Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ma,smrdi nba odavno,ajde sto igraju regularni deo turisticki,ali kad ode recimo Sarlot koji je uzasan bez Roziera i Grahama,2 najbolja igraca recimo u Denver koji izvodi najjaci tim,i dobiju ih 15 razlike,mislim znam da je to nba,ali sumnjivo

Link to comment

Da, na to mislim. Da su toliko dobri u okrnjenom sastavu, ne bi im ni trebale zvezde. Posebno me cele sezone nerviraju padovi fikseva bez hendikepa, kada su hendikepi dvocifreni. Ne kazem da je MLB lagan za igru, no tamo bar znas da razlika u kvalitetu timova nije velika kao u NBA. Plus od prosle sezone imas bonus hendikepe i na favorite, pa je igra nesto laksa. I kod njih ocekujem bolju sezonu, posto prosla nije bila sjajna.

Link to comment

Nema sanse. Kod Engleza tradicionalno najsigurniji mec pada, nevezano da li su fiks ili golovi u pitanju. Izuzetno me nervira sudjenje kod njih. U nekoj top ligi bi sudili dva penala, za ovih dvadesetak minuta sto sam odgledao.

Link to comment

4 komada u drugom poluvremenu i jos nije kraj.:laugh::isuse: Tja, taman se ponadah da ce proci 66+ kvota lagano, a ono corak. Retko se desi da na 11/12 odigranih meceva padne taj jedan gol u prvih 25 minuta.

Evo i petog.

Edited by Miljenko
Link to comment

Sta li igraju Memphis i Denver?:isuse:  Memphis se ne cifra previse oko odbrane  i naravno da Denver ne moze nista da pogodi protiv njih. Colo Colo udje nekako; NHL je na putu, a i drugi NBA dabl samo sto nije.:dry:

Link to comment

3/4 (fudbal 1/1, NHL 1/1, NBA 1/2). Cileanci se uklopise nekako, nakon par velikih promasaja gostiju (vecina na 1-0). P1+ tiket sa Englezima je pao na jednom paru, 20 minuta sam cekao taj gol, smor.NHL lagano; Calgary-St. Louis dolazi vec u prvoj trecini. NBA je doneo jedan prolaz, no Denver obara kombo tiket i to protiv najbolje over ekipe ove sezone, pa i nisam odusevljen. Fin dan u sustini, mada i nisam zadovoljan kao sto bih trebao biti, nakon sto su pala ova dva sira tiketa (Englezi i kombo-17+ kvota).

Standardni ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Royal Pari-Bolivar 3+

The Strongest-Real Potosi 3+

 

Kvota 1,79.

Bolivijci igraju preko nedelje, te povezah dabl, posto je na The Strongest kvota ispod 1,30.

 

Prateci tiket, Sttutgart 2+, Man City 3+, Inter 2+, Liverpool 2+, Braga 2+, Tranmere 2+, Villarreal 2+, Real Madrid 2+, PSG 3+, Club Brugge 2+, Celtic 2+, Rangers 2+. Kvota 12,96.

 

 

NHL

 

Dallas-Toronto 5+

San Jose-Vancouver 5+

 

Washington-Nashville 5+

Edmonton-Calgary 5+

 

Kvote 1,96 i 1,77.

Par zanimljivih NHL meceva i shodno tome 2 tiketa.

 

Siri NHL tiket, Washington 7+ (OT&SO), Dallas 7+ (OT&SO), Edmonton 7+ (OT&SO), Arizona 5+ (OT&SO), Tampa 5+ (OT&SO), San Jose 7+ (OT&SO). Kvota 32,76.

 

NBA tiket, Indiana >205.5, Brooklyn >212.5, Memphis >217.5, San Antonio >216.5, Portland >227.5, Sacramento >210.5. Kvota 11,03.

 

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Za one koji bi igrali na Federera ili pribegavaju vlaskim i drugim oprobanim metodama malerisanja Djokovicevih protivnika:

 

Kolaju neke neproverene price o mogucoj predaji Federera, tako da sam morao da proverim pravila po kaldionicama...

U sllucaju predaje, Soccer racuna pobedu igraca koji ide dalje,

Maxbet pominje predaju pre meca (kvota 1), ali ne pominje se eksplicitno predaja u toku meca ili bar ja nisam to spazio...

Mozzart - pitaj boga gde su mu pravila za tenis - odustao sam...

U Balkan Betu pise da se sve igre ciji je ishod do trenutka predaje nepoznat ponistavaju...

Na kraju sam isao u Meridian gde je kvota 5.80 na Federera, a u slucaju predaje bilo kad u toku meca racuna se kvota 1. Pa ako preda (ne verujem, osim ako bas ne moze), bar da vratimo pare.

 

Ali, za svaki slucaj, proverite jos jednom pre nego sto uplatite...

 

Edited by Nesh
Link to comment

Zakazu i Englezi sa golovima, ono juce je bio izuzetak da P1+ bude blizu, no Spanci su propast. Villarreal je kao nesto efikasana ekipa; rutinskih 0-0 na poluvremenu i to jos u kupu, gde ocekujem da golovi lakse padaju. Sada je iz Spanije jedina pretezno sigurna stvar za golove Barsa kod kuce, a i oni zakazase prosli put. Real sramotno neefikasan, cini mi se najgori od kada ih pratim (oko 50% 3+ meceva). Sta igras 90 minuta, ako ne mozes da uteras makar gol po poluvremenu, da bude naizgled zanimljivo.

Edited by Miljenko
Link to comment

2/3 (fudbal 0/1, NHL 2/2), prosli su prateci NHL (32+ kvota) i NBA tiket (11+ kvota). Na fudbalu sam se previse ohrabrio, ipak Bolivijce obicno igram kada je domacin veliki favorit, uz neki derbi. Trebao sam singlirati The Strongest, makar i na 1,28. NHL se idealno uklopio. Nisam bio odusevljen parovima, no jedan tiket prolazi brzo, da bi Vancouver okrenuo protiv Sharksa, za prolaz drugog tiketa. Za siru stvar se cekao sedmi gol u San Joseu, koji pada na EN. Nakon razocaranja prethodne veceri, NBA je doneo over vece, pa ni ja nisam mogao naci uljeza. Ocekivao sam solidan bilans, no lepo je kada se napravi dobar plus, sa sirim tiketima i pored pada jednog od glavnih.

Minimalni ulozi danas ( teska NHL ponuda, a NBA je bas wild card ).

 

 

NHL

 

Buffalo-Montreal 5+

New Jersey-Nashville 5+

 

Kvota 1,82.

Ne bas sigurni parovi danas, te probah kombinaciju koja deluje verovatnije na papiru. Lep bilans od sinoc je oterao ceo NHL mesec u plus.

 

 

NBA

 

Cleveland-Toronto >213.5

LA Clippers-Sacramento >218.5

 

Washington-Charlotte >220.5

Atlanta-Philadelphia >220.5

 

Kvote 2,15 i 2,15.

NBA je tesko predvidljiv, no uleti poneko vece sa svim plusevima, kada ne mogu promasiti.

 

Sada treba razraditi vikend strategiju, odnosno sta odigrati u petak-nedelja intervalu.:rolleyes:

 

Edited by Miljenko
Link to comment

2/3 (NHL 0/1, NBA 2/2). NHL je bio sumnjiv, mada je bilo sanse za prolaz. NBA ponovo bez problema, zaobidjoh Denver na vreme. Opusten dan sa malim ulozima, no cak i to bude korisno.

Izmedju minimalnih i standardnih uloga danas.

 

 

Fudbal

 

Benfica-Belenense 3+

 

AZ Alkmaar-RKC 3+

 

Den Bosch-AZ II 3+

 

Kvote 1,32 1,38 i 1,46.

Fudbal se u poslednje vreme pokazao losim za vezivanje, te probah sve u singlu, bez obzira na manje kvote.

Prve dve stvari su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Hertha 2+, Regensburg 2+, Standard 2+, Partick 2+, Volendam 3+, Excelsior 2+, Vaduz 2+. Kvota 3,66.

 

 

NHL

 

Ottawa-Washington 5+

Pittsburgh-Philadelphia 5+

 

Edmonton-St. Louis 5+

Winnipeg-Boston 5+

 

Kvote 1,68 i 1,84.

Povezah i dva NHL tiketa, pri cemu prvi deluje dosta verovatnije.

Prvi dabl je na kombo tiketu.

 

Siri NHL tiket, NY Rangers 5+ (OT&SO), Pittsburgh 7+ (OT&SO), Carolina 5+ (OT&SO), Ottawa 7+ (OT&SO), Winnipeg 7+ (OT&SO), Edmonton 7+ (OT&SO), Tampa 5+ (OT&SO). Kvota 29,69.

 

 

NBA

 

New Orleans-Memphis >234.5

Phoenix-Oklahoma >215.5

 

Kvota 2,21.

Dobra je i ovolika prolaznost, koliko ima povredjenih igraca.

Kombo tiket.

 

Siri NBA tiket, Detroit >215.5, Brooklyn >212.5, Houston >231.5, Milwaukee >216.5. Kvota 4,67.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...