Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sporting Cristal, dom3+ i dom4+. Nisu nekoliko utakmica nikog napunili, red je da danas to isprave. Kvote fine 2.1 i 3.85.

 

Genk - Zulte, domacin u oba, dom3+ i dom4+. Jeste Zulte u odlicnoj seriji i doneli su mi lepe novce poslednjih mesec dva. Al to je sve bilo u losojoj grupi, sad kad naidju na bolji tim ima da prime bar 2-3. Kvote 2.47, 3.2 i 7

Link to comment

Da li moze jedan mec, u WTA delu, da udje lagano. Ostapenko gubi prvi set, od neke za koju nisam cuo (ja tenis retko gledam, no vidim ranking). Kod muskaraca se pojedinci mucise danas, no dobise nekako.

Link to comment

Odigrah na Ostapenko da te ispratim po 2.25 sredinom drugog.

 

Genk mi lepo ide, 2:0 na HT, branio sam cim su dali drugi po 3.9 da nece treci ali je mnogo bolje naravno da ga daju. Ulaze 2 tiketa... Al me brine Cristal, jadnih 0:0 na ht. Rano im je izgleda za golove.

Link to comment

Nema tu leba. Ne mogu da udju tri 1.10-1.15 kvote, tja. Ja pratim samo GS turnire, no ni to vise nije kao sto je bilo. Top 10 igraci/igracice, ne mogu da prodju prvo kolo.

Edited by Miljenko
Link to comment

Bah, gotovo. Ne kapiram ja ovo. Mogu da razumem da kod MLB meceva, moze svako svakoga da pobedi, no ovde bi prednost trebala biti jasna. Uvek se iznova razocaram, kada ni prvi dani ne mogu da proteknu bez iznenadjenja.:dry:

Edited by Miljenko
Link to comment

Prodade jebeni Genk. Ponovo mi se pokazalo da je 2:0 na HT najopasniji rezultat kad igram domacin u oba i 3+ :mad: Branio sam bar, pa nije mnogo strasno, al mogli su uvačitii taj treci

 

Sad se nadam da ce Cristal dati treci, na vreme dadose 2...

Link to comment

Au kakva golcina mjastora iz Sportinga u 90.min. Sa 25+ bomba u raslje, golman se nije pomerio. To su braca Peruanska, nije im dovoljno 2:0 nego igraju do kraja

Link to comment

GGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL i 4:0 u 93cem... Ali koliko se oni svi raduju i igraci i publika, komentator svrsava i mislim da vice USAOOO TIMIJU TIKKEEEETTTT

Link to comment

A smetnuo sam sa uma da sam imao i sitne dublove, taj treci Genka bi doneo potop. usla bi 2 singla i 2 dubla... Al da ne serem, dobro je da se niz plusa nastavlja

Link to comment

Fudbal 1/2, MLB 1/3, tenis 0/1. Fudbal onako. Najsigurnija stvar nije dosla (Jorge Wilstermann), no nekako prodje 2+ kombinacija. MLB je dosao ocajno. Jedan od top 3 picera, na nivou lige, je lagano porazen kod kuce (pao bih i da sam igrao under); Yankees i Angels razocarase u ofanzivi, samo jedan plus u ovoj seriji je totalni smor; Arizona prodje nekako u hendikepu, mada im je napad i dalje katastrofalan. Tenis me je razocarao, kao i obicno; Ostapenko nije prosla prvo kolo. Na kraju cu uraditi, ono sto obicno uradim, igracu samo muski deo turnira. Tesko da vikend moze biti losiji od prethodnog, 1/8 u jacoj grupi, propast. Sto se MLB dela tice, do sada je ovo najlosija sezona od kada igram.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Houston H2(+1.5) (German-Verlander)

Detroit-LA Angels H2(+1.5) (Boyd-Skaggs)

 

Boston-Toronto 1 (Price-Sanchez)

Baltimore-Washington H2(+1.5) (Cobb-Gio Gonzalez)

 

Kvote, 1.73, 2.06.

Verlander je do sada bio izuzetan, te cu ga ispratiti i na jednom od najtezih gostovanja. Angelsi me nisu odusevili protiv Yankeesa, pa ocekujem da im napad proradi protiv Tigersa. Boston i Price, protiv tima, koji je u velikom padu forme, a i sezonska serija je na strani Red Soxa (4-2). Washington se polako popravlja. Iskoristili su dve lakse serije, da poprave skor i sada gostuju, ove sezone losim Oriolesima.

 

Prateci tiket, Atlanta H1(+2.5), Milwaukee H1(+2.5), Cleveland 1, Colorado H1(+1.5), Arizona H1(+1.5). Kvota 5.31.

 

 

Tenis

 

Thiem fix

Bautista-Agut fix

Nadal 3-0

Kvitova fix

Sharapova fix

 

Kvota 1.55.

Ne moze ni prvo kolo da prodje kako treba, sada se i Kvitova muci. Sa ovolikim nagradnim fondovima, ocekivao bi covek, da ce se ovi top igraci potruditi da odigraju maksimalno.

 

Propratni tiket, Khachanov fix, Tsitsipas fix, Gulbis >37.5, Djokovic 10- 1. set, Tiafoe 9+ 1. set, Simon 1, Giraldo 1, Isner 9+ 1. set, Suarez Navarro fix, Azarenka cu fix, Safarova fix. Kvota 13.60.

Link to comment

Ovo danas me je podsetilo, sta najvise mrzim kod tenisa; odlaganja zbog kise (na stranu nepogodljivi rezultati).:dry:

MLB mi bar proknjize odmah narednog jutra, dok ovo mora da se ceka.:sleep:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...