Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ti si bio skroman, kada je broj parova u pitanju.:happy: Moji su dosta duzi od ovoga. Plus danas bas i nije bilo previse efikasnih utakmica, ako gledamo iz lige u ligu.

Link to comment

1/2 (fudbal 1/1, NBA 0/1). Fudbal se taman uklopio. Tja, dosadni Englezi. Kada jedva cekam da Italijani i Spanci nastave, zadnje je vreme doslo. NBA nastavlja toplo-hladno i u novoj godini. Na Milwaukee je obican hendikep bio 17.5 (odigrah na 10.5), dobise kompletni sa 2 poena razlike desetkovanog protivnika. Bar udje jedan tiket juce, danas vec ima izglednijih stvari na papiru.

Izmedju standardnih i srednjih uloga danas.

 

 

NHL

 

Ottawa-Florida 5+ (OT&SO)

Winnipeg-Toronto 5+ (OT&SO)

 

Buffalo-Edmonton 5+ (OT&SO)

Vegas-Philadelphia 5+ (OT&SO)

 

Kvote, 1,37 i 1,55.

Jos jedan dan sa gomilom meceva, te odabrah 4 komada nekako.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Boston 5+ (OT&SO), Pittsburgh 5+ (OT&SO), Tampa 7+ (OT&SO), Ottawa 7+ (OT&SO), Toronto 7+ (OT&SO), Calgary 7+ (OT&SO), Colorado 5+ (OT&SO), Vegas 7+ (OT&SO), Vancouver 5+ (OT&SO). Kvota 60,39.

 

 

NBA

 

Indiana-Denver >201.5

San Antonio-Oklahoma >211.5

 

Dallas-Brooklyn >214.5

LA Clippers-Detroit >216.5

 

Kvote 2,15 i 2,15.

Par zanimljivih NBA meceva i danas, te uklopih dva dabla sa poenima.

Oba tiketa su u slabijoj grupi.

 

Siri NBA tiket, Cleveland >203.5, Miami >207.5, Minnesota >214.5, Chicago >203.5, Sacramento >216.5. Kvota 7,15.

Link to comment

4/4 (NHL 2/2, NBA 2/2), prosao je kombo tiket. Hokej se fino uklopio. Tampu ispravno preskocih, dok je Buffalo brzo dosao do 2-2 za prolaz u produzetku; ostalo rutinski. Cak sam i NBA dobro odabrao. Tri lagana prolaza i San Antonio-Oklahoma par koji prolazi taman preko granice. Dan na nivou zavrsnog dana prethodne godine, sto znaci fin plus.

Minimalni ulozi danas (nezgodni NHL parovi, pa odmah skidam uloge).

 

 

NHL

 

Carolina-Washington 5+ (OT&SO)

Dallas-Detroit 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,66.

Carolina-Washington mu dodje kao legitiman par za golove. Starsi su vec prilicno nepouzdani, ma koliko imali dobar napad (PP posebno).

 

 

NBA

 

Boston-Atlanta w1

LA Lakers-New Orleans w1

Houston-Philadelphia >218.5

 

Kvota 1,86.

Boston i Lakersi lice na lagane prolaze. Poucen neprolaskom hendikepa prekjuce (Milwaukee), odigrah pobednika sa produzetkom, a to cu igrati i na dalje, radi svake sigurnosti. Tu je i over na Rocketse, koje redovno pratim.

 

Prateci tiket, Boston >216.5, Orlando >200.5, Washington >228.5, Phoenix >218.5, LA Lakers >216.5. Kvota 7,05.

Edited by Miljenko
Link to comment

2.70 na Titanse nocas. NE deluje prilicno raspadnuto, po nekoj logici i staroj slavi su favoriti, ali napad im je nikakav, a i odbrana se nije proslavila protiv Majamija. Jos je Vrabel bivsi Patriota, a pricase ovi sa SK da Belichick ne prolazi bas najbolje sa bivsim "ucenicima". Bumo vidli. Ja cu probati negde.

U drugoj, tj prvoj utakmici bi isto moglo biti zanimljivo, tesko da ce Billsi izaci na kraj sa Texansima, ali 2.40 je lepa kvota. :dry:

Kvote su iz Mozzarta.

Edited by Nesh
Link to comment

2/2 (NHL 1/1, NBA 1/1), prosao je kombo tiket. NHL je ipak prosao regularno, Dallas daje EN SH gol za prolaz. NBA tesno, no Boston je i nekompletan nekako dobio. Nastavljen je dobar trend, sada sledi malo sira vikend ponuda.

Izmedju standardnih i srednjih uloga danas.

 

 

Fudbal

 

Espanyol-Barcelona 3+

 

Kvota 1,59.

Konacno jedan par po mom ukusu na fudbalu. Gradski derbi, Barsa protiv ove sezone losih komsija; fina prilika da ih natrpaju.

Kombo tiket.

 

Prateci tiketi, Peterborough 3+, Cardiff 3+, Watford 3+, Leicester 3+, Scunthorpe 3+, Torquay 3+, Barrow 3+, Harrogate 3+, Alloa 3+, Forfar 3+, Peterhead 3+, Falkirk 3+, Cove 3+, Elgin 3+, Annan 3+ i Bristol City 1X, Millwall P/K1, Burnley 1X, Watford P/K1, Cardiff P/K1, Leicester P/K1, Barrow P/K1, Harrogate P/K1, Yeovil 1X, Woking 1X, Cheltenham 1X, Swindon 1X, Sunderland 1X. Kvote 2037,35 i 19,96.

 

 

NHL

 

Buffalo-Florida 5+ (OT&SO)

Ottawa-Tampa 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,37.

Odigrah samo jedan tiket na kraju. Florida je veoma pouzdana za golove ove sezone, dok Tampa igra promenljivo i nakon neefikasnog izdanja u Montrealu, danas ocekujem kanonadu.

Jaca grupa.

 

Siri NHL tiket, svi parovi 5+ (OT&SO), Boston, San Jose, Minnesota, Vegas, Toronto, Montreal, Colorado, Vancouver. Kvota 6,09.

 

 

NBA

 

Washington-Denver >214.5

Dallas-Charlotte w1

Milwaukee-San Antonio w1

 

Kvota 1,76.

Sklepah i jednu NBA kombinaciju. Videcemo da li ce biti nastavljen pozitivan trend.

Slabija grupa.

 

Siri NBA tiket, LA Clippers >223.5, Toronto >209.5, Utah H2(+4.5), Indiana >214.5, Oklahoma >205.5, Boston H2(+5.5), Sacramento >214.5. Kvota 13,12.

 

 

NFL

 

Houston-Buffalo H2(+8.5)

New England-Tennessee >38.5

 

Kvota 1,89.

Krece NFL playoff. Buffalo ima odlicnu sezonu, samo jedan ubedljiv poraz, te probah dodatni hendikep na njih. Patriotsi su igrali sve slabije, kako se sezona blizila kraju. U poslednjem kolu su se obrukali protiv nesretnih Delfina, te ih danas nisam smeo probati u fiksu.

Slabija grupa.

Link to comment

Nece me fiks. Nikada mi nije bilo jasno kako ekipa koja je dva ranga ispod, odigra egal u gostima (ne prodje ni poluvreme, ni kraj). Ne pomaze ni gomila dvoznaka.

Link to comment

2/4 (fudbal 1/1, NHL 1/1, NBA 0/1, NFL 0/1), prosao je prateci NBA tiket (13+ kvota), kao i kombo tiket. Barsa je brzo postigla dva gola u nastavku, te na fudbalu nije bilo previse dileme. Bez bonusa doduse, a ocekivao sam rutinsku petardu, protiv ovako kilavog rivala. Imao sam lep fiks tiket, sa kvotom tik ispod 20, ali Cardiff nije uspeo dobiti ni poluvreme, ni kraj, protiv ekipe koja je dva ranga ispod. NHL je bio napet, no Florida postize gol za prolaz. NBA je doneo cudno vece. Osnovni tiket, od 3 para, pada na Dallas w1, dok je siri sa mnostvom utakmica prosao. Srecom te uhvatih oba fiksa na njemu, inace bih se nervirao jer je svih 11 parova otislo u over (makar ovaj sa snizenim granicama). NFL standardno, volsebno pada. Buffalo ostaje u hendikepu, ali u Bostonu nisu mogli ni do bednih 39 poena za plus (nakon 27 u prvom poluvremenu:isuse:). Ne znam sta se desilo sa NFL utakmicama ove sezone, no mali broj poena sigurno nece povecati gledanost kod mene (nakon prvih par neefikasnih kola, slabo sam i gledao kasnije). Sinoc sedoh, posto je wild card runda u pitanju. Mali plus na kraju, mada ni to nije lose, koliko je glupavih rezultata bilo juce.

Standardni ulozi danas (cim je NFL na jednom od glavnih tiketa, bolje da dodatno smanjim uplatu).

 

 

Fudbal

 

Brescia-Lazio 2+

Roma-Torino 2+

 

Kvota 1,36.

I danas uglavnom nesretni kupovi. Iz Spanije obicno samo Barsu igram, te su ostali samo Italijani.

Jaca grupa.

 

Prateci tiket, svi parovi su 3+, Chelsea, Crewe, Burton, WBA, QPR, Tottenham, Sheffield Utd. Kvota 36,21.

 

 

NHL + NFL

 

Pittsburgh-Florida 5+ (OT&SO)

New Orleans-Minnesota w1

 

Washington-San Jose 5+ (OT&SO)

Carolina-Tampa 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1,49 i 1,44.

Uobicajeni timovi u NHL delu, uz dodatak Saintsa, koji lice na siguran fiks.

Prva kombinacija je u jacoj grupi.

 

NBA tiket, LA Clippers >213.5, Miami >214.5, Cleveland >208.5, Phoenix >227.5, LA Lakers >213.5. Kvota 7,21.

Link to comment

Na NFL mecevima izgleda nijedan favorit ne moze dobiti.:isuse: Cele sezone gubim novac na njima i ipak ih igram. Vidi se da ne volim fiks, uvek neka muka oko njega (MLB eventualno je izuzetak).:D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...