Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

U Rimu nije bio toliko los mec, ali dodje na isto kada najbolji strelac ne ume da pogodi zicer sa 7-8 metara i tako puta dva. Ovo ce biti jedan od onih dana kada nista ne dolazi.:yawn2:

Link to comment

Nisam ni ja zatezao, kao sto obicno radim vikendom, no sa manjim kvotama mi je potreban solidan procenat.

Tja, sutra se vraca NHL. Nadam se da cu tu napraviti ok trend dablova.

Link to comment

Za sutra.
Jong Az ima 11 u nizu gg3+, i 19 u zadnjih 20 gg (17gg3+).
Uz to vezati hokej, over golova Litomerice, jedna simpaticno raspucana ekipa.


Poslano sa mog SM-J610FN koristeći Tapatalk

Link to comment

Da, Taj AZ II bih mogao probati 3+. Tu ce verovatno biti i neki NHL 5+ dabl, a imam i 3 zanimljiva NBA para, no tu vec cekam granice. To me najvise i nervira kod igranja na NBA. Ovde imas granicu od 200 poena, tamo 240. Kod hokeja sve igram 5+, samo se kvote menjaju. Kod MLB utakmica ima varijacija u granicama, ali ih je lakse proceniti na osnovu stadiona, picera.

 

Evropski hokej obicno odigram egzibiciono; danas sam za kvotu 50+, promasio 2 utakmice, na tiketu sa 15 parova.

Edited by Miljenko
Link to comment

Naravno, ni PSG nije mogao do 3+. Da vrhunski spic promasi par ovakvih sansi, to mi stvarno nije jasno kako moze da se desi. Plus neka mi neko objasni kako smotani Lille moze da da gol protiv bilo koga.

NBA je krenuo ok, no mozda i tu bude neka glupost u nastavku veceri.

 

Koliko me nerviraju ovi novi telefoni, koji sami ubacuju reci. Sto puta ispravljam post.

Link to comment

1/6 (fudbal 0/3, NBA 1/3). Na fudbalu sam jos i prosao dobro, posto nisam stigao da odigram Inter. Svajcarci odigrase bas los mec; Roma i Lazio ok, no na kraju nije bilo ni srece, plus sudija nije svirao cist penal; PSG se isto ispromasivao, mada taj par i nije bio toliko bitan. NBA je krenuo ok, a onda naravno corak. Houston prolazi; Toronto pada za poen; Memphis 3 poena ispod. Ne pomazu ni znacajno nize granice. Naravno da je par drugih parova doslo. Najgora NBA sezona ikada (bar ovaj dosadasnji deo). Nije bilo previse pomoci ovde, odigrao sam ono sto sam hteo; mozda sam mogao NBA samo dablovima ispratiti.

Malo preko minimalnih uloga danas (parovi nisu nikakvi, a i vikend je bio pun losih rezultata).

 

 

Fudbal

 

AZ II-Almere City 3+

 

kvota 1,40.

Ovaj par iz Holandije 2 lici na sigurnu stvar, no kakav mi je trend prolaza, pitanje je da li ce i ovo doci.

 

 

NHL

 

Ottawa-New Jersey 5+

Dallas-Tampa 5+

 

Kvota 1,94.

Teski parovi danas. Bonus je sto Ovechkin ne igra, a Matthews je pod znakom pitanja, te preskocih Washington i Toronto za ozbiljniju igru.

 

Prateci tiket, Montreal 7+ (OT&SO), Nashville 7+ (OT&SO), San Jose 5+ (OT&SO), Vancouver 5+ (OT&SO). Kvota 6,58.

 

 

NBA

 

Detroit-Cleveland >214.5

Oklahoma-Dallas >216.5

 

Kvota 2,18.

Eliminacijom dodjoh do ove kombinacije. Rocketse bih sigurno igrao, no verovatno ce im faliti i Harden i Westbrook.

 

Siri NBA tiket, Miami >204.5, Minnesota >219.5, Chicago >210.5, Utah w1. Kvota 3,67.

 

Teniski tiket, Federer >30.5, Djokovic >35,5, Barty >20.5. Kvota 4,45.

Edited by Miljenko
Link to comment

1/3 (fudbal 1/1, NHL 0/1, NBA 0/1), AZ II je dosao 5+. Fudbal lagano, steta sto nije bilo sedmog gola. U NHL delu sam previse razmisljao i odabrao pogresno. Cini se da ne treba obracati toliko paznje na odsustva igraca (bar kada se igra na golove). Kod Senatorsa lak prolaz, pad u Dallasu (cemu toliki ofanzivni potencijal, kada tim igra neki mediokritetan hokej). NBA nepogodljiv i dalje. Odigram 6-7 poena nizu granicu od standardne i padnem za 10 poena.:D Na sirem tiketu padoh na Utah w1, prototip sumnjive utakmice. Bio bih zadovoljan 2/3 bilansom, no tesko se i to hvata.

Minimalni ulozi danas (danasnji parovi su prilicno sumnjivi, fudbal i NHL pre svega; NBA nikada i nije siguran).

 

 

Fudbal

 

Colo Colo-Palestino 3+

 

Kvota 1,75.

Cileanci su iznenadili efikasnoscu na otvaranju sezone, pa da probam na jedan od najboljih timova u ligi.

 

Prateci tiket, QPR 3+, Brentford 2+, WBA 2+, Leeds 2+, Luton 3+, Burton 2+, Doncaster 2+, Peterborough 3+, MK Dons 2+, Rotherham 2+, Plymouth 3+, Northampton 2+, Swindon 2+, Cheltenham 2+, Crewe 3+, Forest Green 2+, Woking 2+, Eastleigh 2+. Kvota 396,67.

Pokusavam sa Englezima i dalje. Da mi ne bude posle zao, ako uleti neko efikasno kolo.

 

 

NHL

 

Buffalo-Ottawa 5+

Calgary-St. Louis 5+

 

Kvota 1,96.

Cim sam se vratio standardnoj 5+ igri, odmah je usledio pad zbog 2-2 rezultata.:rolleyes: Velika je razlika u kvoti dablova, pa da pokusamo na ovaj nacin ipak. Buffalo-Ottawa je relativno verovatan par, dok Calgary-St. Louis spada u grupu teskih za procenu, pa je zato i kvota solidna.

 

 

NBA

 

Cleveland-New Orleans >225.5

Memphis-Denver >218.5

 

Toronto-Atlanta >225.5

Milwaukee-Washington >232.5

 

Kvote 2,16 i 2,12.

Ne znam sta bih dodao za NBA. Mnogo povredjenih igraca i totalna nepredvidljivost, kako u fiksu, tako i na poene, sigurno nisu dobra stvar. Probah dva dabla, kada vec igram sitno.

 

Teniski tiket, Wawrinka >38.5, Nadal >37.5, Halep >19.5, Muguruza >19.5. Kvota 6,27.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...