Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

4/5 (fudbal 2/2, NHL 0/1, NBA 1/1, NFL 1/1), Man City je dosao 6+ i 7+, PSG 6+, prosli su prateci fudbalski (3+ kvota), odnosno kombo tiket. Za razliku od subote, juce se sve fino uklopilo na fudbalu. City raspucan, na kraju primise gol iz penala za 7+; PSG je sigurno mogao bolje, no ni 6+ nije lose. U Rimu taman 3 gola. Cak je i fiks tiket prosao, uz par tesnih prolaza. NHL je nastavio sa slabim trendom. NBA dobro odabrah, mada je bilo nesto napetosti u zavrsnom periodu. Konacno jedan prolaz u NFL sektoru, a i to nakon neverovatnog preokreta na prvoj utakmici veceri. Pokrih veci deo nesretne subote, jos malo pa idealan dan.

Standardni ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

AZ II-Oss 3+

PSV II-Ajax II 3+

 

Kvota 2,08.

U nedostatku boljih resenja probah Holandiju 2. Od petka se vracaju neke lige, te i nece biti toliko potrebe za eksperimentima.

Kombo tiket.

 

 

NHL

 

Washington-Carolina 5+ (OT&SO)

NY Rangers-NY Islanders 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,52.

Nisam odusevljen vecerasnjim parovima, pa metodom eliminacije ostavih jedan dabl.

Slabija grupa.

 

Prateci tiket, Montreal 7+ (OT&SO), Boston 7+ (OT&SO). Kvota 4,67.

 

 

NBA

 

Minnesota-Oklahoma >211.5

 

Kvota 1,49.

Silne povrede vec pocinju da idu na nerve, a taman sam popravio procenat izlaznih tiketa.

Jaca grupa.

 

Siri NBA tiket, Detroit >218.5, Indiana >207.5, Boston >208.5, Portland >210.5, Sacramento >206.5, LA Lakers >212.5. Kvota 10,72.

Link to comment
32 minutes ago, Miljenko said:

Holandija 2 propala.:yawn2: U cemu je poenta B timova, ako ne pada 10 golova po utakmici.:D

Odgledao prvo poluvreme Ajaxa, jedna polu-sansa..

Statistika-bikini...

Link to comment

PSV II nije toliko efikasan ove sezone, no ocekivao sam vise od 16 suteva ukupno. Najsmesnije je sto je AZ II bio "dopunski" mec.

Tja, do petka samo Monaco-PSG u sredu, od fudbala. Morace se igrati samo na ove top timove. Uz standardne pluseve na NHL i NBA.

Link to comment

1/3 (fudbal 0/1, NHL 0/1, NBA 1/1). Ipak su ove nize fudbalske lige za slabiju uplatu samo. Najsigurniji mec za golove juce, laganih 0-0. NHL ne uspevam da povezem, vec treci dan. U Washingtonu dva gola u prvoj trecini i nista do kraja. NBA prolazi, mada ne bih spojio kombo tiket ni da sam odigrao jos jednu NBA kombinaciju (Indiana minus). Mozda sam trebao odigrati sa minimalnim ulozima juce, no povukose me Holandjani malo. Tja, nista strasno.

Standardni ulozi i danas.

 

NHL

 

Toronto-New Jersey 5+ (OT&SO)

Pittsburgh-Minnesota 5+ (OT&SO)

 

Ottawa-Chicago 5+ (OT&SO)

Winnipeg-Vancouver 5+(OT&SO)

 

Kvote 1,41 i 1,43.

Tampa je poremetila dobar trend, neocekivanim cestim minusima, pa sam sada pomalo nesiguran sta odigrati. Toronto retko zakaze, a i moji Pingvini imaju dobar 5+ procenat. Tu su i dva prilicno verovatna para, na drugom tiketu.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Tampa 5+ (OT&SO), NY Islanders 1X, Boston X2, Buffalo 5+ (OT&SO), Colorado 5+ (OT&SO), Arizona 5+ (OT&SO), Edmonton 5+ (OT&SO). Kvota 5,44.

 

 

NBA

 

Memphis-Houston >231.5

 

Atlanta-Phoenix >217.5

 

Kvote 1,50 i 1,47.

Uprkos zelji da igram dablove, povrede me sprecavaju da pratim pojedine ekipe. Memphis je jedan od najzahvalnijih timova za overe, a i Atlanta ne zaostaje mnogo, tim pre sto potonji igraju bez opterecenja.

Prvi par je na kombo tiketu.

 

Siri NBA tiket, Utah H2(+6.5), Milwaukee H1(-9.5), Dallas w2. Kvota 2,07.

 

Fudbalski tiket, Napoli 2+, Lazio tim2+, Fylde 2+, Watford tim1+, Tottenham 2+, Lincoln tim1+, Burton 2+, Porto tim2+, Benfica tim2+. Kvota 4,11.

Link to comment

Gledam sad informativno kvote za NFL...U Meridianu 3.85 na Rodgersa i GB protiv SF. Uf, bas su "preterali". U Balkan betu 3.83 (uklujcujuci i produzetke 3.68) u Socceru 3.50 (ukljucujuci produzetke) u Mozzartu 3.35, a u Maxbetu 3.00,

Voleo bih da prodje SF, ali cini mi se da su ih kladionice precenile.

Link to comment

Nema šanse..Odbrana sixoksa je jedna od najlošijih u ligi od odbrane pasom.Sudije su ih malo pogurale kad je trebalo.Onaj zadnji pas prema Grahamu je bio kratak bar za pola yarde,,Pekersi kući i u gostima su dve različite ekipe.Aaron je bleda senka kvotera iz prethodnih sezona..Dobiće ih SF 10+ poena razlike..

Link to comment

2/4 (NHL 1/2, NBA 1/2), prosao je prateci NBA tiket. NHL ne uklapam najbolje vec par dana, no prosao je tiket iz jace grupe, te se to moze podvesti pod "idemo dalje" situaciju. NBA je doneo neprijatan pad na Rocketsima; 128 poena na poluvremenu i plus ne dolazi za jedan poen (ne kapiram nikako, kako su dali samo 40 poena u trecoj cetvrtini). Najsmesnije je sto su i oni najgluplji mecevi otisli u over. Uzeh nesto sitno na fiks NBA tiketu, tja. Prosao je i sitni fudbalski tiket, no tu mi je odlozen Watford, pa sledi cekanje, jer nisam odigrao u Meridianu. Mrljav dan, mada sigurno bolji od situacije kada nista ne dodje.

Srednji ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Monaco-PSG 3+

 

Kvota 1,29.

U nedostaku zgodnih stvari za vezivanje, odigrah PSG u singlu.

Kombo tiket.

 

Prateci tiket, Atalanta 3+, Juventus P/K1, Cardiff X2, PAOK P/K1, Olympiakos 3+. Kvota 3,33.

 

 

NBA

 

Houston-Portland >229.5

Sacramento-Dallas >215.5

 

Oklahoma-Toronto >206.5

Denver-Charlotte >203.5

 

Kvote 2,25 i 2,18.

Malo NBA kombinovanja; necu reci da li je nesto sigurno ili ne.:D

Prva kombinacija je u jacoj grupi.

 

Siri NBA tiket, Philadelphia w1, Boston w1, Miami H1(+2.5), Chicago >219.5, Minnesota >211.5, LA Lakers w1. Kvota 5,42.

 

NHL tiket, Montreal >6, St. Louis >6. Kvota 4,38.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...