Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Svaka cast. Ja kontrirao, igrao Grke dva puta kad su gubili mnogo razlike i opusteno su poduvali od (uvek augodnih ?) Finaca.Idemo Njole, idemo kvota 2.23! Ako moze i 3:0, to bi bio pun pogodak :D

Link to comment

E svasta, na Fortuni Keln 5 kornera izmedju 70' i 74', uzeo 350e ni kriv ni duzan i to sam zakasnio malo, moglo je bar po duplo vecim kvotama... mada tad ne bih ovoliko ulozio. Sve to ima svoje™

Link to comment

posto si pricao da si dugorocno u plusu, a cini mi se da ti je dnevni obrt™ poprilicno veliki (u evrima), zanima me da li si npr. na mesecnom nivou dobar™ dve prosecne plate? pitanje jeste nepristojno, ne moras da odgovoris. :)

Edited by Psihodelija
Link to comment

Ne znam kolika je prosjecna plata :)Kolika god da je vjerujem da se radi o trocifrenoj cifri (u evrima) a u tom slucaju jesam.Najgori mjesec mi je bio -4800 tacnije ako se ne varam jedini koji sam zavrsio u minusu al nisam siguran, nije mi na ovom kompu proslogodisnji excel™. I nije mjesec nego nekih 5 sedmica al jako mi je to opravdanje u pm.Najbolji je bio +5500, oktobar prosle godine ja mislim.

Link to comment

Mislim red je i da kazem da mi je juce Sudan jeb'o milu majku i da sam pukao nekih 700e samo na njima, da ne bude da samo dobijam, samo sto (srecom) nisam pisao nista prije meca pa mi bilo bezveze da dodjem ovde i kenjam koliko sam pukao, ne kenjam ni za dobitke osim kad ovako nesto bombasticno ne prodje pa cisto kao 1 kuriozitet :)

Link to comment

MLB 2/3, druga grupa polovicno. NFl pogodjen, ali nije moglo bez drame. Houston se vratio nakon zaostatka od 21 poena. :Hail:FudbalRussia-Israel 1Armenia-Denmark X2Kazakhstan-Sweden 2Malta-Bulgaria 2+Slovakia-BIH X2Greece-Latvia 1Andorra-Netherlands tim2 3+Faroe Islands-Germany tim2 3+HokejTrencin 2Salzburg 6+MLBCincinnati-Chicago Cubs 1Miami-Atlanta 2St.Louis-Milwaukee 1Sjajni Cingrani za Redse, Jackson za Cubse. Jackson bolji u odnosu na pocetak sezone, no ne verujem da ima previse sanse veceras. Cubsi nocas dobili, te je kec jos verovatniji. Atlanta u prilici da napravi seriju pobeda u gostima. Teheran konstantno dobar. Koehler dugo bez pobede, mada mu ni napad ne pomaze previse. Cardinalsi pocistili ove moje tokom vikenda i sada im dolaze Brewersi. Miller baca mnogo bolje kod kuce, pa ocekujem njegov dobar nastup i veceras. On je 2-0, 1.47 ERA, na tri starta protiv vecerasnjeg protivnika. Peralta u solidnoj formi, no protiv Cardinalsa je tradicionalno los, 0-2, 11.57 ERA, na 2 starta.Ostalo, Chicago White Sox-Detroit 2, Minnesota-Oakland 2. Nadam se da sudije nece biti naklonjene White Soxima, kao sto je sinoc bio slucaj. Porcello nije najstabilniji starter u ligi, ali proti White Soxa je odlican. Johnson ce imati drugi start veceras, te ocekujem bolje izdanje napada Detroita. Parker za Oakland, protiv nepredvidljivih Twinsa. On je 1-0, 3.00 ERA protiv Minnesote, na dva starta, oba u gostima.Hendriks dobar protiv Texasa, a onda los protiv nesretnih Astrosa. Oakland u tesnoj playoff trci.

Link to comment

Posto ste poceli o mesecnim zaradama, aj da prijavim sta mi je rekao jedan nas profi kladionicar (koji se sad prebacio na poker). On je najvise mesecno imao 22% zarade na sve uloge, s tim sto je imao uglavnom fiksne uloge, sa minimalnim povecavanjem i smanjivanjem zavisno od toga kako prolazi. E sad, na njegovih mnogo ulozenih para mesecno, 22% je vise nego dobro (cak mi je rekao da je i 15 dosta a sve preko 10 podnosljivo). Naravno, desavalo se i da bude u minusu ali znam da je i od Mocarta preko one nagradne igre dobio Porse Bokster i jos sto nekih manjih nagrada.Sto se mene licno tice, znao sam da izadjem mesecno sa preko hiljadu vise puta, a najvise sam izduvao za vreme prosle Olimpijade, oko 800. Najveci problem mi je sto se zalecem kao konj kad ne ide, i mnogo brze poduvam pare nego sto ih zaradim :D

Link to comment

Danas sve pare na Slovake. 1x za 1,52 je poklon. Istorijski BiH ne dobiva odlučujuće tekme. Slovaci imaju kvalitetu, a odnedavno i pristojnog trenera koji ih je posložio. Snaga bosanskog tima je općenito prenapuhana posljednjih godina pri čemu se prečesto zaboravlja da je niz ubjedljivih pobjeda ostvaren protiv vrlo slabih protivnika.

Link to comment

ZliGli vodis li neku evidenciju?Meni je uvodjenje toga dosta pomoglo kad je disciplina u pitanju.Doduse nije ni to zbog svakoga, ima ljudi koji bi krenuli da jure izgubljene pare kad vide da su taj dan u minusu par stotina npr, to je zajebano i treba biti iznad toga™.

Link to comment

Ja sam se 2008. tokom novembra meseca, dva puta ujebo zesce sa tim pokusajima pokrivanja.Od tada se disciplina polako popravlja, te sada retko igram nesto sto nisam planirao. Ako je dan los, bolje prespavati i sacekati sledecu priliku. Izbegavam i stvari koje ne pratim, odnosno nemam blage veze ko, sta, gde , kako.

Link to comment

Ne vodim nikad evidenciju a primetio sam i da me drugovi oderu svaki put kad dobijem nesto pa nikad nemam pojma na cemu sam, stalno nesto moram da castim. A ne kontaju da kad pucam, pucam sa stilom :D I nema sanse da igram disciplinovano, nemam zivaca za to nego sve na osecaj, a to ne valja nikako. Skontao sam ovamo u kladionici par ljudi sto igraju strpljivo i u plusu su ali dzabe, ja sam navucen na live i do kurca...Inace, veceras sam se nevidjeno smorio. Igrao 20 evra na Tiema protiv Dzeralda Melcera (manje poznati od brace Melcer), kad je ovaj drugi uzeo prvi set, kvota bila 2.9. Tiem rutinski dobio drugi, posle na 5:5 imao 0:30 na servis Melcera, i raspao se i puko 5:7. Nisam izgubio skoro nista para ali sam ljut kao ris, mnogo vise nego sinoc zbog Djokovica.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...