Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

2/4. EL je opravdala wild card tretman. Par neverovatnih rezultata u prvom terminu, dovoljno da ono kasnije i ne gledam uopste. NHL korektno, 2/3, mada nisam ocekivao da Calgary moze da zakaze ovako (generalno su tokom cele sezone padali, bas kada se ocekuje rutinski prolaz). Pravovremeno smanjena uplata.

Minimalni ulozi danas.

 

 

Augsburg-Bayern 2+

Juventus-Frosinone 2+

Bern-Rapperswill w1

CSKA Moscow-Slovan Bratislava w1

Munchen-Nurnberg 1X

 

Ska St. Petersburg-Jokerit 5+

Salzburg-Vienna Capitals 5+

 

Carolina-Edmonton 5+

Minnesota-New Jersey 1X

 

Kvote, 1.61, 2.11, 1.65.

Sledi CL, te fudbal ispratih samo sa 2+ (Juventus i ovako nije preterano efikasan; ne kapiram da imas toliko jaci tim od konkurencije i ne ides bar u 5+, svako drugo kolo). Tu je i par hokejaskih fiks sigurica, te St. Petersburg koji igra efikasno kod kuce, plus Salzburg. Oilersi na papiru imaju top 5 napad na nivou lige i nakon nekoliko mrljavih meceva mogli bi da se pokazu; Minnesota igra protiv prezaljenih Devilsa.

 

Link to comment

Pogodio sam Chicago 2-1 i trebalo mi je S. Jose - Washington 2-X. Prva trecina bila dvojka, ali, sipak, razbucase ih Capitalsi. Bas nece nikako da se uklopi. Nema predaje, idemo dalje. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Ludorije sa prelazima za nocas, posto imamo samo 4 utakmice:

 

MOzsmzN.png

 

Prve dve jedan tiket, druge dve drugi tiket, sve 4 u sistemu 2/4+4/4, a vala zalepio sam i sve ovo bez sistema da mi ne bude zao ako pogodim sve 4 :D (kvota 59136.00). Ulozi, naravno, minimalani.

Cenim da mi je ovo pogadjanje jedne dva dana zaredom bilo maksimum, ali ajde, nek ide zivot. :D

Link to comment

1/3. Ipak je sreca najbitniji faktor. Na Salzburg-Vienna Capitals cekah 20+ minuta peti gol i nista; slicno i na Carolina-Edmonton , bez EN gola, na 3-1 rezultatu. Fudbal je dosao lagano, no nemam previse poverenja pred CL, kao i hokejaski fiks. Ipak na vreme smanjih uloge.

Danas standardna uplata.

 

 

Barcelona-Valladolid 2+

Hoffenheim-Hannover 2+

AZ Alkmaar-Venlo 2+

Bolivar-Always Ready 2+

 

Zvezda-Vojvodina 2+

Pittsburgh-Calgary 5+

 

Winnipeg-Ottawa 1X

Tampa-Montreal 5+

 

Arizona-Toronto X2

San Jose-Vancouver 1X

 

Kvote, 1.45, 1.46, 1.59, 1.57.

Fudbal je odigran skroz ziheraski, samo 2+ varijanta. Tu je i 5 NHL parova, koji na papiru lice na sigurice.

 

Prateci hokejaski tiket, Philadelphia 5+, St. Louis X2, NY Islanders 1X, Chicago 5+, Nashville X2, Boston X2. Kvota 5.72.

Link to comment

1/4. Tja, tesko da je moglo doci gluplje. Pittsburgh i Zvezda lagano, za jedini prolaz. Na cisto 2+ tiketu, poprilicno neverovatan pad, Barsa jedva 1-0, uz dva penala i gomilu sansi. Hokej je bio tesko uklopljiv; pogodak i promasaj na oba tiketa, pri cemu je i prateci pao na jednoj utakmici (Nashville). Jos jedan strasno glup vikend. Petak je bio najlosiji dan u tekucoj nedelji, a onda je subota donela jos gore rezultate.

Danas za nijansu preko standardne uplate.

 

 

Ajax-Breda 3+

Real Madrid-Girona 2+

Young Boys-Zurich 2+

 

Jorge Wilstermann-The Strongest 3+

 

Pittsburgh-NY Rangers 1X

San Jose-Real Potosi 3+

 

Graz-Salzburg 5+

Iserlohn-Nurnberg 5+

 

Kvote, 1.40, 1.60, 1.69, 1.76.Ocekivao sam da ce Ajax napuniti ove jadnicke, no i dalje je 1-0; Real vodi pred poluvreme, a Young Boys bi trebao doci rutinski. Bolivija je wild card, no znaju biti izuzetno korisni. Pittsburgh je kiksirao juce, te ocekujem njihovo bolje izdanje danas. Za kraj imamo derbi mec iz Austrije, te zanimljiv par iz Nemacke.

 

Prateci tiket, Crystal Palace X2, Wolves X2, Inter 1X, Napoli 2+, Valencia 1X, Eintracht Frankfurt 2+, Leverkusen 2+, Celtic X2, Basel 2+, Plxen X2, Eisbaren 5+, Ban. Bystrica 5+. Kvota 9.36.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...