Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

4 minutes ago, Bogotac said:

Bezite od NBA,nepogodljivo

Vodili ubedljivo celo prvo poluvreme i onda odjednom popustili u drugom poluvremenu :lol:. Samo da su oni prosli imao bi ozbiljan plus ovako mali minus :isuse:. Sacramento je priča za sebe. O igracima da ne govorim odigram Bjelica vise od 12.5 on da 11. Odigram Lou Williamsa vise od 17.5 on da 16. O debilu Georgu koji več 5 put ide u minus ne treba trošiti reči. 

Link to comment
6 minutes ago, Bogotac said:

U minusu sam za NBA 4-5 hiljada,smanjio sam uloge na minimum,a cesto i preskacem veceri,pre februara nista

Vodim evidenciju za MLB, NHL I NBA. Ove godine mi je jedino NBA u minusu, no na vreme sam smanjio uloge.

Link to comment

Ja i NFL ne sporedujemo najbolje vec par sezona. Na fudbalu me vade bonus tiketi kada ulete (5+, 7+ i tome slicno). Tu su i kombo tiketi, za dodatni plus. Na NBA imam neki bas smesan procenat prolaznosti glavnih tiketa. Pogledacu sada tacno. Da 10/32, na nivou sezone. Sve ispod 50% je bas lose, a ovo nije cak ni blizu toga. 

Link to comment

Pred utakmicu na SK gost koji prognozira rezultat kaze tesna pobeda Celzija 0:1 ili 1:2, ja se odlucim za 1:2 i stavim nesto sitno...Bilo bas neki minut pred utakmicu, tako da nisam stigao da napisem ovde..

 

TLYDegW.png

 

:)

Link to comment

Koliko los mec u Liverpulu.:isuse: Malo sansi, uzasni centarsutevi, ocajne zavrsnice, milion pasova unazad. Na stranu sto ce mi izbiti pare, no jos i smaraju za medalju.

Edited by Miljenko
Link to comment
2 hours ago, Nesh said:

Pred utakmicu na SK gost koji prognozira rezultat kaze tesna pobeda Celzija 0:1 ili 1:2, ja se odlucim za 1:2 i stavim nesto sitno...Bilo bas neki minut pred utakmicu, tako da nisam stigao da napisem ovde..

 

TLYDegW.png

 

:)

bravo

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...