Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

3/4. Nece kombo. Prodje sve i na kraju cap. Fudbal je dosao uz dosta muke; Young Boys jedva u 2+: City, PSV i Werder lagano; Juve rutinski, dok je Barsa nekako ostala u okviru dvoznaka. NHL fiks tesko pogodljiv. Nashville jedva ulazi u produzetak, uz izlaz u zavrsnici na Chicago-Detroit; Tampa ide u plus lagano, ali je Toronto porazen u New Yorku. Tja, mali plus, no nerviraju ovi cesti padovi na jednom paru.

Standardna uplata danas.

 

 

Fudbal

 

Vendsyssel-Midtjylland X2

Ajax II-Roda 3+

 

Kvota 1.60.

Bez previse komplikovanja, probah dva prilicno verovatna para.

 

 

NHL

 

Philadelphia-Pittsburgh 5+

Vancouver-San Jose 5+

 

Kvota 1.61.

5+ trend, Philadelphia 5/10 (36/55), Pittsburgh 7/10 (40/55), Vancouver 8/10 (42/56), San Jose 8/10 (42/56).

 

 

NBA

 

Denver-Miami >206.5

 

Kvota 1.50.

Ove sezone je primetan trend u NBA da je tesko proceniti i fiks i poene. Ne secam se da je ranijih sezona bilo ovoliko iznenadjenja sa dvocifrenim hendikepima. Granice za poene su cesto visoke (230+), te obicno trazim neke nize, kao sto je danas slucaj (dodatni poeni naravno; ovo je iz Millenniuma).

Link to comment

2/3, Ajax II je dosao 5+ i 6+. Kombo i dalje corak. Fudbal je dosao rutinski. NHL tesno, EN golom Pingvina, preko celog leda. U Denveru 62 poena u prvoj cetvrtini i dolazi minus na ovako niskoj granici. Sta su igrali u preostale tri, nikako mi nije jasno. Ovo je verovatno najgora NBA sezona od kada se kladim. Manji plus na kraju, a i to zahvaljujuci bonus tiketima.

Standardni ulozi i danas.

 

 

Fudbal

 

Man Utd-PSG 2+

Atletico Mineiro-Danubio 2+

Macara-Guabira 2+

 

Kvota 1.83.

Jedan par iz CL, te kvalifikacije Copa Libertadores, uz Copa Sudamericana.

 

 

Hokej

 

Tampa-Calgary 5+

Colorado-Toronto 5+

 

Nashville-Detroit 1X

St. Louis-New Jersey 1X

 

Davos-Zug X2

Graz-Fehervar AV19 5+

 

Kvote, 1.56, 1.55, 1.56.

Dva najverovatnija overa odnosno fiksa u NHL sektoru, te Zug koji se bori za sam vrh i efikasni Graz.

 

Link to comment
7 minutes ago, Timmy said:

Ja ubo San Hose 2-2&6+, kvota 4.9. maxbet ima te igre i baš lepe kvote. prethodno isto promasio na Washingtonu (samo 1-1) bilo 2:2 u prvoj

Ovoga se ja ne bih nikada setio. Cak i kada igram neki siri tiket, tu retko ima vecih kvota od 1.70-1.80.:D

Link to comment

Jesam ja jedini koji misli da ce PSG da drkne Uniteda?

 

Gotovim ja Olea, al ne postaje se tim preko noći. Niti odsustvo tri igrača čini neki tim duplo losiji.

 

Tu mi X2 deluje bas sigurica. Al cu verovatno staviti da daju 2 u prvom, mislim da je oko 8 kvota. Mada mi tu najviše miriše na 0:0.

Link to comment

Ja uhvatih nocas HTZ Washington i San Jose fikseve i over. Vec sam pomislio da je neka zavera protiv mene, al eto pustise nesto. :D

Nocas pervise utakmica, pojuricu i neki iks, vec duze vreme jurim prelaze (2-X, 1-X, 1-2, 2-1), dve utakmice na tiketu, pogodim ne tako retko jednu, ali nikako da dodje i ta druga. Igrao sam i 2/3+3/3, ali i tu dodje samo jedna. :D

Danas sam to preskocio, mada mozda smuckam nesto jos ima vremena.

Link to comment

3/4. Fudbal je dosao prilicno lako za moje standarde. Hokej korektno, no morala je ponovo pasti neka sigurica. Predatorsi vaze za top tim na Zapadu, a izgubise kod kuce od tima koji playoff sigurno nece videti (ne kapiram to da ne mogu makar uci u OT, odnosno zasto Red Wingsi jure bodove u ovoj situaciji uopste). Plusevi rutinski. Korektan dan.

Uobicajena/srednja uplata i dalje.

 

Ajax-Real Madrid 3+

 

Libertad-The Strongest 2+

Spartak Moscow-SKA St. Petersburg X2

Assat-HPK X2

 

Pittsburgh-Edmonton 5+

New York-Philadelphia w2

 

Denver-Sacramento >224.5

 

Kvote, 1.53, 1.61, 1.61, 1.50.

Od fudbala, tu su zanimljiviji par iz CL, te mec kvalifikacija Copa Libertadores. St. Petersburg i CSKA Moscow se bore za vrh; HPK igra protiv prezaljene ekipe Assata; Pittsburgh standardno. Philadelphia igra protiv tima koji je u fazi rekonstrukcije, dok je kod overa izbor pao na mec u Denveru (zbog gostiju).

 

Prateci miks tiket, U. de Chile 2+, Sao Paulo 2+, Dortmund 2+, Bolivar 2+, Toronto w1, Houston >221.5, Magnitogorsk 1X, Lokomotiv Yaroslav 1X, CSKA Moscow X2, Herning 5+. Kvota 9.20.

Link to comment

Jebeni Detroit. Milenko kakvi bi bili parovi playoffa da se sutra igra. 

Tampa-Pitsburgh, Islanders-Montreal, Washington-Columbus, Toronto-Boston. Valja sad rokati na Pitsburgh, sigurno ne žele da se tako rano sastanu sa Tampom. 

Link to comment

I ja to mislim, samo cekam pogodan trenutak da krenu u seriju. Pittsburgh i dalje ima relativno nesigurno doigravanje, pa je to dodatni motiv. Parovi su ti koje si naveo (Istok).

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...