Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

MLB me izvadio, 3/3 nocas. :happy:FudbalCrewe-Peterborough Utd 3+, 5+Sierra Leone-E. Guinea 3+MLBCincinnati-LA Dodgers <7.5Oakland-Houston <8.5Kansas City-Detroit 2Latos i Greinke u sjajnoj formi. Latos 2-0, 0.57 ERA, protiv Dodgersa, kao clan Redsa. Greinke 4-1, 2.57 ERA protiv vecerasnjeg protivnika. Ukupno je 11-1, 2.08 ERA, na poslednjih 14 startova. Straily-Oberholtzer u Oaklandu.Straily u sve boljoj formi, pokusava da veze trecu pobedu(protiv Detroita primio jedan poen, protiv Texasa 2). Oberholtzer po ulasku u rotaciju Astrosa ima 1.98 ERA(6 nastupa). Nakon sto ih je Boston razbio preksinoc, Tigersi su istom merom odgovorili nocas protiv Royalsa. Verlander baca toplo-hladno. Protiv Kansasa je 15-4, 2.71 ERA. Ove sezone 0-2, 2.60 ERA. Duffy dobar do sada, no ako bude pravio walkove kao protiv Marinersa, nece dobro proci. Isti razlog kao i sinoc, mnogo bolji napad Detroita. Verlander je svake sezone imao bar jedan trijumf protiv Royalsa, te ocekujem da ovosezonski ubelezi veceras.Kao i juce, kosarka za minornu uplatu(jer ne mogu nista da pogodim), tenis oprezniji ulog, Djokovic fix i Nadal 3-0.

Link to comment

Jučer pukoh prvi put na eurobasketu, Srb'ja naletjela na kredenac. Danas ESP-CZ +19 H2, vjerujem da će Česi pružiti žilav otpor.Za 1,7 mislim da je velju.

Edited by king louie
Link to comment

Ja uzeo 15ak evra jutros na ovoj nasoj Krunicki, rutinski opeglala neku amaterku a kvota bila 1.80. Onda krenuo da pravim fudbalski tiket za ceo dan i skontao da sam skroz ispao iz fazona kladjenja na fudbal, ladno ne mogu da nadjem parove. Sad sam opicio uzivo na ovog nekog Krawietza protiv Mosera, celendzer u St. Poeltenu, on prvi nosilac ali je puko prvi set pa kvota bila 4.9 :D Idemo Kevine, sad ga nagnaj!

Link to comment

Ja sam ovih dana verovatno uradio neko dobro delo kojeg nisam svestan, posto prolazim sve sto odigram. Danas roknuo 2&3+ na Bangor i TNS, doslo. Drugi tiket GG&3+ na Kru - Piterboro i 1&3+ na Krouli, isto doslo. Treci tiket singl prvi set na brata Vavrinku po 3.3 uzivo, i to doslo. Sad sam stavio simbolicnih 500 dindzi na Vavrinku mec ali navijam da Njole dobije, jer cu onda sutra da ga malo zesce zategnem ako bude finale sa Nadalom.Moram i 500 na Gaskea veceras, cisto da ispostujem coveka zbog pobede nad Fererom, a i kvota je 9... ako nista, radi mi i predaja Nadala jer kod ovih mojih nema kvote 1 :D

Link to comment

Ko ima bet365 ili neki drugi onlajn nalog, ima kvotu 6.5 na Krunicku protiv Foretz-Gacon, bila je favorit a pukla prvi set 1:6 i sad je red da okrene. Moze da se baci par ojra, ja odigrao hiljadu dindzi i na mec i na drugi set po 2.7, s tim sto sam to vezao sa Barakom protiv Global Porta, otkud cu propustiti bracu Filipince :D

Link to comment

Kontam da bi i to trebalo da dođe. Jetsi su smehotres i kad su u punom sastavu, a danas igraju bez startnog QB.Ja ću još probati dvojku na Kanzas Siti protiv Jaguara, keca na SF protiv Grin Beja i overe na NE vs. Bills i Saints vs. Falcons ( u raznim kombinacijama )

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...