Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kapiram da su to i one instrukcije, no u Italiji se nesto ne secam da se to desava. Primetno se skracuju nadoknade u Nemackoj, nakon one afere sa namestanjem. Svejedno me nervira, taman su stali na 5, da ne udje nijedan bonus (kvota za 5+ ispod 3, tako da je 6+ bila prva dodatna opcija).

Link to comment

Dakle ceo decembar se preneo na ceo januar, po svoj prilici. Juce uhvatih samo AZ (padoh Barsu, RBL i OM). Naravno usled suzene ponude ulaganja su smanjenja, ali je bar OM potvrdio pravilo da ga ne trebam igrati nikada vise u zivotu (to sam davno resio i toga se disciplinovano pridrzavao do juce, jel).

 

Pored AZ dosao je Bajern, za hrabrije i BVB, Utreht (ali u petak), Sevilja, za jos hrabrije pokojni Milan (isto petak).

 

Sta danas odigrati a ne pogresiti?! :sad:

Link to comment

2/3 (fudbal 2/3), Bolivar je dosao 5+ i 7+. Vidi se da ne umem da pravim ove kvote oko 2, odnosno da sam navikao na nesto sire kombo tikete. Celtic taman koliko treba; Bayern odlican, no bez bonusa; Leipzig je zakazao, bez gola iz mnostva pokusaja; Bolivijci efikasni, no nisam ocekivao ovakvu goleadu, pa ih odigrah slabije. Fudbalski siri tiketi ni blizu, promasio sam cak 3 dvoznaka na fiks tiketu. NBA nepogodljiv. Kada najbolje prodje mec sa najslabijom uplatom, to sigurno nije sjajna stvar. Dosta pratecih tiketa, te zavrsih blizu nule na kraju.

Standardni ulozi danas ( nisam odusevljen parovima na fudbalu, a NBA ko NBA ).

 

 

Fudbal

 

Roma-Lazio 3+

 

Young Boys-Basel 3+

 

Lille-PSG 3+

 

Kvote 1,55 1,49 i 1,50.

Lazio je prilicno efikasan, te probah Rimski derbi. Svajcarci lice na jedini siguran par na fudbalu. Tu je i PSG, u opreznijoj varijanti.

Prve dve stvari su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Werder 2+, Leverkusen 3+, St. Gallen 2+, Real Sociedad tim1+, Real Madrid tim1+, Juventus tim1+, Man City 3+, Liverpool tim2+, Ajax tim2+, PSV tim2+, Club Brugge 2+, Rangers 2+, Jorge Wilstermann 3+. Kvota 20,21.

 

 

NBA

 

Denver-Houston >219.5

 

Memphis-Phoenix >227.5

 

San Antonio-Toronto >216.5

 

Kvote 1,47 1,46 i 1,49.

Houston i Memphis su mi medju top over igrama, dok je treci par tek nesto manje verovatan. Razmatrah i Atlanta-Washington, no najniza granica je bila 234.5, a to mi vec deluje previsoko.

Prva dva singla su u jacoj grupi.

 

Siri NBA tiket, Brooklyn >215.5, Boston >221.5, Atlanta >234.5, Orlando >210.5, Portland >213.5. Kvota 7,46.

Edited by Miljenko
Link to comment
8 minutes ago, John Coltrane said:

Kako realna kad nije dosla Barsa, RBL, OM :dry:

Danas se brdo parova namece Real, Benfika, PSG, Ajax, Juve sve fine kvote.

Barca protiv Valencie nije nerealan kiks,Lajpcig je morao kad tad da kiksne,OM nije siguran ni protiv Vozdovca. Pola ovih sto si nabrojao danas če da kiksnu. Od favorita sam igrao na PSV,Lever,Lyon i OLY x2

Edited by Cash
Link to comment
45 minutes ago, Cash said:

Barca protiv Valencie nije nerealan kiks,Lajpcig je morao kad tad da kiksne,OM nije siguran ni protiv Vozdovca. Pola ovih sto si nabrojao danas če da kiksnu. Od favorita sam igrao na PSV,Lever,Lyon i OLY x2

 

Pa gde je PSV favorit jbt?! OL je OM bez Radonje, aj jedino Elitu™ da podrzim :fantom:

Link to comment

Meni je trebao tacno ovaj, moglo je da dodje 10 drugih parova, ne znaci mi nista. Plus ovako mrtav mec, bezmalo bez sanse u odnosu na Nemce. Pokusacu Basel-St. Gallen u sledecem kolu. Ako i to ne dodje, preskacem ih definitivno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...