Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

1/2. Na fudbalu cak dva promasaja, no nocni deo je bio ok, pa se ne bunim previse.

Minimalni ulozi i danas.

 

 

NHL

 

Washington-Vancouver w1

Pittsburgh-Carolina w1

Tampa-Las Vegas 5+

 

Nashville-Arizona w1

Winnipeg-San Jose 5+

Edmonton-Chicago 5+

 

Kvote, 2.78, 2.16.

Skratih spisak od 8 NHL parova na 6, te uzeh ponovo vinere (regularni tok), u pokusaju pravljenja vece kvote.

Link to comment

hahaha

lejkersi gube 23 razlike na poluvremenu sa sve dzejmsom od indijane koja je tek prosecna ekipa bez oladipa

ovo je vec ko zna koji put da me ujebu i ne znam zasto uopste igram na njih

Link to comment

0/2. Nije bilo sanse da ovo provucem; 3 pogotka i 3 promasaja. Nisu dosle dve najsigurnije 5+ utakmice, plus su Pingvini izgubili od mediokritetne ekipe. Pretpostavio sam da ce uslediti deo sezone, gde ce slabo sta dolaziti, Imao sam vala kod njih duge serije prolaza, pa se ne mogu zaliti.

Standardni ulozi danas.

 

Barcelona-Real Madrid 3+

Everton- Man City P/K2

 

Toronto-Ottawa 5+

Milwaukee-Washington w1

Golden State-San Antonio w1

Sacramento-Houston >228.5

 

Kvote, 1.88, 2.51.

Spanci igraju polufinale kupa, a El Clasico je obicno zahvalan za igru. Tu je i City, koji sada ima samo 3 boda zaostatka. Tanka NHL ponuda, pa probah prilicno verovatan plus u Torontu, uz par zanimljivih NBA parova.

Link to comment

Vise ni El Clasico ne moze u 3+. Ako neko pita zasto publika ne voli Valverdea, ovo je odgovor; ostavljas protiv najveceg rivala Mesija na klupi celo poluvreme, neverovatno. Plus je ovaj navlacio za Real ceo mec; Ramos je trebao da dobije drugi zuti jos tamo oko 60. minuta.

Link to comment

0/2. Ovaj eksperiment sa pokusajem pravljenja vecih kvota definitivno nije bio previse uspesan. Na fudbalu City prolazi vec na poluvremenu, no Barsa i Real prilicno razocarase; ocekivao sam brdo sansi i mozda i neki siri tiket (5+ i 6+), a ovamo Messi ulazi tek oko 60. minuta. Mrzeo sam Valverdea prosle sezone, a poceo je i ove da nervira. Baksuzluk u nocnom delu, NHL i dva NBA fiksa prolaze lagano, over na Rocketsima pada za jedan poen (i sa 5 poena nizom granicom).

Ocekivao sam dosta bolji ishod juce (i jedan tiket je bio meh, sa ovako verovatnim parovima), te se danas ponovo vracam minimalnim ulozima.

 

Jorge Wilstermann-Real Potosi 3+

Atlanta-Toronto w2

 

Washington-Colorado 1X

Tampa-St. Louis 1X

 

Chicago-Vancouver 5+

Calgary-San Jose 5+

 

Kvote, 1.62, 1.68, 1.55.

Za pocetak fudbal i NBA, te dve NHL kombinacije. 

 

Prateci tiket, Pittsburgh 5+, Las Vegas X2, Montreal 5+, Edmonton 5+, Lazio 1X, Lyon X2. Kvota 3.72.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ok vece ali moglo je bolje,padam na 1 tiketu Bogdana da daje bar 14 poena a on da tacno 13 a na drugom sam igrao da daje bar 2 trice a on da samo jednu. Cousinsa igrao over 15.5, vidim igrao 15 minuta, rekoh pao sam ga 100 % kad ono covek dade 15 poena. Sto mrzim kad ovako padam po poen :isuse:

Edited by Cash
Link to comment
39 minutes ago, Miljenko said:

Isto. Na Sacramento-Houston nisu mogli da daju 4 poena, u zavrsna 2+ minuta (3 slobodna promasena).:isuse:

I tu sam pao, igrao sam over 231.5. Sakramento samo 101 poen protiv ekipe koja i ne igra odbranu. Uzas. Danas mnogo Nhl meceva, treba oprezno analizirati sve meceve. 

Link to comment

Ja sam gledao do poluvremena. Vidim 121 pade, fali jos 108 u drugom, rekoh prolazi lagano. Naravno da je palo 107.:laugh:

NHL ce biti nezgodniji za golove, kako se playoff bude blizio (zato i pokusavam da uklopim i fiks).

Link to comment
3 hours ago, Miljenko said:

Ja sam gledao do poluvremena. Vidim 121 pade, fali jos 108 u drugom, rekoh prolazi lagano. Naravno da je palo 107.:laugh:

NHL ce biti nezgodniji za golove, kako se playoff bude blizio (zato i pokusavam da uklopim i fiks).

Čim je na poluvremenu +20 za nekoga onda je velika sansa da padne manje koseva u drugom poluvremenu 

Link to comment

Da, to stoji, mada mi je smesno posto je protivnik bila ekipa koja se ne pretrze oko igranja odbrane. 

Napravio sam na vreme spisak timova, koje za vikend preskacem zbog CL.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...