Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

1/4, prosao je prateci tiket EL. Lepo je krenulo na fudbalu, no hokej (Pittsburgh nije dao gol kod kuce), pa i NBA nisu odusevili (premalo poena na LA Lakers-Houston, u zavrsnom periodu). Dobro je sto uplata nije bila ogromantna, mada me rezultati nisu odusevili.

I danas nesto preko minimuma.

 

 

Tondela-Porto X2

West Ham-Fulham 2+

Werder-Stuttgart 2+

 

Bern-Davos 1X

Ingolstadt-Eisbaren 5+

 

Bremerhaven-Krefeld 5+

Chicago-Colorado 5+

 

Kvote, 1.58, 1.46, 1.68.

Par fudbala, te hokej koji je bio dosta tezak za probrati, posto neke lige zavrsavaju regularni deo sezone (KHL).

 

Edited by Miljenko
Link to comment

2/3. Kombo je bio blizu, no pao je mozda i najsigurniji par, dvoznak na Bernu. Pobedom bi verovatno obezbedili prvo mesto na kraju regularnog dela sezona, pa mi ovaj rezultat definitivno nije jasan. Nemacki hokej uredno, a i NHL par je bio dobro odabran. Fudbal sam provukao mozda na jedini moguci nacin (Braga porazena, Twente samo 1-0, to srecom preskocih). Korektan dan.

Danas nesto preko standardnih uloga.

 

Frosinone-Roma X2

Sevilla-Barcelona 2+

Bayern-Hertha 2+

Radnik Surdulica-Zvezda P/K2

 

Philadelphia-Pittsburgh 5+

Chicago-Boston w2

 

Kvote, 1.45, 1.47.

Nije mi se dopala danasnja ponuda previse, te sklopih samo dva tiketa. Na fudbalu par stvari koji lice na zicere. Zvezda je valjda sigurica, dok sam Frosinone gledao par puta i to je smesan tim, za Seria A standarde; Barsa igra derbi i u gostima ih obicno igram 2+; Bayern malo opreznije. Tu su i najverovatniji NHL i NBA parovi.

 

Prateci fudbalski tiket, Nice P/KX, Angers P/KX, Setubal P/KX, Huracan P/KX, Preston P/KX, Bradford P/KX, Cheltenham P/KX, Harrogate P/KX. Kvota 42.92.

 

NHL + NBA siri tiket, NY Rangers 5+, Washington 5+, Toronto 5+, Nashville 1X, Dallas 1X, Golden State w1, Oklahoma >233.5. Kvota 7.59.

Edited by Miljenko
Link to comment

0/2. Kakvi glupi padovi juce. Najpre Bayern kilavih 1-0, uz kukavicku igru sa igracem vise (bolje da sam singlirao Barsu, ova Hertha je kilava za medalju). NHL prolazi, no najsigurniji NBA par je volsebno pao (neka mi neko objasni zasto bi tank tim dobio nekoga ko se bori za playoff poziciju). Tja, jos jedna ocajna subota.

Danas kao i juce, nesto preko standardnih uloga.

 

 

Fudbal

 

A. Madrid-Villarreal 1X

Den Haag-Ajax 2+

PSV-Feyenoord 1X

 

Chelsea-Man City 3+

 

Jorge Wilstermann-Guabira 3+

 

Bolivar-Royal Pari 3+

 

Kvote, 1.35, 1.66, 1.70, 1.33.

Holandjane odigrah nesto opreznije. Vidim da rastu kvote za golove na PSV-Feyenoord, te probah fiks, uz standardni A. Madrid; Ajax samo 2+, verovatno prvi put u sezoni. Tu su i neki uobicajeni 3+ timovi; City koji je natrpao danasnjeg protivnika pre par nedelja, pa bi se slicna stvar mogla ponoviti; Jorge Wilstermann i Bolivar su nesto sto se retko preskace.

 

Prateci tiket, Arsenal 2+, Juventus X2, Napoli X2, Real Madrid 2+, Hannover 2+, Dortmund 2+, Rangers 2+, Celtic 2+, Young Boys 2+. Kvota 3.29.

 

Hokej

 

Salzburg-Fehervar AV19 5+

Iserlohn-Eisbaren 5+

 

Ottawa-Calgary x2

Arizona-Winnipeg 5+

 

Kvote, 1.59, 1.64.

Po jedan ekstra verovatan par iz Austrije i Nemacke, te zanimljiva NHL kombonacija (nisam imao pogodan over dabl, pa probah Flamese u fiksu).

 

Siri tiket, Washington 1X, Chicago 5+, Bremerhaven 5+, Munchen 1X, Mlada Boleslav 1X. Kvota 2.59.

 

 

NBA

 

Denver-LA Clippers >226.5

 

Kvota 1.50.

Samo tri utakmice danas, pa probah jednu utakmicu. Nocas je bukvalno sve otislo u plus (dodatne granice, po 1.60 bi bila 200+ kvota), no treba se setiti i odigrati to.

Edited by Miljenko
Link to comment

Au, odigram 2 na Montreal, vode 3:0 posle prve, vode 3:2 posle druge i na kraju gube 6:3. Nashville ocekivano rutinski, San Jose isto samo sto sam to manje ocekivao :sad:, Floridu sam preskocio, oni lagano i kec i over...na kraju uhvatih samo Islanderse (EDIT: uhvatio sam i Carolinu 2, al dzabe, nisam uklopio). Nema ni za HTZ. :mad:

Nema sta, neuhvatljiv NHL.

Ali, to ne znaci da nisu gotovi danas. Ili sutra? Malo? :D

Edited by Nesh
Link to comment

Meni je Carolina veliko iznenadjenje do sada. Ekipa na stranu (Aho, Jordan Staal, Niederreiter), ima tu dobrih igraca; golmanski tandem im je pak suvi prosek i nije mi jasno kako dobijaju ovoliko meceva sa malim brojem golova ili bez primljenog gola.

Link to comment

Nadam se da ce Bolivijci odigrati makar sa puno sansi, ovo malopre je bila totalna antipropaganda fudbala. Zaboravio sam koliko je Chelsea uzasan za gledanje, kada je u formi; oni i A. Madrid mrtva trka (mada su potonji ipak zanimljiviji od ovoga).

Link to comment
1 hour ago, Miljenko said:

Nadam se da ce Bolivijci odigrati makar sa puno sansi, ovo malopre je bila totalna antipropaganda fudbala. Zaboravio sam koliko je Chelsea uzasan za gledanje, kada je u formi; oni i A. Madrid mrtva trka (mada su potonji ipak zanimljiviji od ovoga).

Presaltaj se na Dance oni su u formi. Ja cekao Brondby 3+ u 65.minutu domacini vode 2:0 i imaju igraca vise. Nema gola i onda ga gosti uvalise za 2:1 :thumbup:.  Al zato Yong Boys nikako da udje u 3+ vec trecu tekmu za redom. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...