Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

5/6 (fudbal 3/3, NHL 1/2, NBA 1/1), prosao je kombo tiket. Fudbal se fino uklopio, mada bez bonusa (na AZ je prvi bonus bio 5+, Benfica 6+). U NHL delu je prosao tiket iz jace grupe, te se moze podvesti pod ok bilans. NBA dolazi talicno, nakon penal zavrsnice na Phoenix-Oklahoma. Kombo se konacno uklopio, lep dan.

Standardni ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

PSG-Montpellier 3+

 

Dortmund-Union Berlin 3+

 

Mainz-Bayern 3+

 

Leipzig-Monchengladbach 3+

 

U. de Chile-Curico Unido 3+

 

Kvote 1.40, 1.41, 1.26, 1.46 i 1.68.

Prvo sam planirao Dortmund i Bayern kao dabl, no nadjoh potonje preko 1.25 te ih probah u singlu. Prve tri stvari lice na sigurice; Monchengladbach ne volim, zato i manja uplata; Chile je vec wild card.

Prve tri stvari su u jacoj grupi.

 

Jedan od pratecih tiketa, Cove 3+, Annan 2+, Brechin 3+, Dumbarton 2+, Inverness 2+, Dundee Utd 2+, Peterborough 2+, Accrington 3+, MK Dons 2+, Bolton 2+, Rotherham 3+, Cheltenham 2+, Northampton 2+, Plymouth 2+, Crawley 2+, Swindon 2+, Crewe 3+, Fylde 2+, Torquay 3+, Eastleigh 2+, Bromley 2+, Dover 2+, Yeovil 3+. Kvota 1102.05, sa bonusom 2093.93.

 

 

NHL

 

Toronto-Ottawa 5+

San Jose-Tampa 5+

 

Nashville-Vegas 5+

Calgary-Edmonton 5+

 

Kvote 1.62 i 1.82.

Kao i obicno, puno parova subotom. Prvi dabl deluje kao rutinski prolaz, mada ni druga kombinacija ne zaostaje puno.

Prvi dabl je na kombo tiketu.

 

Siri NHL tiket, NY Islander 5+ (OT&SO), Buffalo 5+ (OT&SO), Montreal 7+ (OT&SO), Toronto 7+ (OT&SO), Winnipeg 5+ (OT&SO), Philadelphia 7+ (OT&SO), NY Rangers 5+ (OT&SO), Dallas 5+ (OT&SO), Arizona 5+ (OT&SO), Nashville 7+ (OT&SO), Minnesota 5+ (OT&SO), Calgary 7+ (OT&SO), Tampa 7+ (OT&SO). Kvota 349.88.

 

NBA tiket, LA Clippers >222.5, Orlando >198.5, Indiana >206.5, Washington >231.5, Cleveland >216.5, Dallas >227.5, Boston >207.5, San Antonio >210.5, Sacramento >219.5, Portland >220.5. Kvota 58.46.

Link to comment

Bayern 4 komada na poluvremenu i kada sam ocekivao laganih 7+, nista u nastavku meca. Dortmund barem 5+, za manji dodatak. Neka prolaze makar ove osnovne stvari, necu se buniti previse.:rolleyes:

Link to comment

5/7 (fudbal 5/5, NHL 0/2), Dortmund, U. de Chile i PSG dodjose po 5+. Fudbal sam idealno odabrao, malo je falilo da svuda udje bar manji bonus. Za Dortmund nemam prigovor; Bayern je mogao efikasnije, nakon 3-1 poluvremena; PSG je pokusavao do kraja, ali su stali na 5, uz par ponistenih golova; Leipzig ok; U de Chile iznenadjujuce dobar i efikasan. Siri tiketi ni blizu, no to je generalno tesko uklopiti. NHL je zato razocarao. Dva najsigurnija meca za over su otisla u lagani minus. Odlicno otvaranje dana, no bilo je dosta bonus tiketa, a nije prosao bar jedan NHL, odnosno kombo tiket, te sam zavrsio oko nule.

Standardni ulozi i danas.

 

 

Fudbal

 

Atalanta-Genoa 3+

 

Lazio-Spal 3+

 

Barcelona-Levante 3+

 

Ajax-PSV 3+

 

Basel-St. Gallen 3+

 

Juventus-Fiorentina 3+

 

Kvote 1.50, 1.52, 1.28, 1.44, 1.53 i 1.65.

Danas je samo fudbal otisao u jacu grupu. Atalanta i Lazio su izuzetno efikasni, a i Juve nije tako los. Barsa, Ajax , Basel standardno.

Samo Juventus nije na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Man City 3+, Arsenal 2+, Club Brugge 2+, Celtic 3+, Galatasaray 3+, Sion 2+, Colo Colo 2+, U. Catolica 2+. Kvota 7.07.

 

 

NHL

 

Washington-Pittsburgh 5+

Carolina-Vancouver 5+

 

Kvota 1.82.

Danas nije bilo previse izbora, te povezah ono sto mi deluje logicno.

Slabija grupa.

 

 

NBA

 

Houston-New Orleans >238.5

Milwaukee-Phoenix >225.5

 

Kvota 2.20.

Prilicno visoka granica na Rocketsima, no njih i New Orleans pratim redovno, pa je tako i danas.

Van kombo tiketa.

 

 

NFL

 

Kansas-San Francisco >47.5

 

Kvota 1.45.

Da ispratimo i SB, mada je NFL bio neverovatno tezak za gadjanje u tekucoj sezoni.

Slabija grupa.

Link to comment

Na Lazio-Spal cekam sedmi gol od 65. minuta i ljudi kao da nece da ga daju.:isuse: Jel ovo postalo sramota da natrpas nekoga ako si vec toliko bolji. Plus igranje bez nadoknade, to tek nervira. Jbla ih korektnost.

Link to comment

Koliko promasaja na Barcelona-Levante.:isuse: Messi 4-5 pokusaja, sve skida golman; Griezmann se obrukao; ovima iz Levantea bih zabranio da igraju, oni verovatno ni na treningu ne mogu do gola.:D

Link to comment

Ja na spojenom stalno masim jedan. Danas Ajax, juce NHL, u petak sam prosao, ali sa nizim ulozima. Ne gubim , mada sigurno moze bolje da dolazi od ovoga. Veceras su na Houston-New Orleans dali 41 poen, u cetvrtoj cetvrtini.:isuse: Sta su radili, igrali sa vecom loptom.:rolleyes:

Link to comment

7/9 (fudbal 5/6, NHL 1/1, NBA 0/1, NFL 1/1), Lazio je dosao 5+. Fudbal sam uglavnom dobro odabrao, mada su Ajax i PSV zakazali u odnosu na njihove standardne predstave (posebno potonji). Samo jedan bonus na 6 utakmica, je prilicno slab bilans dodatnih tiketa. Lazio nije mogao 25 minuta da ode u 7+, Atalanta bez gola u drugom poluvremenu, makar i za 5+. Sa druge strane imamo 3 meca, gde su golovi za prolaz pali u nadoknadi vremena (Juventus, Barsa i St. Gallen). NHL rutinski. NBA je razocarao padom najverovatnijeg over para. NFL dolazi talicno, nakon velikog preokreta Kansasa. Veci broj bonus tiketa, bez spojenog kombo tiketa, dovoljno je samo za manji plus.

Minimalni ulozi danas.

 

 

NHL

 

Toronto-Florida 5+

NY Rangers-Dallas 5+

 

Kvota 1.87.

Tri para imamo danas. Toronto mi je bio zacrtan, a na kraju dodah i mec u New Yorku.

 

 

NBA

 

LA Clippers-San Antonio >220.5

Sacramento-Minnesota >221.5

 

Kvota 2.21.

Metodom eliminacije ostase ova dva para.

 

Prateci tiket, Washington >228.5, Indiana >211.5, Cleveland >210.5, Orlando >196.5, Brooklyn >220.5, Miami >206.5, Atlanta >220.5, Memphis >222.5. Kvota 25.42.

 

Miks tiket, Jokerit 5+ (OT&SO), SKA St. Petersburg 5+(OT&SO), Utrecht II 3+, Ajax II 3+, Napoli 2+. kvota 6.21.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...