Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Titansi rutinski, lepa kvota, povezao sam HTZ sa Vancouverom. NE jednostavno bez napada, a Henry im je malo pomalo razbucao odbranu i potrosio sve vreme. Trebalo je i Billsi da dobiju, ali oni su uspeli nekako da ne pobede.

Edited by Nesh
Link to comment

1/3 (fudbal 1/1, NHL + NFL 0/2). Fudbal je usao jedva, nakon sto je Roma odigrala ofanzivno katastrofalan mec, te primila drugi gol iz penala. NFL tradicionalno tragicno, a New Orleans je kao bio najsigurniji mec na nivou celog njihovog playoffa (ja doigravanja generalno ne igram, nevezano za sport, no prevari se covek). U NHL delu je doslo ono sto je bilo verovatnije, a mec Carolina-Tampa, za koji sam imao los predosecaj, nije. Siri NBA tiket je pao na Lakersima; prodje nekoliko glupih parova za plus i onda jedan od najboljih timova, ne moze da nagura 115-120 poena (srecom te nije bila neka ogromantna kvota, 7+).

Tja, glup vikend u celini. Ustedeo bih novac, da nisam cackao NFL (ne bih ni bio u manjem minusu).

Srednji ulozi danas.

 

 

Fudbal + NHL

 

Juventus-Cagliari 3+

 

Atalanta-Parma 2+

Toronto-Edmonton 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1,51 i 1,33.

Italijani donose par zanimljivih meceva. Juventus redovno daje gosta golova  protiv danasnjeg rivala, a bonus je sto Cagliari igra odlicno u tekucoj sezoni. Atalanta opreznije, a tu je i jedini ocigledan NHL par.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Fiorentina P/KX, Juventus P/K1, Atalanta P/K1, Napoli P/KX, Arsenal P/K1. Kvota 6.91.

 

 

NBA

 

Philadelphia-Oklahoma >206.5

Charlotte-Indiana >201.5

 

Washington-Boston >219.5

Atlanta-Denver >210.5

 

Kvote, 2,13 i 2,13.

Sklopih dve kombinacije pluseva danas; nesto bolji rezultati oko praznika.

Oba tiketa su u slabijoj grupi.

 

Siri NBA tiket, Orlando >203.5, Dallas >210.5, San Antonio >222.5, Sacramento >202.5, New Orleans >215.5. Kvota 7,05.

Link to comment

Juventus se bruka kod kuce. Da toliko skup tim ne moze da umuva bar jedan gol do poluvremena, neverovatno. Ionako mi se spava, jos i oni smorise.:yawn2: Cagliari potpuno bezopasan.

Link to comment

Italijani ipak ispostovase. Danas cak i siri tiketi krecu u pravom smeru. Na hokeju sva tri KHL para udjose u 5+, kao i Austrijanci i par Slovaka. Ostao je Slovan iz Bratislave 5+, za 40 kvotu (leglo bi ko budali samar :happy:).

Link to comment

Za fudbal ne vodim, ne znam ni ja zasto. Za MLB, NHL, NBA vodim.

NHL je u oktobru bio u solidnom plusu, novembar u nesto manjem minusu u odnosu na prethodni mesec zbog slabijeg rasporeda uplate (promasio par jacih), decembar izvestan plus, januar otvoren odlicno.

NBA je doneo oba minus meseca do sada, no januar je krenuo ok. Ako stabilizujem trend overa, pokrice se los pocetak.

MLB je bio u celini u plusu, mada je pocetak sezone bio kilav. Kasnije sam provalio u Millenniumu hendikep na favorite i to je dosta pojednostavilo stvari.

 

NHL u januaru 5/6 do sada, NBA 4/7 (vecinom over dablovi, pa i ne treba veci procenat).

Sezona NHL 56/87, NBA 18/44.

Edited by Miljenko
Link to comment

Obicno mi je MLB najbolji sport za igru, mada sam dve sezone unazad bio nesto losiji.

Igram i ove kombo tikete (dva iz jace grupe spojena). Kada to prodje, 50% ide na sledeci. Te i to donese nesto. Ranije sam za kombo spajao cetiri manja tiketa, no cesto je pretesko naci toliko zanimljivih stvari za igru, pa se ogranicih na dva.

Ne igram preterano jako, 500-2000 dinara; kada napisem standardno to se odnosi na uplatu od 1000 dinara. Slabija grupa ima duplo manju uplatu od jace. Na sire tikete vec stavljam po slobodnoj proceni, ne vise od 10%, od tiketa iz jace grupe.

Uleti povremeno neka veca kvota (kao juce na hokeju), te i to dopuni budzet.

Tokom novembra sam se par puta izleteo vecom uplatom (3-5 hiljada), a nisam imao prolaznost preko 50%. Tesko je iskontrolisati se uvek.:rolleyes:

Link to comment

3/4 (fudbal + NHL 2/2, NBA 1/2), prosli su prateci hokejaski (41+ kvota), te kombo tiket. Atalanta i Juventus prodjose nekako. Pod ovim nekako pre svega mislim na Juve, koji je odigrao ocajno prvo poluvreme. NHL dobro odabran. Evropski hokej je doneo lep prolaz tiketa sa 4+ i 5+ igrama. Retko se desava da Rusi i Slovaci udju ovako kako treba sa golovima. NBA dovoljno dobro. Ne bih se bunio da stalno sklapam jedan over dabl. Odlican bilans na kraju, uz malo srece.

Srednji ulozi kao i juce.

 

 

NHL

 

Washington-Ottawa 5+ (OT&SO)

Tampa-Vancouver 5+ (OT&SO)

 

NY Rangers-Colorado 5+ (OT&SO)

Chicago-Calgary 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1,39 i 1,44.

Danas je bilo i previse parova za probrati, te sam morao suziti izbor. Na kraju su Vegas i Florida otisli u slabiju grupu.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci NHL tiket, svi parovi su 5+ (OT&SO), Carolina, Florida, Montreal, St. Louis, Nashville, Vegas. Kvota 3,72.

 

 

NBA

 

Memphis-Minnesota >223.5

Phoenix-Sacramento >219.5

 

Kvota 2,19.

Nesto bolji ucinak u NBA sektoru, tokom prethodnih 7 dana. Najveci problem je veliki broj povredjenih igraca, sto samim tim smanjuje broj timova za igru.

Slabija grupa.

 

Siri NBA tiket, Toronto >212.5, Cleveland >207.5, Brooklyn >209.5, LA Lakers >213.5. Kvota 4,48.

 

Fudbalski tiket, Man Utd 3+, Doncaster 2+, Hartlepool 2+, MK Dons 2+, Salford 2+, Portsmouth 3+, Tranmere 2+, Accrington 2+. Kvota 8,80.

 

 

Link to comment
On 6.1.2020. at 10:53, Nesh said:

Prodje jedan lepi HTZ sa iksevima:

 

GFGfUox.png

 

:)

Ajd da se i ja pohvalim kako sam pre 4-5 dana pogodio u hokeju dve nule. Pitsburg i Boston kvota 19. :cool:  Nego jel se samo meni cini da je iz sezone u sezonu sve manje neresenih u NHL. 

 

Auu Miljenko NHL 56/87 to je jako los bilans. Nisam ni ja nista bolji da se razumemo. 

Edited by Cash
Link to comment

Meni je to dovoljno, mada moze malo bolje sigurno (recimo nesto blize 70%), da ne zavisim previse od kombo i sirih tiketa. NBA je bio stvarno los, sve do par dana pred NG.

Novembar je bio slabiji za NHL, plus sam imao par promasaja sa jacom uplatom, pa sam skoro potro odlican oktobar.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...