz da odigram nesto ili kad znam da mi neki mec nije dovoljno siguran, po nekim skroz subjektivnim kriterijumima, ali me nesto natera da odigram.
Link to comment
Bravo!Sta bi tamo na kraju? Pogledao sam i ekspresno odustao vidjevsi 0-5 u kornerima i 0-1 rez.Evo sad je Zenit odlicna prilika za poginuti, svega 3 kornera, igrac vise i 1-1 kod kuce protiv Loko.Uzeo race to 5 @ 2.62 i race to 7 @ 13.
1:1 na kraju, al jedva se setih, rezultat me nije ni zanimao :)zenit sam preskocio, nesto mi mnogo mrljavo izgledalo, ali evo sad uzeh opet fino na pohang steelers vs busan parkhvala fei, dodjem ti ozbiljno pivo :)hoevelsoriginal.jpg
Link to comment

Mrzim Ruse i Azijate (no Hitler) bas zato sto i jedni i drugi muljaju i generalno igraju odvratan fudbal al zajebah se sa Zenitom.Polako s tim Spartakom, za ovu 'taktiku' je bitno da se ne krene prerano vec lagano oko 60-70'

Link to comment

Jel gledas Spartak?U ovakvoj situaciji bih sacekao 6. pa uzeo race to 9 al' ne gledam pa nemam pojma kako stoje na terenu™ i ima li potencijala za jos 4 kornera.edit: nista ipak, evo gola prokletog. Mrzim rusku ligu!

Edited by Feindouno
Link to comment

Baksuzna fudbalska serija traje, 1-0 u 4. minutu i nema drugog gola.Vecernji deoU. De Chile-S.Wanderers 3+Houston-Seattle 2LA Dodgers-San Diego 1Cileanci malo promrdali sa golovima, pa da nastavimo. Iwakuma za Marinerese protiv beznadeznog Houstona. Greinke za Dodgerse, koji ne posustaju.Od ostalo, Detroit-Cleveland 1 i Atlanta-Miami 1, Colorado-Cincinnati <10.5 i Arizona-San Francisco <8.5. Prvi dabl za oprezan ulog, drugi cisto za pracenje. Verlander za Tigerse. I nije u nekoj formi, ali Cleveland ne ume da dobije Detroit. Wood za Atlantu, u finoj formi. Nezahvalno je igrati minus u Denveru, no starteri su dosta dobri. Corbin za Arizonu. Mogao bi naci formu, protiv neefikasnih Giantsa.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ovaj napravio hiljadu na lajvu pa igrao dve hiljade na Kerberovu @1.50, za sad 1:1 i ima dve brejk lopte u trecem gemu prvog seta. Ja jutros odigrao tiket koji je krenuo korektno: kecevi Vavrinka, Kerberova, Has i Granoljers. Na 3 200 dindzi dobitak 14 700, taman koliko mi treba za danas :D

Link to comment

Mene ubila Kerberova, oko 12 hiljada sam u minusu danas. Ali jebo to, drug promasio Sevilju 1&3+ za 325 hiljada, ulog 200. Bilo 2:2 i kaze da su dali gol za 3:2 u 89. minutu ali sudija ponistio, ne znam da li opravdano ili ne. Prosle godine je prosao 40 hiljada na 150 dindzi ali ovo je bas bas zesca tuga, iako je realno nalupao parove.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...