Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja tenis od sutra igram samo rekreativno. Ako 4 kvote oko 1.10, ne mogu uci lagano, onda nema svrhe pokusavati (Kvitova jedva, Bautista-Agut jos teze, protiv igraca, koji je totalni nepovez; Nadal se muci u svakom setu). Kod MLB meceva bar znam sta je skroz sigurno, plus su kvote na to od 1.30 pa na vise. Sutra Argentina-Haiti moram probati; mozda uz Ayacucho. Ima par izglednih MLB parova, dosta.

Link to comment

Ameri ne izlaze iz 16 bolivijica. Jbga, kad im nema igraca iz najboljih timova, jer igraju plejof, ovi mucenice numeju bolje. Valjda ce se to i materijalizovati uskoro

Link to comment

Ameri stadose na 3, imalo je preko pola sata za cetvrti i gomila sansi, ali osta 3:0. Nema veze, oba glavna su usla.

 

Bolivijci su bas muceno izgledalo bez vecine prvotimaca. Videcu da li uskoro igraju ponovo, svako ce ih nakantati dok se ne kompletiraju.

 

Ipak najgori tim je ipak bio sudijski, neki fifini crnci, kao amateri su izgledali. Gomila sitnih gresaka, ali prijateljski mec niko se nije bunio... Vrhunac je bio kada su produzili mec cak 5 min, iako nije bilo prekida, prijateljski mec, rezultat 3:0... Logicno bilo minut ili dva reda radi. Kad je ovaj pokazao 5 svi rasirili ruke, treneri prisli cetvrtom da pitaju koji vam je... I onda istice taj 5 min ovaj nista bio napad Bolovijica, pa hteo da sacveka da se zavrsi. Ali onda  krece napad Amera, proslo vec 45 sekundi, oni stizu do 16 i u trenutku kad lik ubacuje sa strane ka svojoj trojici u gol sansi ovaj svira kraj. 2 sekunde iza toga Ameri daju gol. I svi se smeju debilu.

 

E takvih ce dosta biti na SP. Jebo ih kljuc za sudiej da ih jebo,

Link to comment

A pocebno cu negde gde je odgovarajuce pisati o USA timu. Posle ne prolaska na SP skroz su podmladili ekipu, gomila dece od 18-19 godina, ali dosta talenta. Na vreme su krenuli da ih slazu, mozda to za 5-10 godina bude ozbiljna reprezentacija.

Link to comment

Hocu da igram u lajvu Colo Colo, al jebeni Max bet mi jos nije proknjizio tikete iako se mes zavrsio pre vise 15 min. Ako padne gol pre nego sto legne ima da popizdim. A oreko 20 suteva u prvom poluvremenu

Link to comment

I evo pade gol na samom startu drugog, i to ga dade gost, a jedan od glavnih zelja mi je bio GG.. Pa majku vam jeben nesposobnu da 2018. godine ne mozete odmah da knjizite :mad:

 

edit. ni pola sata posle kraja nema novca na racunu. Imaju najbolje kvote al sve ostalo su uzasni. Bas uzasni. Sad hocu da igram Colo Colo dom2+. i tacno ce ga dati u trenutku kad dobijem novac,

Edited by Timmy
Link to comment

MLB 1/2, tenis nastavlja danas, prosao je i prateci MLB tiket. MLB skoro idealno. Jaci dabl je prosao, dok Angelse ocigledno ne vredi igrati u fiksu, posto su glat porazeni i od sklepane postave Tigersa. Verlander dominantan; Washington rutinski; Boston okrece na vreme. Na sirem je proslo svasta i to sve "u glavu". Fin dan, makar i da ne dodje tenis.

 

 

MLB

 

Pittsburgh-Chicago Cubs H2(+1.5) (Nova-Lester)

 

Detroit-LA Angels >8.5 (Fulmer-Tropeano)

 

Cleveland-Chicago White Sox 1 (Clevinger-Giolito)

LA Dodgers-Philadelphia H2(+3.5) (Maeda-Arrieta)

 

Kvote, 1.35, 1.72, 1.62.

Moji Piratesi su ipak "male mace" za Cubse (svaki ucinak iznad 50%, bi bio veliki uspeh). Angelsi over, od danas, pa na dalje. Cleveland nastavlja seriju protiv dosta slabijeg rivala; ocekujem da zaredjaju sa trijumfima. Arrieta startuje za Filu, egal mec u najavi (ovaj +3.5 hendikep, bi trebao biti sigurica).

 

Prateci tiket, Washington H2(+2.5), NY Yankees H1(+2.5), Boston 1, St. Louis H2(+2.5), San Francisco H2(+2.5), Arizona H1(+1.5), Oakland H1(+2.5), Seattle 1. Kvota 12.30.

 

Teniski tiket, Anderson fix, Berdych fix, Del Potro fix, Muguruza fix, Garcia fix, Halep 10- 1. set, Kerber fix, Cibulkova >20.5, Cuevas fix, Cilic 3-0. Kvota 10.51.

 

Na kraju ne odigrah nista od fudbala. Iznervirase me za Argentinu, a kod Peruanaca vidim da rastu kvote, pa obidjoh.

Edited by Miljenko
Link to comment
10 hours ago, Timmy said:

Ipak najgori tim je ipak bio sudijski, neki fifini crnci, kao amateri su izgledali. Gomila sitnih gresaka, ali prijateljski mec niko se nije bunio... Vrhunac je bio kada su produzili mec cak 5 min, iako nije bilo prekida, prijateljski mec, rezultat 3:0... Logicno bilo minut ili dva reda radi. Kad je ovaj pokazao 5 svi rasirili ruke, treneri prisli cetvrtom da pitaju koji vam je... I onda istice taj 5 min ovaj nista bio napad Bolovijica, pa hteo da sacveka da se zavrsi. Ali onda  krece napad Amera, proslo vec 45 sekundi, oni stizu do 16 i u trenutku kad lik ubacuje sa strane ka svojoj trojici u gol sansi ovaj svira kraj. 2 sekunde iza toga Ameri daju gol. I svi se smeju debilu.

 

E takvih ce dosta biti na SP. Jebo ih kljuc za sudiej da ih jebo,

 

Videh ovo pred NBA ide na SK nocas, bio mi izgasen zvuk na TV, ja reko sta koji klinac... :lolol:

Link to comment

Prodje onaj jucerasnji teniski tiket, ali je sve bilo na noz. Nadal volsebno nije izgubio set, Sharapova otisla u treci; juce Kvitova i Bautista-Agut, uz puno srece. 

Najbolji je bio onaj period, kada je dominirala cetvorka kod muskaraca, odnosno Serena, Sharapova i Azarenka kod zena. Komotno si mogao da igras minus gemove prvi set/mec i miksas po potrebi. 

Ovo sada je skroz nepredvidljivo. Ocekujem da od pet 1.05-1.10 kvota, cetiri dodju dok trepnes, a jedna mozda donese dilemu, a i to mozda.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...