Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Wilstermann na 1.2 i nesto 1, ne moze da da gol kod kuce. Ponekad mi stvarno nije jasno na osnovu cega stavljaju ovakve kvote za fiks. Bice jos jedan nikakav vikend; nista novo.

Link to comment

Fudbal 2/4, hokej 2/2, NBA 0/1 (ukupno 4/7). Fudbal kljakavo. Ziher tiket i Bolivar lagano (PSV jeste nervirao, no nekako ostase u okviru dvoznaka); Wilstermann je odigrao jos jedan los mec, mada prolaz nije bio daleko, ali su gosti promasili par zicera. Man City i Chelsea no comment. Hokej taman kako treba; Winnipeg i Salzburg odlaze u 5+ EN golovima. NBA sam standardno promasio; ponovo metiljav zavrsni period (ne bih ni u fiksu prosao bolje). Jos jedan slab vikend; 5/7 i ne bih se bunio juce (nijedan bonus tiket je stvar koja dodatno nervira).

Standardni ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Benfica-Chaves 3+

 

Leipzig-Hoffenheim 3+

 

Kvote, 1.43, 1.41.

Benfica lici na siguricu. Leipzig me nije odusevio u poslednje vreme, plus Nemce obicno pogresno odaberem, no probah jer igra Hoffenheim.

 

 

Hokej

 

Toronto-Buffalo 5+

Tampa-Los Angeles 1X

 

Magnitogorsk-Salavat 1X

Lokomotiv Yaroslav-Sochi 1X

 

Kvote, 1.52, 1.38.

Sinoc sam NHL provukao na jedini moguci nacin (Calgary je dobio, bez 5+ overa), nadam se da ce me sreca posluziti i danas. Tu je i KHL playoff, prve utakmice.

 

 

NBA

 

Cleveland-Portland >217.5

 

Minnesota-Sacramento >231.5

 

Kvote, 1.60, 1.60.

Skratih spisak na dva para, videcemo sta ce ispasti od toga.

 

Prateci tiket, Jokerit 4+, Montreal 5+, Colorado 5+, Golden State w2, Milwaukee w2, Copenhagen 2+, Olympiakos 2+. Kvota 4.03.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Koliko je metiljav Leipzig.:isuse: Ako sam ih gledao jednom da su odigrali nesto upecatljivo. Vise kvalitetnih centarsuteva se vidja i na JSL utakmicama. Plus je djubre navlacilo ceo mec za njih (2-3 kontre gostiju prekinute zbog nepostojecih ofsajda). Hoffenheim me je pomalo razocarao defanzivnim pristupom, kao da je protivnik ne znam koliko jak.

Link to comment

Ja cenim timove po ofanzivi primarno, a tu sam ih retko gledao da odigraju ubedljivo. Ipak Hoffenheim nije neki parametar za odbranu, pa da se ovoliko muce da naprave krstenu akciju. Mozda Benfica zatrpa ove jadnicke, bar da uleti i neki bonus.

Link to comment

Fudbal 1/2, hokej 2/2, NBA 1/2 (4/6 ukupno). Dobro je sto razbih ovo na sitnije tikete, inace bih imao jedan prolaz plafon (1/3 recimo). Fudbal onako. Leipzig i Hoffenheim me razocarase nemustom zavrsnicom, sto je uz nemogucnost sudija da ocene ofsajd, dovelo do toga da padnu samo 2 gola. Hokej je dosao tesno; oba KHL para odose u OT; NHL je malo falilo da zvekne, nakon sto je Tampa primila 3 vezana gola od pokojnih Kingsa. NBA je nemoguce oceniti. Najsigurniji over, Minnesota-Sacramento nije dosao, cak dve cetvrtine sa manje od 50 poena. Bolje da igram dnevne over tikete (sa snizenim granicamam sto sam danas i uradio), pa kada uleti. Ne jurim neke kvote i nervira kada ni to ne moze da dodje recimo dva puta nedeljno. Minimalan minus na kraju.

Danas nesto preko standardnih uloga.

 

 

Yekaterinburg-Traktor w1

CSKA Moscow-Podolsk 4+

SAK St. Petersburg-Spartak Moscow w1

 

Detva-Nitra 5+

Zvolen-Zilina 5+

 

Washington-Ottawa 1X

Columbus-Pittsburgh 5+

 

Kvote, 1.65, 1.60, 1.33.

U Millenniumu sam imao vece kvote, na drugom i trecem tiketu, no internet im ne radi od jutros, pa sam se morao zadovoljiti navedenim.:isuse:

KHL playoff, prvi mecevi. Razmatrah dugo sta staviti 4+ i na kraju probah CSKA, zbog prilicne razlike u kvalitetu. Slovaci zavrsavaju regularni deo, te probah dve ekipe koje se bore za sto bolji plasman. NHL standardno. Pittsburgh ce verovatno cesce ici u fiksu nakon ovoga, jer su trenutno ispod crte.

 

Prateci NBA tiket, Orlando >210.5, Toronto >221.5, Denver >231.5. Kvota 4.10.

Link to comment

Ova jurnjava sa prelazima nikako da prodje. Juce sam uhvatio Toronto iz 2, imao sam i Nashville 2-1, pocelo iz dvojke preokrenuli, ali dzaba, stari dobri rodjaci jos jednom su pokazali da uvek mogu da me zeznu. :mad:

Nema predaje! Iz jedno hiljadu puta, uci ce valjda jedan tiket. :D

Link to comment

Ja sam se zeznuo sa ovim NBA overima, sto nisam pratio od starta. U subotu je doslo svih 12 utakmica, 280+ kvota (po 1.60 u Mozzartu). Cini mi se da je bilo jos par veceri kada je sve islo u plus (ne bas 12 utakmica, no i 7-8 nije za bacanje).

Link to comment

Ja kada udjem u slabu seriju, tu ni najprostije stvari ne dolaze; St. Petersburg ne daje gol kod kuce, protiv jedne od losijih odbrana (tu bih pao u bilo kojoj varijanti); Detva i Nitra na 1.15-1.20 5+ jedva dodjose i do 4. gola. Kako je krenulo, verovatno ce i NHL zakazati.

Link to comment

Nista od preokreta koje jurim. 5 utakmica prva trecina X, ostalo uglavnom vodio "favorit" posle prve (iz iksa ne igram, a uglavnom igram prvu trecinu protiv "favorita"), preokreti kod Vegasa i Minnesote, ali ih nisam uhvatio, iako sam pogodio pobedu Minnesote.

Imao sam MInnesotu i Arizonu sa overima za HTZ, ni to nije doslo.

Nema leba od ovih mojih budalastina sa preokretima. :mad:

Danas manje utakmica, mozemo vec da trljamo ruke, gotovi su. :D

Link to comment

1/3. NHL rutinski dolazi i to je jedina dobra stvar juce. KHL se nije posrecio, iznenadjujuci poraz St. Petersburga (pao bih i na golovima sa ovih 0-2). I kod Slovaka sam imao dilemu golovi ili fiks na jednom mecu i naravno da sam odabrao pogresno. Red bi bio da udje neka korektna serija (recimo dva kombo tiketa, do kraja nedelje).

Danas odigrah nesto jace.

 

 

Fudbal

 

Man City-West Ham 3+

 

Real Madrid-Barcelona 3+

 

Arsenal-Bournemouth 2+

Liverpool-Watford P/K1

 

Kvote, 1.32, 1.54, 1.32.

Danas odigrah samo najsigurnije stvari. Ocekujem raspucani City, nakon onog smaranja u nedelju. Liverpool valjda moze konacno doci do pobede, dok Arsenal ispratih opreznije jer im sledi derbi. Tu su i Spanci i revans kupa, gde se nadam boljoj utakmici, u odnosu na onu prvu.

 

 

NHL

 

Toronto-Edmonton 5+

NY Rangers-Tampa 5+

 

Kvota 1.54.

Toronto i Tampa igraju u cetvrtak derbi utakmice (Islandersi i Boston), te probah golove umesto fiksa koga najpre razmatrah.

 

Osim Sacramenta koji nije jos bio u ponudi, odigrah sve NBA meceve over (10 komada, 109.95 kvota).

 

Miks tiket, Lokomotiv Yaroslav 1X, Jokerit 1X, Man Utd X2, Lyon 2+, Rennes 1X, Ajax 3+, Rangers 2+, Basel 2+. Kvota 5.31.

 

 

Link to comment

Ala su parovi NHL nek si trlja usi...nema ni za HTZ. Kvote male, Tampa odmakla, Calgari zaredjao pobede, ali u poslednje 3 under, Anaheim i Chicago ne zna se ko je gori (uzgred, Ducksi su 17 utakmica bez neresene), Colorado kao nije los u poslednje vreme ali 1.90 kvota...da se ne ispustim, probacu Toronto i Colorado 2-1 (kvota 248 u Maxbetu)...

 

Ali pre NHLa imamo Chelshea - Tottenham. Tottenham jos uvek nema neresenu utakmicu posle 27 kola. Jednom ce da dodje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...