Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

3/3, prosao je kombo tiket. Wilstermann raspucan u drugom poluvremenu, pri cemu su propustili jos 5-6 cistih sansi. Toronto me je nervirao u startu, mada sam ocekivao lagani preokret u nastavku meca (sto se i desilo). NHL fiks taman uhvatih sa dvoznacima (oba para odose u OT). I golovi su dobro odabrani, prolazi vec u drugoj trecini. Cak je i prateci tiket bio blizu, ali je na Pingvinima zafalio gol. Kombo je ponovo prosao kada je uplata bila sitna, no svaki izlaz je koristan.

Minimalni ulozi i danas.

 

Mainz-Leverkusen 2+

Breda-AZ Alkmaar 2+

Genk-Standard 1X

Moreirense-Porto X2

 

Philadelphia-Denver >223.5

Brooklyn-Chicago w1

 

Kvote, 1.72, 1.97.

Nije bilo zgodnih resenja na hokeju, pa odigrah samo dva tiketa. Kod fudbala sam odigrao planirani tiket, dok sam NBA morao da menjam, jer je kvota na Golden State pala.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Zavrsio sam sa Nhl za ovu sezonu, ne isplati mi se igrati ni winere ni golove, rezultati če da budu jos blesaviji. Ionako sam mislio da igram do kraja februara, posle u martu vec krecu tankiranja,kalkulacije pa se i ne isplati igrati. Ostaje fudbal i NBA 

Link to comment

Tja, i ja sam morao da krenem sa dvoznacima. Nocas cak 8 produzetaka. Meni su NBA poeni i dalje najteza stvar za procenu (jesu granice visoke, ali...). NHL je ocekivano tezi u zavrsnici sezone; sve nize kvote za fiks i golove, tankiranje, pa i odmaranje igraca, kada se neko bas odlepi.

Link to comment

Sad vidim sutra gomila meceva u 19.00 neki parovi mi se opasno svidjaju(toliko o tome da cu skroz da batalim NHL :laugh:). Da si ranije krenuo sa dvoznacima ne bi ti mnogo pomoglo, mislim da je ove sezone bilo jako malo produzetaka. Znalo se je desiti da od 10 meceva bude samo 1 mec neresen. 

Link to comment

Sada moram igrati i fiks, bice dosta taktiziranja (zbog sistema bodovanja), te i produzetaka. Vinere obicno igram zbog vecih kvota, no i dvoznaci izmedju 1.25-1.30 su sasvim ok. 

Meni se od 19 casova ne dopada nista. :D

Trenutno razmisljanje, Winnipeg X2, Dallas X2, San Jose 5+, Toronto 5+, Tampa 5+, Calgary X2 ili 5+. Nema sanse da ne igram hokej; ja samo to fudbal i MLB i gledam (uz poneku egzotiku tipa umetnicko klizanje, skijaski skokovi). Da, tu je i NFL, no oni ne igraju svakog dana.

Edited by Miljenko
Link to comment

Chicago ne tankuje? I ako je odgovor ne, zasto ne. Imali su 12 pobeda do veceras. Prodje over nekako na Denveru i onda ovi lagano gube. Jos je ovo jedini put da sam igrao u celoj sezoni na Netse. Bolje da ispratih Golden State, makar i na 1.05, neverovatno.

Link to comment

1/2. Fudbal je usao prilicno kilavo, nakon sto je Porto poravnao rezultat u 92. minutu. NBA me je zato zestoko iznervirao; Philadelphia i Denver odose u plus, no Brooklyn gubi od ekipe koja je imala 12-42 skor. Ako je meni tu nesto jasno, da me ubijes. Jeste uplata bila sitna, no novi kombo prolaz bi doneo ok plus. Nakon onog poraza File od Atlante kod kuce, ovo je druga najgluplja NBA stvar u sezoni.

Danas nesto preko standardne uplate.

 

 

Fudbal

 

Fulham-Man Utd X2

Liverpool-Bournemouth 2+

Leipzig-Eintracht Frankfurt 2+

Bayern-Schalke 2+

 

Kvota 1.63.

Izbacih neke timove kojima sledi mec CL (PSG), dok Man Utd probah, posto smatram da je Fulham preslab za njih. Tu je i kukavicka 2+ varijanta, pa puta 3.

 

Prateci tiket, Leeds P/KX, QPR P/KX, Blackburn P/KX, Stoke P/KX, Plymouth P/KX, Wimbledon P/KX, Carlisle P/KX, Crewe P/KX, Bromley P/KX, Boreham Wood P/KX. Kvota 160.46.

 

 

NHL

 

Edmonton-San Jose 5+

Montreal-Toronto 5+

 

Vancouver-Calgary X2

Tampa-Pittsburgh 5+

 

Ottawa-Winnipeg X2

Arizona-Dallas X2

 

Kvote, 1.62, 1.69, 1.92.

Polako se blizi doigravanje, pa pokusavam naci pravi miks fiksa i 5+ overa.

 

 

NBA

 

Houston-Oklahoma >229.5

 

Kvota 1.50.

U zadnjih cas odustah od kombinovanja sa Torontom; dovoljna je i ova kvota u singlu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...