Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

2/3 (fudbal 0/1, NHL 1/1, NBA 1/1). Fudbal se nije proslavio. Holandija 2 je zakazala sinoc; Benfica jedva usla u 3+ (mozda sam trebao odigrati ziheraski u singlu Portugalce u jacoj grupi). NHL taman za prolaz. NBA bez problema, prosla bi i rezervna varijanta. Mogao sam bolje sortirati uplatu, no sasvim pristojan dan u celini.

Srednji ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Lazio-Napoli 3+

Inter-Atalanta 3+

 

Man Utd-Norwich 3+

Tottenham-Liverpool 3+

 

Kvote 2,60 i 2,59.

Na kraju ipak sve odigrah 3+. Ako padnem, bar da zveknem ko covek.:D Dobro je sto se od petka vracaju Nemci i Holandjani. Englezi su skoro neupotrebljivi, Italijani solidni.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Luton 2+, Fulham 2+, Portsmouth 3+, Doncaster 2+, Bolton 2+, MK Dons 2+, Peterborough 3+, Accrington 2+, Burton 2+, Tranmere 2+, Oxford 2+, Cheltenham 2+, Leyton 2+, Crawley 2+, Carlisle 3+, Salford 2+, Crewe 3+, Dundee FC 2+, Dumbarton 2+, East Fife 2+, Forfar 2+, Brechin 2+, Cove 3+, Annan 3+. Kvota 1666,69; sa bonusom 3500,05.

 

 

NHL

 

Buffalo-Vancouver 5+ (OT&SO)

Philadelphia-Tampa 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,46.

Zanimljivo NHL vece sledi, no puno utakmica je tesko za procenu, kako za fiks, tako i za golove.

Kombo tiket.

 

Siri NHL tiket, Washington 1X, Carolina 1X, Boston X2, Ottawa 5+ (OT&SO), St. Louis 1X, Vegas 5+ (OT&SO), Calgary 5+ (OT&SO), San Jose 5+ (OT&SO). Kvota 7,77.

 

 

NBA

 

Houston-Minnesota >224.5

 

Kvota 1,50.

Puno igraca fali i u ekipama iz vrha, te sam izabrao samo ovaj par za singl.

Slabija grupa.

 

Siri NBA tiket, Boston w1, Dallas H1(+5.5), Denver H1(-5.5), Milwaukee H2(+2.5). Kvota 2,73.

 

 

NFL

 

San Francisco-Minnesota w1

Baltimore-Tennessee w1

 

Kvota 1,54.

Nisam mogao odoleti da ne odigram NFL. Lakse je naravno kada overi dolaze bolje; napravi se veca kvota i brze napravi dobar bilans. Ove sezone sam retko prolazio (jedan siri tiket i par sitnijih); oba pada tokom WC vikenda.

San Francisco me je obarao skoro redovno, videcemo da li ce taj trend biti nastavljen. Baltimore je valjda zicer, no nakon prethodnog vikenda, ne bih smeo nista reci unapred.

Slabija grupa.

Edited by Miljenko
Link to comment

Veceras i sutra NFL...kvota ma Minesotu 4.00 (Mozzart)..SF je favorit i voleo bih da prodju, ali je kvota na Vikingse previsoka pa moram probati rekreativno na nekom tiketu. Fortinajnersi su "znali" da se muce u nekim utakmicama, cak su uspeli i da izgube od Atlante (doduse na strani), tako da nije nemoguce da bude neizvesna utakmica. Vikingsi su izbacili Saintse, to je bilo prilicno iznenadjenje...Sve u svemu, rekao bih da bi Minesota mogla da iznenadi dobrom utakmicom, ne znam samo da li Cousins moze...:D

Bumo vidli.

 

EDIT: Opa 4.00 bilo pre podne, sad je 3.35.

Edited by Nesh
Link to comment

Za ljubitelje ikseva u hokeju: Florida 22, Arizona 15, Tampa 11, Vancouver 9 utakmica bez neresene...Doci ce i ova Florida jednom...:dry:

NFL...uh, posle neodigranih Titansa juce, sad mora da se duva i u jogurt...:D

GB - Seattle, kvota na Seattle 2.70...znamo sve, na jednoj strani Rodgers i GB, na drugoj Wilson i ekipa. Nadam se da ce proci GB, ali kvota na Seattle je bas dobra, vredi probati rekreativno, ako nismo znali da li Cousins moze, za Wilsona znamo da moze, a da li ce i iznenaditi, to bumo vidli...Ako nista drugo, nek bude bar dobra utakmica.

Na Texanse 4.60 u Mozzartu...hm...Mahomes i drustvo bi trebalo da dobiju, ali rekosmo, sad mora da se duva i u jogurt...:D

 

Sve u svemu, Seattle cu svakako probati na par tiketa (mozda ih izmalerisem :D), a Texanse verovatno dodam negde da me volja mine.

Edited by Nesh
Link to comment

1/5 (fudbal 0/2, NHL 0/1, NBA 1/1, NFL 0/1). Na fudbalu trebam singlirati sve ovo preko 1,50. Tesko da su rezultati mogli biti losiji od ovih. Man Utd prolazi; Lazio i Napoli su odigrali uzasan mec; Liverpool nisam gledao, no ne sumnjam da je bilo dosadno; Inter i Atalanta su odigrali pristojan mec i tu 3+ nije dosao potpuno slucajno (promasen penal Atalante i jos jedan koji nije sudjen za njih). Na fiks tiketu su mi pala 3 dvoznaka.:laugh: NHL je dosao lose. Jedina mogucnost za prolaz je bila kombinacija Buffalo + Washington, no ja sam se plasio da Devilsi nece dati nista protiv Capitalsa.:rolleyes: U NBA delu jedini prolaz. Fiks je tako retardiran, da sam srecan sto se opredelih za poene. NFL nepogodljiv, ponovo je pao najsigurniji par na nivou vikenda. Lep minus juce, mada nije bilo boljih resenja, pa i nema razloga za nerviranje.

Srednji ulozi i danas.

 

 

Fudbal

 

PSG-Monaco 3+

Aston Villa-Man City 3+

 

Roma-Juventus 3+

 

Kvote 1,56 i 1,75.

PSG lici na siguricu, no kvota je mala, te ih spojih sa Englezima. Ispratih Italijane i danas, ali opreznije. Juce na tri na papiru zanimljive utakmice, nijedan 3+; ako nesto mrzim to je kada prelistam rezultate i vidim 0-1, 0-2.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Udinese tim1+, Torino tim1+, Fiorentina tim1+, Bournemouth tim1+, Olympiakos tim1+, Panathinaikos tim1+, Real Madrid tim1+. Kvota 3,48.

 

 

NHL

 

Winnipeg-Nashville 5+ (OT&SO)

Arizona-Pittsburgh 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,55.

Jetsi i Predatorsi tradicionalno donose pregrst golova; Arizona ima dve vezane nule na strani i ovo je dobra prilika da proradi njihov napad, a tu je i pristojna ofanziva mojih Pingvina.

Slabija grupa.

 

 

NBA

 

Denver-LA Clippers >213.5

 

Kvota 1,45.

Ponovo samo jedan par na glavnim tiketima, isti razlog kao juce, zbog mnostva povredjenih igraca.

Kombo tiket.

 

Siri NBA tiket, Utah >216.5, Miami >211.5, Memphis >214.5, Toronto >213.5, Phoenix >212.5. Kvota 7,12.

 

 

NFL

 

Kansas-Houston w1

Green Bay-Seattle H2(+10.5)

 

Kvota 1,70.

Sto se tice igranja, utesno je sto nema mnogo meceva do kraja sezone. Totalno nepredvidljivo. Ja od fiksa igram samo favorit-autsajder tekme, a ovde to dolazi uzasno. Bonus je sto su i poeni nikakvi (plusevi naravno). Ne smem reci vise da je nesto zicer, no ipak probah jednu kombinaciju.

Slabija grupa.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Za mazohiste NFL-a..Par prob betova na tekmi Green Bay-Seattle..Aaron Rodgers over 12 yardi trčanjem 1,88..Više ne trči kao pre,ali mislim da ovu granicu može da prebaci iz dva trčanja..Marshan Lync over 14 nošenja 2,40..Pošto su prva dva trkača povređena,Sixoksi su ostali sa rookijem Homerom na mestu trkača..Pošto za play-off je iskustvo presudno,Lynch je prva opcija..Nije imao puno nošenja u prošle dve utakmice,ali su za danas najavili da je cilj da Lynch ima 20 mošenja..E sad...Dal im je za verovati..

Igram i da će Lynch imati i 3+ hvatanja na utakmici 2,57..Pekersi imaju strahoviti pass-rush,pogotovo dva Smitha će biti ogromna pretnja za Wilsona..Neće imati puno vremena,i moraće brzo da se oslobađa lopte..Wilson je majstor improvizacije,i mislim da kad propadne prvobitna akcija,dodavanje prema trkaču je realna opcija..Kvote su iz meridiana..

Link to comment

NFL je postao skroz nepredvidljiv za fiks. Na kvotu oko 1.20 ja ocekujem prilicno sigurnu utakmicu, a ne 0-21. Jos jedan sport gde ce se igrati samo overi.

 

Dobro je te ce fudbal uci ok. City uhvacen 6+ i 7+, mozda ce i PSG isto, a ocekujem i da Juventus udje bar u 3+.

Link to comment

Mali dodatak: kazu Erceg i Mr. Potpuno Neverovatno sa SK da Wilson nije pobedio nijednom u gostima GB i da ne pobedjuje na niskim temperaturama. Temperatura je -4 C. Eto, da ne bude da nisam preneo. :happy:

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...