Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

3/4. Nece kombo i dalje; za promenu su falila dva gola. Evropski hokej je dosao rutinski; Pittsburgh je dugo nervirai no odlepise se u trecem periodu, San Jose do 3+ pre isteka prvog poluvremena; Ajax, Real i Young Boys na vreme. Za pristojan bonus cekah Wilstermann-The Strongest. Naravno da nije doslo. Gol u prvih 10 minuta, 5-6 dobrih sansi za goste; domaci puno nemustih suteva i dve situacije koje su licile na penal, a nisu sudjene. Korektan dan, mada mi se nije dopalo sto nije prosao nijedan bonus tiket.

Minimalni ulozi danas.

 

 

Roma-Bologna 2+

PSV II-Twente 2+

Aves-Benfica X2

Midtjylland-Aalborg 1X

 

Calgary-Arizona 1X

Dinamo Riga-Slovan Bratislava 1X

 

Chicago-Ottawa 1X

Columbus-Tampa X2

 

Jokerit-Spartak Moscow 4+

SKA St. Petersburg-Lokomotiv Yaroslavl 3+

CSKA Moscow-Podolsk 3+

 

Kvote, 1.49, 1.40, 1.90, 1.41.

Dortmund preskocih , no skupilo se dosta meceva na fudbalu i ovako. Tu je i gomila hokeja, pa je vreme da me malo i sreca pogleda.

Link to comment

Stvarno je tesko naci fiks, cak i sa dvoznacima/vinerima.:dry: U subotu Toronto nije uspeo da da gol protiv Arizone, u 0-2 porazu. Na ruku ne ide i sto je veliki broj timova i dalje u igri za playoff (na Zapadu bukvalno svi imaju realne sanse; poslednji Kingsi su samo 4 pobede ispod crte). Na Istoku stvari deluju jasnije, mada ko zna sta se moze desiti u narednih mesec/dva.

Evropski hokej je obicno laksi za igranje fiksa, posto u vecini liga ima neki tim koji odskace (ili je odlican za golove).

Blizi se pocetak MLB sezone, nadam se da ce biti bolja od prosle. Tu sam stabilizovao izlaze, tek kada sam krenuo da igram dodatne granice sa poenima (za sada to ima samo Balkan Bet).

Link to comment

Meni se juče javilo 1-2 u basket derbiju. Al nisam nikako mogao da odigram na to :D I malo falilo, kvota 5 bila. Nekako mi bilo logično da Partizan energičnije otvori, a da Zvezda u drugom na kvalitet preokrene.

 

A sve ovo pisem jer su generalno dobre kvote na ove prelaze. Ima timova što lošije igraju u prvom, pa u drugom dodaju gas. Čini mi se to mnogo bolje nego juriti neki hendikep. A i kvote velike. Bar 4, a cesto i 6-7. 

 

Pa uzmite možda u obzir ovo vi koji se kladite. Meni zanimljivo i da posmatram sa strane i analaziram u prazno i ponekad zategnem sistem na 100 din :)

Edited by Timmy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...