Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

I mene zeznuo Detroit, tj rodjaci iz Nashvillea :sad:, pa ni HTZ nije prosao. Nijedan iks, nijedan prelaz pogodjen...lepa parada, nema sta. :D

Veceras samo dve utakmice. Pingvini nisu za igru, Ducksi jos manje. Ali mora nesto da se igra. :D

Link to comment

3/4 ponovo. Koliko sam imao srece na fudbalu (Ajax i Real Madrid jedva udjose u 3+), toliko nisam na hokeju, neverovatna 4 gola na Pittsburgh-Edmonton ( a i taj cetvrti na EN ). Evropski hokej uredno, kao i mec Copa Libertadores. Denver i Sacramento bez problema. Nece kombo i dalje, ovo vec pocinje da nervira.

Smanjih uplatu danas. Najpre nisam ljubitelj EL, a i po zakonu verovatnoce, mora uleteti neki nelogican dan, nakon par relativno realnih.

 

 

BATE-Arsenal X2

Krasnodar-Leverkusen 2+

Club Brugge-Salzburg 2+

Zurich-Napoli X2

 

Tampa-Dallas 1X

Chicago-New Jersey 1X

 

Florida-Calgary 5+

Winnipeg-Colorado 5+

 

Las Vegas-Toronto 5+

San Jose-Washington 5+

 

Kvote, 1.83, 1.73, 1.49, 1.56.

EL je uvek wild card, pa uklopih jedan tiket. Tu je i gomila NHL parova; nekoliko uobicajenih over timova, uz Tampu i Chicago u fiksu. Nakon ocajnog starta Chicago je stabilizovao formu. Njihova serija od 7 vezanih pobeda je prekinuta protiv Bostona. Trenutno su samo dve pobede ispod playoff crte, a kvalitet im ne manjka sigurno.

 

Prateci tiket, Betis P/KX, Olympiakos 1X, Sevilla X2, Genk P/KX, Benfica P/KX, Valencia X2, Chelsea X2, Sporting 1X, Plzen P/KX. Kvota 26.62.

 

 

Link to comment

Nocas sam imao Pingvine 2-1 (doslo) i Canuckse 1-2. Ovo drugo pocelo dobro 1:0 prva, ali sipak, ostalo 1:0. Nikako da ulovim tu drugu. Da igram singlove, cenim da ne bi pogodio nijednu. :D

 

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...