Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Poveli su 17-15, 34 sekunde pre kraja. Kilavi Jetsi ne bi prisli FG poziciji da im zivot zavisi od toga. Na 15 sekundi pre kraja, debili iz Tampe prave kaznu od 15 jardi i ovi daju FG sa 48 jardi. Zatim je usledila ocajnicka akcija, koja je ipak zaustavljena na 30 i kusur jardi Jetsa.

Link to comment

Jebi ga. Kilavo prvo kolo i kod mene, 2/5, ostao jos jedan singl, odnosno dabl.Probracemo valjda bolje narednog vikenda. Ja sam na Tampi imao prvo poluvreme manje i nakon serije retardiranih gresaka, dosao je plus(fambl u 5 jardi, jos jedna kazna od 15 jardi...).Probaj sutra, San Diego-Houston 2. To je prilicno verovatan mec. Ja sam nasao 1.65 bez hendikepa.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ako sam dobro razumeo kolege sa kosarke, nama bi mogao odgovarati poraz od Crne Gore (doduse, ako sam dobro shvatio, ako Makedonci ne dobiju Letonce sa 10+ onda je nebitno). Kvota 3.05 u Mozzartu. Stavicu na neki tiket reda radi.

Link to comment

NFL 3/6, bez dabla. MLB 2/2. I nije ispalo tako lose. NFL nisam mogao mnogo bolje. Overi su bili za igru, P< kod Tampe slucajno palo. Jedino sam dabl fikseva mogao bolje odigrati, no nisam ocekivao onako lose izdanje mojih alamana.NFLSan Diego-Houston 2Houston konacno ima i napad i odbranu i predstavljaju tim koji legitimno konkurise za vrh. Washington-Philadelphia, tezak par za procenu. Pitanje je kako ce izgledati napad File. Da li je RG3 spreman? Visoka granica za over, bolje sacekati sledece kolo.MLBNY Mets-Washington 2Chicago White Sox-Detroit 2LA Dodgers-Arizona 1Gio Gonzalez za Nationalse. vredi probati, dok jos imaju sanse. Scherzer za Detroit, Sale za White Soxe. Napad Tigersa bi trebao da donese prevagu.Nolasco za Dodgerse u pokusaju prekida serije od 4 poraza.Od ostalog, Baltimore-NY Yankees >8.5, Miami-Atlanta 2. Bitna serija u Baltimoru. Oba tima u tesnoj wild card borbi. Sabathia ne tako pouzdan ove sezone. Atlanta lose odigrala protiv Philliesa, vreme je za jednu pobedu u gostima.Probao na Djokovica hendikep(da uzme 2 seta), za pracenje. Jedan oprezni kosarkaski dabl.Plus jedan U21 fudbalski:Netherlands 3+Switzerland 2Belgium 1Spain 3+France 2

Link to comment

Kapiram da taj Interwetten ne postoji u mom gradu :D Za sad nasao 2.20, bas kod ovih mojih, mada su juce drzali na 2.30 ali ko me jebe kad cekam. Uglavnom, ide bar 5 hiljada na njega pa kud puklo. Mislim da ce brutalno spustiti ogavnog Spanca, ipak najbolje igra na betonu a i svi kenjaju kako je gotov pa je vreme da vaskrsne malo.

Link to comment
Kapiram da taj Interwetten ne postoji u mom gradu :D Za sad nasao 2.20, bas kod ovih mojih, mada su juce drzali na 2.30 ali ko me jebe kad cekam. Uglavnom, ide bar 5 hiljada na njega pa kud puklo. Mislim da ce brutalno spustiti ogavnog Spanca, ipak najbolje igra na betonu a i svi kenjaju kako je gotov pa je vreme da vaskrsne malo.
Pratim te. Vadim™ se brutalno na Djovaka.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...