Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Mora covek da se nervira. Ako sam negde ocekivao 3+ do poluvremena, to je Leipzig-Union Berlin par. Domacin kao da pokusava da se obruka, serijom glupavih resenja u zavrsnici. 

Link to comment

Talican covek skroz. Meni i ove 1.15-1.20 kvote prolaze jedva (ako prodju uopste).:laugh:

Stvarno treba da odes u neki kazino.

Edited by Miljenko
Link to comment

5/5 ( fudbal 4/4, NHL 1/1), Lazio je dosao 5+, Dortmund 5+ i 7+, prosao je kombo tiket. Fudbal je dosao odlicno na golove. Lazio brzo prolazi; City kilavo, no i to udje u 3+; Augsburger i Dortmund odigrase mec po mom ukusu, gde je prosle sve odigrano; Leipzig brzo okrece u nastavku. Siri tiketi nisu bili blizu, posebno fiks. NHL je konacno prosao, no i to na EN. Tiket gde sam imao 7+ parove je krenuo dobro, no Nashville je tu bio siguran pad. NBA kombinacija je takodje pala na jednom paru. Plasio sam se da ne odigram previse tiketa pa preskocih, no verovatno bih i tu prosao sa dablovima. Tesko moze mnogo bolje od ovoga.

Srednji ulozi i danas.

 

 

Fudbal

 

Ajax-Sparta Rotterdam 3+

Barcelona-Granada 3+

 

Juventus-Parma 3+

 

Hertha-Bayern 3+

 

Kvote 1,64; 1,50; 1,40.

Povratak Nemaca i Holandjana se u startu pokazao korisnim. Ajax i Barsa standardno. Juve je nesto efikasniji u tekucoj sezoni (plus im je odbrana busnija). Bayern opreznije, posto mi Hertha nije medju omiljenim ekipama za golove.

Prva dva tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiketi, Leicester 2+, Liverpool 3+, Betis 2+, Villarreal 2+, Leverkusen 3+, Inter 2+, PSG 2+, PSV 3+, Heracles 2+ i Bayern X2, Ajax P/K1, Barcelona P/K1, Leicester X2, Liverpool P/K1, Inter P/K2, Juventus P/K1, Montpellier 1X, PSG P/K2. Kvote 9,99 i 3,95.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Boston 5+ (OT&SO)

Chicago-Winnipeg 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,55.

Red je da i NHL udje u dobru seriju, makar neku kracu, pred All-Star pauzu.

Slabija grupa.

 

 

NFL

 

Kansas-Tennessee >45.5

 

San Francisco-Green Bay >40.5

 

Kvote 1,45 i 1,45.

Ovo mi je neko resenje izmedju, u cilju manjeg nerviranja. Lakse je pratiti vecinu sportova, ako se odigraju poeni.

Oba tiketa su u slabijoj grupi.

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Vidim da i AO krece nocas. Sa tenisom sam toliko ispao iz stosa, da cu to cisto odigrati da ispratim. Jedan fiks i jedan tiket sa gemovima.

Neke ideje Cash.:sleep:

Link to comment
55 minutes ago, Miljenko said:

Talican covek skroz. Meni i ove 1.15-1.20 kvote prolaze jedva (ako prodju uopste).:laugh:

Stvarno treba da odes u neki kazino.

 

Samo korpa za otpatke zna koliko sam talican. :D

A ovo je bilo na cisto znanje. :dry: :D

Sto se kazina tice, kazino, automate, kuglice i slicno nikad nisam upraznjavao. Samo tiketi.

Inace, uhvatio sam i Chicago dvojku i over, ali me zeznuo Buffalo. Da je dosla dvojka (poveli su) bio bi bas rastur.

No, ne zalim se, ovo je bila jedna od boljih kladionicarskih noci. :)

Edited by Nesh
Link to comment
7 minutes ago, Miljenko said:

I ja ne volim aparate, rulete i slicne stvari. Hteo sam reci da su tvoje igre malo verovatne, pa bi mozda i tamo dobro prosao.:D

Njegove igre su jako jako realne. Realno je da Philadelphia pobedi Kingse sa vise od 1 golom razlike. Isto je realno da Florida pobedi Detroit a da na meču padne bar 5 golova.  Ja ove kombinacije na betu nemam (1&5+) jedino mozes takve stvari da igraš uzivo al ko če da bude budan u 3 ujutru. :cool:

Link to comment

To su samo dva para, a i nisam mislio na njih. Igranje fiksa u glavu je tu u stvari najveci rizik. To je i sa produzetkom cesto tesko uhvatljivo. Meni to spada u one stvari skoro nemoguce za uhvatiti. Meni su novina i ovo moji siri tiketi gde pokusavam 7+.:rolleyes:

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...