Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ko ima bet365 ili neki drugi onlajn nalog, ima kvotu 6.5 na Krunicku protiv Foretz-Gacon, bila je favorit a pukla prvi set 1:6 i sad je red da okrene. Moze da se baci par ojra, ja odigrao hiljadu dindzi i na mec i na drugi set po 2.7, s tim sto sam to vezao sa Barakom protiv Global Porta, otkud cu propustiti bracu Filipince :D
Sigurno si uradio neko dobro delo ovih dana... :D
Link to comment

Pa ne znam vise, stvarno :D Bio sam ubedjen da me kenja, ali ovo vise nije slucajnost pa sve vise verujem da znam :D Krunicka rutinski okrenula a Barako (koji me neki dan iskarao za 74 crvene) okrenuo -16 u zadnjoj, mada to i nije neko cudo kod Filipinaca...Sve u svemu, Gli majstorcina :Hail:

Link to comment
Ja ću još probati dvojku na Kanzas Siti protiv Jaguara, keca na SF protiv Grin Beja i overe na NE vs. Bills i Saints vs. Falcons ( u raznim kombinacijama )
Saintsi kec? Meni to diskutabilno. U najmanju ruku dvojka u hendikepu, Atlanta je ozbiljnija ekipa cini mi se...Tesno u svakom slucaju. I brdo poena na obe strane. Edited by ducca
Link to comment

Fudbal 2/2, MLB 2/3, prodjose cak i teniski, odnosno kosarkaski tiket.Danas sledi NFL, tu mora i ja malo da izdivljam. :lolol:Buffalo-New England >50.5New Orleans-Atlanta >53.5Carolina-Seattle 2NY Jets-Tampa P<20.5St.Louis-Arizona P<21.5Cleveland-Miami <41.5Detroit-Minnesota 1Pittsburgh-Tennessee 1San Francisco-Green Bay h2(+4.5)Dallas-NY Giants h2(+3.5)Prva tri para su mi najverovatnija. New England ima izmenjen hvatacki korpus, ali i takvi bi trebali da budu ofanzivna masina. New Orleans bi povratkom Paytona trebao da bude onaj stari tim, koji puni do kraja. Seattle mi deluje kao mnogo ozbiljniji tim. Ocekujem da nastave trend dobrih igara.St. Louis-Arizona, Cleveland-Miami i NY Jets-Tampa su potencijalne defanzivne tekme. Videlo se prosle sezone da Ramsi mogu, ako imaju ozbiljnog trenera. Arizona cesto igra tvrde meceve, te minus na poluvremenu deluje povoljno. Slicno mislim i za NY Jets-Tampa. Jetse ne mozes uhvatiti ni za glavu ni za rep. Tampa ima potencijala. Browns-Dolphins mi deluje kao mec gde ce dominirati kikeri i odbrane.Za kraj dva sumnjiva dabla, koja odigrah oprezno. Moji Steelersi istumbali sastav, pitanje je kako ce to izgledati na terenu. Detroit protiv augodne Minnesote i nezaustavljivog Petersona. San Francisco mi deluje precenjeno, pa stavih hendikep na Green Bay. Dallas ce verovatno biti kilav kao i uvek. Ocekujem tvrd mec i pokrice sa 3.5 hendikepom.MLBMiami-Washington 2Cincinnati-LA Dodgers <7.5Cleveland-NY Mets 1LA Angels-Texas >8.5Strasburg za Nationalse, koji jos imaju teoretske sanse za doigravanje. Reds-Dodgers, Bailey-Kershaw. Bailey nije primio poen na prethodnih nepunih 15 ininga. Kershaw ima seriju dobrih startova, uz retke probleme(protiv Colorada), 1.27 ERA, na poslednja 4. Indiansi jure wild card, za Metse zardjali Matsuzaka. Texas izgubio oba meca protiv Angelsa.Veceras za njih baca Tepesch koji mi ne uliva poverenje. Napad Angelsa produktivan, te slutim jos jedan over,

Link to comment
Saintsi kec? Meni to diskutabilno. U najmanju ruku dvojka u hendikepu, Atlanta je ozbiljnija ekipa cini mi se...Tesno u svakom slucaju. I brdo poena na obe strane.
Ma kakav kec na Saintse. Over i tu i na NE vs Buffalo. Meni deluje da jasno piše, izvinjavam se ukoliko sam uneo zabunu.
Link to comment

Počinje EBEL hokejaška liga...Insbruk - Bolzano 1 @ 1.8Italijani debituju u ligi, odigrali su samo dve pripremne utakmice, a našao sam izjavu trenera da putuju nekompletni jer neki igrači nisu dobili vize...Insbruk je loša ekipa, ali vredi upariti sa još nečim... :unusre:

Link to comment

Ja preferiram overe, kada je rec o EBEL ligi. Juce sam probao Dornbirn-Rekord >5.5 i doslo je lagano. Insbruk je prosle sezone bio jedan od najboljih timova za plus, ali i najlosijih za fiks. Italijani su nepoznanica, ali i ja procitah da su losi, no bolje da sacekam sledeci termin. Ako ih Insbruk nakanta, onda su protiv ostalih tek nadrljali, pa cemo imati jos jedan tim za overe.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...