Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Dabl @2,56Turska doh1 (-6,5)Španija doh1 (-8,5)
0/1=-1,00Danas je basket bio isplativ samo na LIVE da se igra. Od tenisa ništa interesantno. Javlja mi se under na Nadala, ali bar da je 30,5 ili 31,5 igrao bih sigurno. 29,5 preskačem.
Link to comment

jebes basket, sranje ovo, da sam loto igrao vise srece bih imao, ovako kao znam nesto a ono kurac. da sam bar imao muda pa da stavim nesto na nase, ali... srecom igram se sa bas, bas malom kintom, ucim se sto bi se reklo.

Link to comment

Šta znam, meni super prvi dan. Odigrao singl na Latviju za 1,95 i to je to.

Nadam se kvoti blizu 2 na Gruziju sutra, Hrvati su u kurcu skroz.
Ovo me isto mami. Ali glavni tiket sutra Srbija s najvećim hendikepom + Češka. Ajbašdavidimo.
Link to comment

ja ko zli, povecavam kvotu. da sam igrao singlove dobro bih prosao, nego na jedan promisljeni par sa finom kvotm reko da je pojacam sa siguricama™. ali danas svi igraju kosarku tako da nema sigurnih favorita, pa riziko prodje, ali tiket sjebu pojacivaci kvote™.

Link to comment

Brao Gli majstorcino!!!Da se nisam izgruvao na lajvu pre toga, uzeo bi' minimum duplo vise a mozda i celih 100 hiljada, jer je ulog trebao biti kao onaj juce ali sam se usro pa smanjio... :D

Link to comment

Bez zezanja, koliko god sam srecan zbog dobitka, toliko sam i smoren zbog svojih gluposti. Ova dva para sam merkao par dana, Gaskea i nase (Peneta uletela kad sam video da igra ofanzivno a Vinci samo vraca kao pizda), i na njih je trebalo da ide ulog kao juce (8 hiljada, kvota malo jaca od 6) ali sam se opako izgruvao uzivo na Turcima jebenim i pao i keca i H1 +5.5 pa sam se uplasio i smanjio ulog a dodao Penetu... Do kurca.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...