Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kada im ne prolaze tiketi, ljudi pričaju o maleru, što ih dodatno deprimira ili tera na brzoplete uplate "da bi se izvukli" ...

 

Normalno je to, ta fokusiranost samo na mečeve koji nisu prošli. Ali neko iskustvo govori da i tu postoji balans. Neka se svi ti koji se žale na baksuz, prisete kako su im neki tiketi prošli, pa će shvatiti da su imali sreće koliko i nesreće ...

 

Nekad iz zabave bacim uplatu i, naravno, ima golova u poslednjem minutu koji ti zeznu tiket i sličnih stvari. Ali u samo par dana imali ste suprotne situacije ... Igrao sam, recimo, do 3 gola između Bajerna i nekih Indijanaca. Tri gola su postignuta već u nekom pedesetom minutu i pravo je čudo kako je prošao par s obzirom na silne promašene zicere. A onda sam odigrao fiks za Monpelje protiv nekih fenjeraša, koji su u poslednjem minutu promašili ono što je lakše pogoditi, prvo su gađali prečku, a u drugom pokušaju defanzivac je na volšeban način sprečio izjednačenje ...

 

Tako da, sve se to izjednači ...

 

 

Edited by stoka
Link to comment
7 hours ago, renne said:

Uveo sam sebi mesec dana bana na kladionicu

 

ja to nikako ne mogu. Ne mogu da rizikujem, jer mozda ih vec danas (tj nocas) razbucam. :D

Zezam se, odmori kosti kladionicarske, pa se vrati jos jaci i da buse razbucejsen! :)

Link to comment
54 minutes ago, Miljenko said:

Na hokeju je to malo teze uhvatiti, no nije lose za sistem (Calgary 14 za 2 u 1).

 

U Maxbetu 15.5.

 

Vec sam pisao, ja prelaze (velike prelaze, ne 1-1 ili 2-2) vec duze igram na sitno. Dva prelaza jedan tiket, dva prelaza drugi. Sve na jedan tiket 2/4+4/4. Pogadjao sam samo po jednu. Druga je vise puta kretala dobro, ali nista. Ali, idemo dalje, nema odmora dok traje obnova! :D

Edited by Nesh
Link to comment
3 hours ago, stoka said:

Kada im ne prolaze tiketi, ljudi pričaju o maleru, što ih dodatno deprimira ili tera na brzoplete uplate "da bi se izvukli" ...

 

Normalno je to, ta fokusiranost samo na mečeve koji nisu prošli. Ali neko iskustvo govori da i tu postoji balans. Neka se svi ti koji se žale na baksuz, prisete kako su im neki tiketi prošli, pa će shvatiti da su imali sreće koliko i nesreće ...

 

Nekad iz zabave bacim uplatu i, naravno, ima golova u poslednjem minutu koji ti zeznu tiket i sličnih stvari. Ali u samo par dana imali ste suprotne situacije ... Igrao sam, recimo, do 3 gola između Bajerna i nekih Indijanaca. Tri gola su postignuta već u nekom pedesetom minutu i pravo je čudo kako je prošao par s obzirom na silne promašene zicere. A onda sam odigrao fiks za Monpelje protiv nekih fenjeraša, koji su u poslednjem minutu promašili ono što je lakše pogoditi, prvo su gađali prečku, a u drugom pokušaju defanzivac je na volšeban način sprečio izjednačenje ...

 

Tako da, sve se to izjednači ...

 

 

Nikako se ne izjednaci, uvek bude vise nesrece nego srece. 

Za nocas malo zabave: Calgary-Arizona(0:1) 1 (2.02)

Dortmund 2 +Benfica 2

Edited by Cash
Link to comment

I meni izgleda da se ne izjednaci. jedino u MLB delu, svake sezone ima par talicnih prolaza, preokretom u bottomu 9. ininga; ostali sportovi jok. Ja znam par nevidjeno talicnih ljudi (jedan igra sisteme sa 0-0 tacnim rezultatom i iksevima i izlazi korektno, posto su tu ogromne kvote), na stvarima koje ja nikada ne bih umeo odabrati. Valjda ja, Cash i slicni spadamo u grupu baksuza, kako bi se ukupan bilans poravnao.:rolleyes:

Link to comment

4/4, prosao je kombo tiket. Postaje tradicija da sve dodje, cim smanjim uloge na minimum.:laugh: Holandjani jedva udjose u 2+, a i Roma je dugo nervirala, fiks bez dileme. Evropski hokej nikad lakse, dok bi NHL prosao i u 5+ varijanti (dobro je sto zaspah pre pocetka Chicago-Ottawa; 8-7 :rolleyes:). Mala uplata, mali i plus, no svaki dobitak je dobar.

Danas nesto blize standardnoj uplati.

 

 

Lyon-Barcelona X2

Liverpool-Bayern 2+

 

Mannheim-Bremerhaven 5+

Philadelphia-Tampa 5+

 

St. Louis-Toronto 5+

New Jersey-Pittsburgh 5+

 

Storhamar-Lillehammer 5+

Liberec-Karlovy Vary 1X

Vitkovice-Chomutov 1X

Davos-Bern X2

 

Kvote, 1.45, 1.65, 1.69, 1.84.

Barsa je retko ubedljiva na strani, pa ih i danas probah u fiksu; drugi par, uniformisanih 2+. Uzeh najverovatniji par za golove iz Nemacke, sudar timova koji tokom cele sezone imaju efikasan trend, te par NHL meceva. Norvezani donose mec koji je redovno efikasan; Bern se bori za vrh, dok Davos ne moze ni gore ni dole; kod Ceha igram na ekipe koje se bore za playoff, protiv timova sa zacelja.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment
4 hours ago, Miljenko said:

4/4, prosao je kombo tiket. Postaje tradicija da sve dodje, cim smanjim uloge na minimum.:laugh: 

 

Bravo! Vazno da je doslo, sad Marfijev zakon uvek radi, od toga nema spasa. :D

 

 

Link to comment

Stvarno nisam ocekivao previse; 3/4 i ono teras dalje, recimo. Chicago 8-7 mi je i dalje neverovatan rezultat (ma koliko NHL bio efikasniji, tokom prethodnih par sezona); sada su Blackhawksi samo poen ispod crte.

Na Istoku Tampa i Boston imaju po 6 vezanih pobeda (racunajuci i OT i penale), Philadelphia 8-1-1 na poslednjih 10 meceva, Carolina 8-2-0. Na Zapadu, St. Louis nestvarnih 10 pobeda u nizu, San Jose 7-2-1, Chicago 8-2-0.

Link to comment

Poginoh danas na zenskom tenisu i onda kazu ko se je kladio na Lacio pare je bacio :D. Za nocas wineri na Liverpool i Barcu. Odigrao sam nesto sto nisam jos od svetskog prvenstva, u pitanju je dugorocna opklada. Napoli uzima Ligu Evrope kvota 6. 

Link to comment

1/4. Ovo je bila kontra situacija u odnosu na ponedeljak. Prilicno verovatni parovi i samo jedan prolaz. Na fudbalu nije bilo trika da provucem nesto, oba meca 0-0. Hokej je mogao bolje, mada sam tu i imao jedini prolaz. Bremerhaven i najverovatniji NHL par prodjose, dok su Norvezani zakazali, te Toronto i St. Louis. Ovo je bio jedan od onih dana kada se ocekuju ok rezultati (makar 3/4), a ulete neke gluposti.

Minimalni ulozi danas, nisam odusevljen parovima.

 

 

Schalke-Man City 2+

Real Potosi-Nacional Potosi 2+

 

Colorado-Winnipeg 5+

Detroit-Chicago 5+

 

Assat-JYP X2

Jokerit-Slovan Bratislava 4+

Talleres Cordoba-Palestino 1X

Defensa y Justicia-Botafogo 1X

 

Kvote, 1.43, 1.57, 1.67.

Nakon ovih smaracina sinoc, odigrah samo Man City 2+, mada Schalke i nije ozbiljan tim. Tu je i par timova iz JA; Potosi derbi, uz meceve kvalifikacija Copa Libertadores i Sudamericane. JYP se bori za playoff poziciju i igra protiv poslednjeg Assata; Jokerit je jasan favorit i samo je pitanje koliko ce golova postici. U nocnom delu dva prilicno izgledna 5+ overa.

Link to comment

2/3. Hokej lagano. Na fudbalu sam pogodio dosta toga (City, Potosi derbi, Talleres Cordoba), no odigrah i duel timova iz Argentine i Brazila, sto promasih i sa dvoznakom. Ok dan, mada sam mogao uklopiti bolje.

Danas nesto preko minimuma.

 

 

Arsenal-BATE 2+

Eintracht Frankfurt-Shakhtar 2+

Salzburg-Club Brugge 2+

 

The Strongest-Destroyers 3+

Tampa-Buffalo 5+

 

Pittsburgh-San Jose 5+

Toronto-Washington 5+

 

Golden State-Sacramento >232.5

LA Lakers-Houston >226.5

 

Kvote, 1.52, 1.57, 1.44, 2.25.

Arsenal ima 0-1 iz prve utakmice; Eintracht Frankfurt igra za gol vise; Salzburg i Club Brugge su dobri ofanzivni timovi. The Strongest je veliki favorit, te se ocekuje kanonada. Tu su i 3 potencijalno efikasna NHL para, a slicno se moze reci i za NBA.

 

Prateci tiket, Zenit 1X, Napoli 2+, Valencia 1X, Dinamo Zagreb 1X, Benfica 1X, Inter 2+, Leverkusen 2+. Kvota 2.77.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...