Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Bacih i tenis. Fiks standardno nema nista preko 1.20 (lazem Georges je 1.27). Gemovi, Querrey >38.5, Fognini >40.5, Millman >37.5, Wozniacki >16.5, Kasatkina >16.5. Kvota 8,21.

 

Od srede NHL pauza 4 dana, posto je All-Star ipak razbibriga. Ovechkin recimo odmara, pa je dobio standardni mec suspenzije zbog toga.:laugh:

Edited by Miljenko
Link to comment

Sad vidim da je ovaj poslednji tiket iz spojlera od ranije i da sam ga greskom okacio...:isuse:

Evo i treceg, da ne bude da muckam nesto :D

 

Spoiler

 

uljXnK8.png

 

 

 

Edited by Nesh
Link to comment

Balkan Bet, NFL, igraci: da Rodgers baci za 2+ TD kvota 2.00, da Kittle postigne TD isto 2.00. Hm..ajd, mora nesto da se proba makar za sitno zanimacije radi.

Maxbet nema u ponudi igrace. :huh:

 

Henry granica za trcanje 119.5 jardi, da postigne TD 1.65. Ali ubrzo pocinje utakmica, pa da ne lupam glavu sa ostalima, ostacu na Rodgersu i Kittleu.

Link to comment

Evo Henry brzinski postize TD. Dobro, i nije bila neka kvota, maad je bila sigurica...Ali trebalo je pronaci jos nesto na brzinu, pa ne odigrah...

Edited by Nesh
Link to comment
5 hours ago, Nesh said:

Balkan Bet, NFL, igraci: da Rodgers baci za 2+ TD kvota 2.00, da Kittle postigne TD isto 2.00.

 

Kittle "samo" blokira, SF samo trci, tesko da ce se tu ici na pas. O Rodgersu da i ne govorimo, ne moze da se sastavi. Totalni raspad Packersa.

Edited by Nesh
Link to comment

5/6 (fudbal 2/3, NHL 1/1, NFL 2/2). Fudbalom nisam odusevljen. Sve neki kilavi mecevi, bez ijednog bonus tiketa. Na Ajaksu 40+ suteva i samo 3 gola. Bonus je sto je Barsa oborila kombo tiket. Samo jedan gol protiv random ekipe, kuda ide ovaj fudbal.:dry: NHL lagano za promenu. I NFL je prijatno iznenadio, prilicno lakim over prolazima. Stoji da sam imao samo jedan promasaj, no nijedan prateci/bonus tiket nije dosao, pa nisam odusevljen.

Standardni ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

 

Atalanta-Spal 3+

 

Utrecht II-Roda 3+

Ajax II-Dordrecht 3+

 

Kvote 1,40 i 1,71.

Danas nije bilo prostora za eksperimente, sto je obicno najbolja varijanta.

Singl je na kombo tiketu.

 

 

NHL

 

Colorado-Detroit 5+ (OT&SO)

Minnesota-Florida 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,48.

Spojih oba danasnja para. To na papiru i ne deluje toliko lose.

Slabija grupa.

 

 

NBA

 

Houston-Oklahoma >221.5

Memphis-New Orleans >229.5

 

Washington-Detroit >225.5

Atlanta-Toronto >223.5

 

Kvote 2,19 i 2,15.

Ova nedelja ce biti ispunjena igrom na NBA pretezno. Videcemo kakvo ce otvaranje biti.

Prva kombinacija je u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Milwaukee >218.5, Miami >215.5, Cleveland >214.5, Boston >213.5, Utah >209.5, Portland >211.5. Kvota 10,24.

 

Teniski tiket, Millman >37.5, Herbert >36.5, Delbonis >36.5, Konta >18.5, Keys >16.5, Sharapova >19.5, Ostapenko >18.5. Kvota 22,29.

Prvi dan je bio slab, brzo su zveknula oba tiketa. Querrey obara onaj sa gemovima, ubedljivim trijumfom; Shapovalov obara fiks. Odigrao sam i fiks tiket danas, no tu je 20+ parova, kod zena uglavnom da igracica uzima set, kod muskaraca da uzmu dva ili set.

 

Link to comment

U gostima su traljavi, no kod kuce su obicno razbijali. I juce sam ocekivao neku petardu. Ja od Reala bezim od starta.:D

Villarreal ima najvise 3+ meceva na nivou lige (15/20), Barsa jedan manje. Na Camp Nou 8/10 3+, sa ovim juce. Ove sezone su ok, prosle su bili nikakvi. Meni je Barsa uvek no brainer, osim ako je protivnik A. Madrid.

Edited by Miljenko
Link to comment

Holandija 2 definitivno propala. Izgleda da su Ajax i PSV pustili sve iole dobre igrace iz B timova. 2-0 u utakmici gde je ocekivano rutinskih 6-7+ je smesan rezultat. Pomislio sam da je do terena, ali to nije slucaj. Nema kod njih losih terena kao u JSL, ni u drugoj ligi.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...