Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Otvorio sam nalog u Balkan Betu. Imaju akciju, registrujes se, uplate 300 din i 66 spinova na nekoj od igara u kazinu (ja sam morao da pitam podrsku gde je tih 66 spinova, nije bilo nikakvog obavestenja o tome, pa su mi rekli na kojoj igri sam ih dobio). Od tih 66 spinova ispalo jos 110 dinara.

Eto, koga interesuje, racun moze da se otvori bez ikakve uplate. A sa 300 din (+ 110 :dry:) svasta moze da se uradi. :D

Gotovi su! :dry:

Edited by Nesh
Link to comment

1/3 (fudbal 1/1, NBA 0/2), prosao je prateci fudbaski tiket. Fudbal se dobro uklopio i to je otprilike jedina dobra stvar od juce. Na Monaco-PSG malo okasnise sa golovima, te nije bilo vremena za bonus (6+ i 7+). NBA krece starim traljavim stazama. Denver ove sezone izuzetno smara ovim mecevima ispod 200 poena, dok me Rocketsi oborise drugi put uzastopno (kako na njihovim utakmicama ne pada rutinski 240+ poena, nije mi jasno). Ostala je cetvrtina od mesecnog NBA plusa, koji je bio na snazi pre par dana. Nadam se da ce MLB biti produktivniji, no ima vise od dva meseca do pocetka istog.

Standardni nivo uplate.

 

 

NHL

 

NY Islanders-NY Rangers 5+ (OT&SO)

Boston-Pittsburgh 5+(OT&SO)

 

Ottawa-Vegas 5+ (OT&SO)

Colorado-San Jose 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1,55 i 1,49.

Samo NHL deluje zanimljivo danas, te sklepah dve kombinacije.

 

Prateci tiket, Tampa >6, Vancouver >5, Florida >6, Philadelphia >6, Washington >6, Toronto >6. Kvota 34,25.

 

NBA tiket, Phoenix >216.5, Milwaukee >216.5, New Orleans >217.5. Kvota 3,15.

Link to comment

Solidno ide hokejaski tiket danas, no sumnjam da ce se sve uklopiti. KHL i Norvezani prodjose, a sada imam jos 4 meca, na kojima je rezultat 3-1 (3 su iz Svedske, gde je potrebno cudo za po jos jedan gol).:rolleyes:

Link to comment

Ipak prodje na kraju. Cekao se gol na Djurgardens-Linkopings, pa se ukljucih u prenos. Dobar pritisak gostiju, u zavrsnih 6-7 minuta. Ne koriste 30 sekundi 5 na 3 PP, no sa izvucenim golmanom smanjuju na 2-3. Nemci lagano, 7 komada posle dva perioda. 12+ kvota na kraju, sa sitnom uplatom doduse. Vecina ovih liga je wild card za golove, pa je tesko i odigrati drugacije.

Link to comment

Nikada mi nije bilo jasno zasto timovi sa Zapada ovako metiljave sa golovima. Sharksi ostase na nuli u Denveru, plus domacin nije iskoristio dve PP situacije u trecoj trecini, pa jos dve 4 na 4. Nisu KHL, pa da ostane 4-0 od zavrsetka druge trecine. 

Meh, srecom prodje onaj siri tiket, no nervira kada kombo ne moze proci jednom u 4-5 dana, sa kombinacijom od dva bedna tiketa.

Edited by Miljenko
Link to comment

1/2 (NHL 1/2), prosli su prateci hokejaski i NBA tiket (3+ kvota). Tesko se uklapa NHL. Na Bostonu kasni prolaz, no na Coloradu se cekao gol u trecoj trecini i corak. Srecom te prodjose dva bonus tiketa za plus (naplacen je konacno i onaj fudbalski gde je Watford bio odlozen). Ponekad je tesko uklopiti i ove kratke kombo tikete.

Standardni ulozi i danas.

 

 

Fudbal

 

Zwolle-Utrecht 3+

 

Kvota 1,53.

Konacno se vraca Holandija 1, te probah jedini danasnji par. Portugalci donose par derbija, sto mi je u startu no bet, a i Monchengladbach ne volim da igram previse.

Jaca grupa.

 

Prateci tiket, Schalke 2+, Standard tim1+, Frosinone tim1+, Fulham tim1+, Porto tim1+, Benfica tim1+, Excelsior tim1+, Volendam tim2+, Guarani tim1+, Rangers 3+. Kvota 4,30.

 

 

NHL

 

Detroit-Pittsburgh 5+ (OT&SO)

Winnipeg-Tampa 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,48.

Danas nije bilo mnogo dileme oko odabira. Nekako tesko nalazim dva NHL tiketa, cak i sa sirim izborom.

Kombo tiket.

 

 

NBA

 

Memphis-Cleveland >221.5

Dallas-Portland >222.5

 

Kvota 2,16.

Tu je i jedna NBA kombinacija, tesko je reci koliko sigurna.

Slabija grupa.

 

Siri NBA tiket, Indiana >210.5, Philadelphia >209.5, Toronto >221.5, Oklahoma >207.5, San Antonio >223.5. Kvota 7,02.

Link to comment

Holandjani standardno zabavni. Malo je falilo da padne i sedmi. Na sirem Rangers nije mogao u 3+, protiv ekipe koja je dva ranga ispod. I posle neko kaze da se ne namesta.:rolleyes:

Link to comment

Na kraju 6:4 za Binghama. :wacko:

Wilson uspeo da izgubi posle 4:1. Bolje da je dobio i da je bilo under, ovako i tiket pao i Wilson izgubio, izmalerisao sam ga opasno. Steta.

 

Ono prekucavanje crne :ziga: na 1:4 za 2:4 je odlucilo mec.

Edited by Nesh
Link to comment

2/3 (fudbal 1/1, NHL 0/1, NBA 1/1), Utrecht je dosao 5+. Holandjani opravdase poverenje; mec sa puno sansi, a na kraju i golova. NHL neocekivano traljav i dalje. NBA prolazi knap, Memphis taman poen preko granice. Kombo tiket i dalje nista; neverovatno je kako i ova kvota oko 2 tesko dolazi.

Srednji ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Augsburg-Dortmund 3+

 

Leipzig-Union Berlin 3+

 

Man City-Crystal Palace 3+

 

Lazio-Sampdoria 3+

 

Kvote 1,45; 1,45; 1,30; 1,65.

Nemci deluju kao sigurni parovi. Augsburg i Dortmund imaju finu tradiciju efikasnih utakmica, dok Salzburg ima odlicnu sezonu. Ispratih City, mada ne volim Crystal Palace i njihovo defanzivno smaranje. Lazio je krenuo da trokira sa golovima, cim sam se uhvatio za njih, no da ih probam i danas.

Prve dve stvari su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Sheffield Wed 2+, Derby 2+, Bristol City 2+, Preston 2+, Bolton 2+, Accrington 3+, Wimbledon 3+, Rotherham 3+, MK Dons 2+, Wycombe 2+, Crewe 3+, Northampton 2+, Oldham 2+, Port Vale 2+, Plymouth 2+, Fylde 2+, Yeovil 2+, Harrogate 2+, Notts County 2+, Wrexham 2+, Eastleigh 2+, Stockport County 2+. Kvota 440,42.

 

 

NHL

 

Toronto-Chicago 5+ (OT&SO)

Detroit-Florida 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,36.

Nakon ove slabe serije rezultata u januaru, odlucih se samo za jedan tiket, a i to bez zaletanja.

Slabija grupa.

 

Siri NHL tiket, Washington 5+ (OT&SO), Colorado 5+ (OT&SO), Edmonton 7+ (OT&SO), Ottawa 7+ (OT&SO), Philadelphia 7+ (OT&SO), Montreal 5+ (OT&SO), Nashville 7+ (OT&SO), Vancouver 5+ (OT&SO). Kvota 55,96.

 

NBA tiket, New Orleans >223.5, Brooklyn >225.5, Atlanta >220.5, Minnesota >214.5, Houston >223.5, Oklahoma >214.5, Sacramento >215.5. Kvota 16,76.

Kasno izbacivanje granica bas ide na nerve, pa odigrah samo jedan tiket za pracenje.

Link to comment

Cini mi se da su igraci Dortmunda majstori za nekoriscenje "mrtvih" sansi. Par neverovatnih promasaja, pri cemu ni okvir gola nisu pogodili.:isuse:

Lazio lagano.

Link to comment

Lazio kao da namerno nije hteo da postigne jos jedan gol. Imas 20 minuta igraca vise i napravis jednu jedinu sansu.:isuse: Dortmund 3-3. Mozda tu dodje 7+, uz 5+.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...