Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

On 28.12.2019. at 15:25, Cash said:

E jbg Miljenko toliko meceva ode u 5+ i ti bas potrefi Washington(nisi jedini koji je tu pao). A sto se Nba koseva tiče,tamo gde je nizka granica uvek padne malo koseva. Forsiraj timove poput Washingtona i dugorocno češ biti u plusu. Nego @189- @pbg12345 sta odigrati za meč u Sakramentu. Meč izmedju 2 ranjena tima. 😀

ne igram ja vec jedno vreme na nba. u stvari nisam se kladio uopste vec mozda mesec dana.

Link to comment

0/4 (fudbal 0/1, NHL 0/1, NBA 0/1, NFL 0/1). PL je opravdala moje nepoverenje u nju. Za moj standard ultra dosadne utakmice, a cim nema mnogo sansi, tesko i golovi padaju. Oni su samo za neku sitnu igru, dok ne krene Barsa, a kasnije Nemci i jos par tih efikasnih liga. Neprijatno iznenadjenje u NHL delu, Tampa samo 2-1 protiv najlosije ekipe Istoka. Za NBA se i ne nadam previse, LA Lakers-Dallas ni blizu. Cini se da ce tu morati singlovi sa snizenim granicama, dablovi bas retko prolaze. NFL je takodje doneo cudan pad. Za poraz Patriotsa mi je jedino objasnjenje da je mec namesten; to je "3+ TD prednosti na poluvremenu" utakmica, kako god da odigraju. Dobro je sto prilicno smanjih uloge, u odnosu na subotu, mada se vise i ne nerviram previse i kada ovako nista ne uhvatim.

 

Minimalni ulozi danas (prilicno nezgodni parovi, plus je NBA glavna igra). Sutra vec planiram makar srednje uloge (NHL parovi nisu sjajni, no probrace se nesto).

 

 

NHL + NBA

 

Pittsburgh-Ottawa 5+ (OT&SO)

Chicago-Milwaukee w2

Utah-Detroit w1

 

Washington-Miami >221.5

Portland-Phoenix >223.5

 

Kvote 1,74 i 2,15.

Samo jedan NHL par, mada on lici na mec gde moze biti dosta golova. NBA je vec nepredvidljiv. Fiks na prvi pogled lici na laganicu, dok su poeni wild card.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Sad kad Utah pukne od Detroita nakon što su tukli Cliperse :lol:. Meni je Portland 1 a meč u Washingtonu bi mogao da ode u over. Chicago-Milwauke bi isto mogao da bude meč sa dosta koseva. 

Edited by Cash
Link to comment

Nista me vise ne iznenadjuje kod NBA, no postalo je bas tesko odabrati sta je verovatno, a sta ne. Bilo je bas glupih padova od starta sezone, New York protiv Dallasa dva puta, pa njihova pobeda u Sacramentu, dok su ovi jos bili u solidnoj formi.i mnostvo minusa, kao da igra neka znj liga.

Link to comment

2/2 (NHL + NBA 2/2), prosao je kombo tiket. Pittsburgh bez problema, a cak je i NBA deo dosao uglavnom lako. Over na Washington-Miami je bio upitan, nakon uzasne trece cetvrtine (37 poena), no ipak je palo dovoljno poena u zavrsnom periodu.

Ok je ovo bilo, no uplata je mala, pa je i plus neveliki.

Izmedju standardnih i srednjih uloga danas.

 

 

NHL

 

Buffalo-Tampa 5+ (OT&SO)

Colorado-Winnipeg 5+ (OT&SO)

 

Minnesota-Toronto 5+ (OT&SO)

Edmonton-NY Rangers 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1,48 i 1,48.

Metodom eliminacije odabrah ova 4 para.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

Prateci tiketi, Boston X2, Vegas 1X, Washington 1X, Carolina 1X, Florida X2, Tampa X2, San Jose X2 i Toronto 7+ (OT&SO), Carolina 7+ (OT&SO), Florida 7+ (OT&SO), Tampa 7+ (OT&SO), Colorado 7+ (OT&SO), Calgary 7+ (OT&SO), Edmonton 7+ (OT&SO). Kvote 7,01 i 150,34.

 

 

NBA

 

Toronto-Cleveland w1

San Antonio-Golden State w1

Charlotte-Boston H2(+1.5)

Sacramento-LA Clippers H2(+1.5)

 

Indiana-Philadelphia >205.5

Houston-Denver >211.5

 

Kvote 2,26 i 2,18.

Poneki pogodak na NBA uleti, nadam se da sledi neki stabilniji period. Toronto i San Antonio su jasni fiksevi. Boston je odigrao lose protiv Toronta, te ocekujem njihovo bolje izdanje. Sacramento je u losoj seriji, pa ne verujem da ce prekinuti niz protiv jednog od boljih timova. Tu su i dva plusa, no oni su vec wild card varijanta.

Prva kombinacija je na kombo tiketu.

 

Siri NBA tiket, Boston >202.5, Sacramento >216.5, Toronto >209.5, San Antonio >212.5, Oklahoma >212.5. Kvota 7,01.

Link to comment

Ranije meceve nisam igrao na golove; vidim u Washingtonu goleada, mada Islanderse nema trika da bih igrao. Kod omladinaca Finci vec prodjose, dok kod Canade trebaju jos 3 komada.:rolleyes:

Link to comment
3 hours ago, Miljenko said:

Proverih. Pre dve godine, osam parova.:D

Vidis na bet at home se ništa ne moze odigrati osim 1 x 2. Jedino uzivo mozes da igraš golove,ne znam kakva je ovo zajebancija u pitanju. 

Link to comment

U Meridianu sve ima regularno. Mozda ljudi slave, pa nema ko da postavi ponudu.:D

Omladinci prodjose 5+ kvota. Poslusao sam te; sire tikete cu igrati 5+ na malo verovatnim, odnosno 7+ na verovatnijim mecevima (sa produzetkom sve). Napravi se fina kvota. Danas kod U20 meceva se skupila kvota preko 5, od samo 4 utakmice. NBA je krenuo ok, no tu uvek ima prostora za neku propast.:rolleyes:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...