Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Tenis 1/2, MLB 1/3. Ocekivao sam da ce Ferrer lagano da dobije peti set. Liriano dobro baca samo protiv Cardinalsa. :lolol:NFLDenver-Baltimore >47.5MLBBaltimore-Chicago White Sox 1LA Angels-Tampa 2Oakland-Houston 1Jos malo je ostalo do kraja regularnog dela sezone. Sada igram na timove koji jure nesto. Eventualno preskocim, ako je starter totalno nepouzdan. Price startuje za Tampu, Gray za Oakland. Oriolesi bi nakon ocajnog niza u gostima(3-6), mogli da iskoriste ovu seriju protiv White Soxa i prikljuce se ponovo wild card borbi.TenisBryan/Bryan fixMurray fixKosarkaMontenegro dop>150.5Srbija doh2(-7.5)Da probam i ja kosarku, mada do juce nisam cestito ni znao sastave ekipa. Kasno videh parove prethodnog dana. Mogao sam da odigram na Grcku protiv ovih jadnicaka.Kosarka i tenis malo opreznije, NFL i MLB standardan ulog.

Edited by Miljenko
Link to comment

Glup sam za kosarku. Montenigeri ipak u minus. Od kada se u Evropi ne igra penal zavrsnica? Na drugom Hrvati dosli over, Finska lako, ali zato Israel ponovo izgubio. Nisam se ni nadao previse.

Link to comment

2 singla: Fra -21, Gortat over 15.5Oni pametniji medju vama znaju sta im je ciniti.edit: dodajem VB under 63 timska poena.

Edited by Feindouno
Link to comment
2 singla: Fra -21, Gortat over 15.5Oni pametniji medju vama znaju sta im je ciniti.edit: dodajem VB under 63 timska poena.
I ja sam hteo da igram Gortata over, ali je u Meridianu granica 17, a to mi deluje previše. Sad se dvoumim između njega, Lampea over 13 i Belinelija over 15. Igraću i Rashkeema over 8.
Link to comment
Kurac Gruzija. Sve sam promasio na ovom EP do sad, bukvalno nijedna opklada nije prosla.
+117. put kazem sebi da necu na basket, ali mi djavo neda mira. nista, ali bukvalno nista nije proslo, nije mi zbog kinte, sitni ulozi, ali zbog nerava. ima jos jedna otvorena i to je to... do 18. puta :isuse:
Link to comment

Lampea bi mogao da cuva Veseli a ako se to desi pojesce ga. Gortata nema ko da cuva. Posto sam to napisao vjerovatno ce Gortat da zavrsi sa 4 a Lampe sa 23 poena. 17 jeste previse.Belinelija i uopste silovatelje sutere ne volim da igram na EP.I da ne zaboravimo, u ljudskoj psihi je valjda da igramo overe a zapravo oko 66% igraca (na mom uzorku jednog EP i granica iz svih lokala, dakle nekad je isti igrac isao i under i over odjednom) ode ispod granice.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...