Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kad vec pominjemo neresene utakmice u NHL (moguce da ih je manje I meni deluje tako, ali mozda je samo utisak, nisam gledao statistiku), Detroit 21, Florida 20, a Arizona 12 utakmica bez neresene. Igraju Florida i Arizona, to mora da se proba. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Jeste manji broj neresenih, mada mi nije jasno zbog cega. Da su promenili bodovanje na 3 poena za pobedu u regularnom toku, bilo bi logicnije.

Na Istoku Washington i Columbus imaju po 14, na Zapadu St. Louis i Calgary po 13.

Link to comment

1/3 (NHL 1/2, NBA 0/1), prodjose prateci fudbalski (8+ kvota), odnosno NHL tiket (3+ kvota). Fudbal se uklopio fino na sirem tiketu, no stvarno ne mogu odigrati jace takve parove. NHL baksuzno. Jedan jedini par nije dosao 5+ i ja stavih bas njega na kombo tiket. Oko tog cetvrtog meca sam i imao dilemu i od 3 para koja sam razmatrao, naravno izabrao pogresan (Calgary je ipak previse nepouzdan). NBA ko NBA, nista novo. Siri tiketi mi pokrise veci deo uplate, kada se cinilo da ce mozda proci bukvalno sve. Nije ovo ni lose toliko, da se ne opustim previse.

Standardni ulozi danas.

 

 

NHL

 

Toronto-Winnipeg 5+ (OT&SO)

Philadelphia-Washington 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,43.

Danas vec nije bilo mesta za bilo kakvu dilemu, samo 3 para, od toga dva verovatna. Nekako mi je lakse kada treba odabrati samo jednu kombinaciju za kombo tiket; ne pomaze ni preveliki broj parova.

 

 

NBA

 

Dallas-Denver >210.5

Atlanta-Houston >227.5

 

Kvota 2,15.

NBA nastavlja sa promenljivim rezultatima, no nadam se da cu doterati procenat makar blizu 50%.

 

Prateci tiket, Boston >212.5, Indiana >203.5, Charlotte >201.5, Orlando >212.5, Utah >211.5, Milwaukee >213.5. Kvota 18,59.

Edited by Miljenko
Link to comment

Evropski hokej mi nesto ide od ruke posle NG. Jedini problem je sto mi je tesko da to odigram jace. Dobro je sto u Meridianu ima ovo igranje golova sa produzecima, jer kod Rusa uvek nadjem neki 2-2 mec (i Ilves ce izgleda zavrsiti tako regularni deo). Ostao je Dornbirn-Vienna Capitals par, za 6+ kvotu.

Link to comment

Prodje hokej, mada sam dugo cekao peti gol. Na fudbalskom uhvatih cak i neke nepoznate Brazilce, no Leicester ce tesko u P/K1. Nisam ocekivao da ce mrljavi Real ovako lako do golova, za PSG nisam znao sastav, pa mi je bilo meh.

Link to comment

2/2 (NHL 1/1, NBA 1/1), prosli su prateci hokejaski (6+ kvota), odnosno kombo tiket. NHL kombinacija dolazi rutinski. Evropski hokej se takodje fino uklapa ovih dana. NBA tesno , no bitno je da je proslo; kada strepis da li ce pasti 36 poena u zavrsnoj cetvrtini NBA utakmice.:isuse: Jos jedan fin dan.

Standardni ulozi i danas.

 

 

NHL

 

Boston-Winnipeg 5+ (OT&SO)

Montreal-Edmonton 5+ (OT&SO)

 

Tampa-Arizona 5+ (OT&SO)

Florida-Vancouver 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1,55 i 1,44.

U nedostatku zicera na fudbalu, odabrah dve NHL kombinacije. Ni ovo ne lici na neku siguricu bas, no to su mi najverovatniji mecevi za danas.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, NY Rangers 5+ (OT&SO), St. Louis 1X, Chicago 5+ (OT&SO), Calgary 5+ (OT&SO), Vegas 1X, Dallas X2, San jose 5+ (OT&SO). Kvota 4,73.

 

 

NBA

 

Minnesota-Portland >217.5

Oklahoma-Houston >216.5

 

Kvota 2,19.

Oko NBA nije bilo previse dileme. Metodom eliminacije, ostase ova dva para.

Slabija grupa.

 

Link to comment

1/3 (NHL 1/2, NBA 0/1). U NHL delu je trebalo malo srece. Tri para su prosla lako, Tampa je imala 4-0 nakon druge trecine, a onda u zavrsnom periodu promasila jos 3-4 ciste situacije (stativa na skroz otvoren gol pa puta dva). Arizona meh, kao sto sam i pretpostavio, mada sam ovo odigrao zbog Tampe. NBA nisam mogao provuci, no ovo je sasvim dobro i dalje, posto je trazena kvota preko 2. Za sada dobro tempiram uplatu, videcemo sta ce biti od vikenda.

Standardni ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Benfica-Aves 3+

Dordrecht-Excelsior 3+

 

Kvota 1,91.

Konacno nesto zanimljivo i od fudbala (bar na prvi pogled).

Kombo tiket.

 

Prateci tiket, De Graafschap 3+, Eindhoven 3+, Le Mans 2+, Le Havre tim1+, Ajaccio tim1+, Porto tim1+, TNS 3+. Kvota 6,96.

 

 

NHL

 

Colorado-Pittsburgh 5+ (OT&SO)

Detroit-Ottawa 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,45.

Danas i nisam imao mnogo izbora. Arizonu cu tesko probati ponovo nakon onog izdanja sinoc (jeste Vasilevskiy odlican golman, no da ne mozes dati nijedan gol, to je definitivno meh).

Jaca grupa.

 

 

NBA

 

Sacramento-Milwaukee >213.5

Memphis-San Antonio >224.5

 

Kvota 2,18.

Nije mi jasno odakle ovoliko povredjenih igraca i to ne bilo kojih. Da li je problem u dosta brzoj igri, u odnosu na devedesete recimo. Tesko je probrati timove, kada skoro svuda fali neko.

Slabija grupa.

 

Siri NBA tiket, Washington >229.5, New Orleans >218.5, Miami >210.5, Chicago >204.5, Utah >205.5, Phoenix >210.5, Dallas >215.5, LA Clippers >214.5. Kvota 27,09.

Link to comment

Za NHL, NBA i NFL ( da ponovo cu odigrati nesto:D), nemam dilemu sta probati. Za njih obicno imam plan igre 2-3 dana unapred, no fudbal je problem. Nervira me da igram kukavicki 2+, ali sinoc cak ni Holandija 2 nije mogla doneti bar 3 gola i to na najsigurnijem paru.:rolleyes: Mecevi su Liverpool, Man Utd, Lazio i Inter. Englezi ce u slabiju grupu, Italijani na kombo tiket. E sada, 2+ ili 3+, to je prava dilema. Ako odigram 3+, onda pratim i bonus tiketima; 2+ je samo 2+.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...