Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Je l ima šanse da t prestaneš da se kladiš?
Prosla mi i Nemacka over 135.5 na tiketu koji sam vec bio bacio (doslo na produzetak a to se ovamo racuna) pa sad cekam brata Vavrinku za ukupno 46 200 :D Stanislave, ljubim ti kurac, odigraj mec karijere i pobedi zlog pirgavog Skota!
Ako ih je i bilo zgazio ih je Stanislav kao Mareja :DBravo Gli!
Link to comment
Ja za sad u minusu nekih 8 hiljada, i sad ide vadjenje na brata Stanislava za isti toliki ulog, kvota 3.4 ili da dodam nase hendikep i smanjim ulog...
Prosla mi i Nemacka over 135.5 na tiketu koji sam vec bio bacio (doslo na produzetak a to se ovamo racuna) pa sad cekam brata Vavrinku za ukupno 46 200 :D Stanislave, ljubim ti kurac, odigraj mec karijere i pobedi zlog pirgavog Skota!
Ne znam da li ga namerno tako zoves, ali ako ne, onda me neodoljivo podsecas na ovu legendu... nadam se da ne planiras da istetoviras ime svog heroja :Dtouro.jpgP.S. Svaka cast za tikete! ;)
Link to comment

Meralco - Rain or shine u 11:15, braca Filipinci. Nerealne kvote opet, 2.80 na Meralko a obe ekipe imaju po 3-2 i cak su Boltsi u boljoj formi, moracu da ih probam ali cu cekati da gube 5+ razlike u prvoj pa da kvota skoci na preko 3.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Polovicno nocas. NFL lepo krenuo laganim overom, Oakland dobio seriju derbija i onda nocas keo protiv mrtvih Astrosa.FudbalDenmark 2BIH w1Belgium w2England 1Holland 2Spain 2Germany 1Portugal 2Greece 2Ne volim da cackam 2+, kada igraju reprezentacije, te mi fiks deluje kao bolja varijanta.MLBBaltimore-Chicago White Sox 1Kansas City-Detroit 2Oakland-Houston 1Oriolesi prekinuli losu seriju ocekivanim trijumfom nocas. Feldman-Danks kao starteri. Feldman baca promenljivo, Danks ocajan u gostima. Domaci imaju dosta bolji napad, te ocekujem jos jedan 1.Shields za Kansas, Anibal Sanchez za Detroit. Dobra forma vecerasnjih startera, uz odlicnu tradiciju protiv aktuelnih protivnika. Tigersi su jedan od timova koji daju najvise poena, pa mislim da je prenost na njihovoj strani.Oakland se obrukao sinoc. Veceras startuje Griffin za Athleticse. Valjda ce i njihov napad dati nesto. Jos jedan poraz protiv tima van playoff trke bi vratio Texas na vrh.Probao sam naravno kosarku i tenis za sicu, ali to bolje da ne pisem. Kosarka vise za pracenje.

Link to comment
Gde stavio minus? :D A znam da je Stanislas ali to nije srspsko ime, a sinoc je igrao za dobrobit srpskoga naroda i mene licno pa je morao biti prekrsten :D
pored Svaba :lol:
Link to comment

Evo ga 1 ZliGli stajl, negdje sredinom 2/4:Bosnia and Herzegovina @ 3.60Ukraine -2.5 @ 1.90Doubles, 1 bet * €50.00Da sam igrao na pocetku 4/4 recimo bila bi kvota 20 al nema veze.

Link to comment
I da ne zaboravimo, u ljudskoj psihi je valjda da igramo overe a zapravo oko 66% igraca (na mom uzorku jednog EP i granica iz svih lokala, dakle nekad je isti igrac isao i under i over odjednom) ode ispod granice.
Odigrao danas sistem 3/4 undera na Strelnieksa, V.Oostruma, Bjelicu i Eliyahua. Prva 2 prosla. Edited by Feindouno
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...