Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 2/3, NHL 1/1. Mora na fudbalu da uleti neki bas glup rezultat. Liverpool i Arsenal prolaze lagano, ali je City dobio West Ham samo sa 1-0. Ako sam u neki mec bio ubedjen da sledi hrpa golova, to je taj. Real se ispromasivao, no Barsa (Suarez), daje koliko treba. NHL je doneo rutinske prolaze. Korektan dan, no nista vise od toga (nece kombo; ponekad uleti serija od 20 dana dok ne prodje sledeci; nije mi jasno kako ljudi sklapaju one vece kvote, kada ni ovi ziceri ne dolaze cesce).

Uplata oko minimuma danas.

 

 

Hokej

 

Barys Astana-Nizhny Novgorod 4+

Yekaterinburg-Traktor w1

 

CSKA Moscow-Podolsk 4+

SKA St. Petersburg-Spartak Moscow 4+

 

Kvote, 1.36, 1.76.

Teski NHL parovi, ne preterano privlacan fudbal, pa je ostao KHL za probati. Barys Astana igra dobro, a njihovi dueli sa danasnjim protivnikom su po tradiciji efikasni. Yekaterinburg je veliki favorit u tekucoj seriji i ne dajem im previse sanse ni danas. Premale kvote u fiksu na CSKA i St. Petersburg, pa odigrah 4+. CSKA nije bas zgodan za golove, no protivnik nije top tim, te zato i probah.

 

NBA overi, Indiana >216.5, Golden State >221.5, Cleveland >211.5, Houston >213.5, Denver >218.5. Kvota 10.49.

 

Miks tiket, Guabira 2+, Atl. Nacional w1, San Jose 2+, AZ Alkmaar 2+, Valencia 1X, Toronto 5+, Tampa 5+, Las Vegas 5+. Kvota 5.64.

Edited by Miljenko
Link to comment

šta sam sve ubo sinoć. 

gsw drugo poluvreme h2 , pa horforda više, oldriča više, hilda, taunsa, holideja,bolivijanca na golove, lpula domaćin 3+ i padnem na reala gg3+. mislio umuljaće bar 1 gol real al jebaga

 

Link to comment

2/2, prosao je i prateci miks tiket. Prodjose oba KHL tiketa, uz nesto napetosti na SKA St. Petersburg-Spartak Moscow. Na pratecem uhvatih par fudbala, pri cemu je NHL sa ovim prilicno metiljavim parovima, kompletno otisao u over. Kakva uplata, takav i plus; ovi prolasci kombo tiketa, kada se to najmanje ocekuje vec postaju tradicija.

I danas uplata nesto preko minimuma.

 

 

Fehervar V19-Salzburg 5+

Schwenninger-Munchen w2

 

Iserlohn-Ingolstadt 5+

Bremerhaven-Nurnberg 5+

 

Buffalo-Pittsburgh 5+

San Jose-Colorado 5+

 

Kvote, 1.47, 1.76, 1.49.

Salzburg sa ovim protivnikom redovno donosi goleade; Munchen igra protiv sigurno poslednje ekipe. Iserlohn i Bremerhaven su izgledni plusevi, a isto se moze reci i za NHL izbor.

 

Miks tiket, Jokerit 4+, Sochi 3+, AK Bars 1X, Sparta Prague 1X, Dortmund 2+, Inter X2, Standard 2+, Ajax II 3+, PSV II 2+. Kvota 5.26.

 

NBA tiket, Atlanta >224.5, Charlotte >222.5, Toronto >221.5, New Orleans >232.5, Sacramento >235.5, LA Lakers >231.5. Kvota 16.78.

 

Link to comment

Juce neocekivano doslo, danas isto tako palo. Bice valjda stabilniji ucinak, kada krene MLB. Golovi na stranu, desava se, no ovaj fiks mi nije jasan. Dva termina pred doigravanje, gubis od sugurno zadnjeg (i to tim koji se bori za sam vrh, plus individualno najbolja ekipa u ligi).

Link to comment

1/3. Evropski hokej se nije posrecio. Kao sto rekoh, pad fiksa mi nije jasan nikako. Sigurno poslednji tim, dobija najbolji tim lige kolo pre kraja regularnog dela. NHL je dosao lagano. NBA tiketi padaju na jednom paru, ma koliko parova odigrao (nocas 6; 3, odnosno 5 pre toga); ponovo Sacramento, kao najverovatniji plus. Moglo je i bolje, mada i uplata nije bila neka, pa se ne nerviram previse.

Jaci ulozi danas, vreme je i da jedan vikend udje kako treba (poduza serija stetnih subota/nedelja ).

 

 

Fudbal

 

Eintracht Frankfurt-Hoffenheim 3+

Bounemouth-Man City P/K2

 

Excelsior-PSV 3+

Club Brugge-St. Truiden 2+

 

Real Madrid-Barcelona 3+

 

Orlando-New York City 2+

LA Galaxy-Chicago 2+

 

Kvote, 1.59, 1.52, 1.51, 1.37.

Nemci mi ne idu od ruke, no ovo lici na nesto gde mora biti golova. Ocekujem da City lagano resi danasnjeg rivala. PSV igra protiv slabasnog Excelsiora; Club Brugge kod kuce obicno pratim sa 3+, no da se ne zalecem. Barsa standardno. Krece i MLS, te i to ispratih u opreznijoj varijanti.

 

 

NHL

 

Tampa-Ottawa 5+

Toronto-Buffalo 5+

 

Kvota 1.52.

Kombinacija koja izgleda kao da nema gde da pusti. Ocekujem da Tampa zatrpa Senatorse, dok je u Torontu moguc ravnopravniji duel.

 

Prateci tiket, Yekaterinburg 3+, Barys Astana 5+, CSKA Moscow w2, SKA St. Petersburg w2, Pittsburgh 5+, Arizona 4+, Calgary 4+, Florida 4+, Boston 1X. Kvota 5.02.

 

NBA tiket, Cleveland >210.5, Orlando >205.5, Miami >215.5, Golden State >231.5, LA Lakers >227.5, Denver >229.5. Kvota 16.78.

Moglo bi da uleti jedno vece sa svim plusevima, nerviraju ovi padovi na jednom paru.

Edited by Miljenko
Link to comment
21 minutes ago, Moća said:

Kad vidim ove sifre ko hijeroglife da citam, deder objasni srednju?

 

Srednja je oba tima daju gol (GG), ove druge dve GG i domacin daje najmanje dva gola.

Link to comment

Au, igrao sam X na Totenhem - Arsenal, jedan umereni singl, a imam ih i na tiketu, pa da li je moguce da penal moze da se promasi i u moju korist. :blink: Cudeso! :D

Docekasmo i taj iks Totenhema. 

 

Link to comment

Ne moze covek da se ne nervira; PSV se bruka protiv verovatno najgore odbrane u ligi (bar po onom sto sam ja gledao), jedva 1-0 na poluvremenu. Ako sam negde ocekivao bar 3 komada, u prvih 45 minuta, to je taj mec.

Sada El Clasico, red je da negde uleti neko zatrpavanje, dosta je ovih kilavih utakmica (ili gde jedno poluvreme smori toliko, da mi se posle i ne gleda nista).

Link to comment

PSV 2-0.:isuse: Nema sanse znaci da se uklopi tiket sa ovim nesretnim fudbalom. Krenuo je MLS, tu se bar ne igraju odbrane, pa necu morati da igram pojedine smaracke timove iz Evrope.

Edited by Miljenko
Link to comment

Posle uzasa iz vikenda u vikend, i skoro iscedjenog salda u Mozzartu napokon uzeh nesto sitno.

 

2d34f900-fe09-45e7-b682-f2c9ef6d5749.png

Edited by John Coltrane
YB u 90min
Link to comment

3/5 (fudbal 2/4, NHL 1/1). Fudbal nastavio sa losim trendom. Koliko metiljavih utakmica i 0-1 gluposti gde im nije mesto. Club Brugge jedva 1-0, a i El Clasico nije bio bolji (kod Belgijanaca je utesno sto je i PSV pao). Nemci za promenu dobro odabrani. MLS lagano, cela liga je isla makar u 2+. NHL rutinski, prolazi pre ulaska u trecu trecinu. Nema trika da subotom zavrsim u plusu. Ne prolaze ni bonus tiketi (5+ i 6+ ili 6+ i 7+). MLS ce izgleda biti zahvalan i ove sezone (posebno u startu dok ne obore kvote). Preskocih KHL; naravno da su CSKA i St. Petersburg dobili lagano. Kod NBA over tiketa vecina stvari prolazi, no ne uspevam da uklopim i dalje.

I danas jaca uplata.

 

 

Everton-Liverpool X2

NY Rangers-Washington 5+

 

Feyenoord-Emmen 3+

 

AZ Alkmaar-Fortuna Sittard 3+

 

Washington-Atlanta 2+

San Jose-Chicago 5+

 

Kvote, 1.44, 1.31, 1.33, 1.44.

Ukombinovah fudbal i hokej, mada i ponuda nije bila sjajna, te i nisam imao previse dileme. Ovo je vise MLB stil igre sa poenima i dodatnim granicama, kada ukombinujem par ovakvih kvota za kombo tiket. Tri za pokrice, sve za plus.

 

Prateci fudbalski tiket, Leicester P/KX, Napoli P/KX, Nice P/KX, Nantes P/KX, Ternana P/KX, Triestina P/KX, Vicenca P/KX, Renate P/KX, Rieti P/KX. Kvota 74.42. 

Ranije si kod Italijana mogao da naredjas ikseve i da prodjes povremeno, sada je tesko naci neki (cak i tamo gde su kvote ispod 3). Pre par nedelja od 7 meceva nisam pogodio nista, i to poluvreme ili kraj.

 

Hokejaski tiket, Salavat 3+, Jokerit 4+, Vienna Capitals 5+, Munchen 5+, Iserlohn 4+, Ingolstadt 4+, Las Vegas 4+, Florida 5+, Winnipeg 5+. kvota 5.17.

Nemci zavrsavaju regularni deo, pa se nisam zaletao posto vecina timova ne mora da zapinje previse.

 

NBA kombinacija, Portland >223.5, Houston >220.5, LA Clippers >224.5, Toronto >214.5, Washington >233.5, Cleveland >208.5. Kvota 16.78.

Tesko je proceniti koji je mec verovatan za plus, a ni cesto visoke granice ne pomazu. Pozeljno je da ne diram par metiljavih ekipa, Memphis, Miami, Boston (danas ih odigrah zbog Rocketsa).

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...