Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

A Nigata me pocela nervirati, lepih 3:0 na HT gde je usao glavni tiket. Pa sam ocekivao da ce lagano i cetvrti. Medjutim, evo prodje pola drugog, oni nista. Al Singapurcani su to, oni najvole u poslednjih 15 min da se pune.

Link to comment

Omasih Spance gol u oba i 3+. Kampovali su u 16 Svajcaraca, al dzaba. Fali im napadac mnogo. Ovi su im smesni...

 

Odigrao sam sad na sitnije Bolivar - san Jose, 0-2, 0-1 i 0:0. Kvote 2.35, 4.9 i 17. Izvini Miljenko.

 

I isto sitnije derbi Asunsiona, na Libertad dom3+ i dom4+, kvote 2.8 i 6.5.

Link to comment

Svaka vama cast kad imate zivce da igrate golove na juznoamerikance.

Potpuno sumanuto deluju..mec sa 35 suteva, padne gol ili dva..ili 7 suteva, a padne 5 golova, i onda kao ocekivano, trpaju se..a mec uzas, ni na sta ne lici..

Rulet, meni nema razlike.

Link to comment

Zavisi od lige. Cileanci prave i dalje dosta sansi, no realizacija je uzasna ove sezone. Bolivija je divlja skroz; Paragvaj i Peru nepredvidljivi (dobro je kada idu u serijama, dolaze/padaju). Ja najvise volim najbolje ekipe iz Evrope (top lige), tu vec retko ima zakazivanja, odnosno znas sta da ocekujes. JA jeste wild card.

Link to comment

Nemam vremena da ih pratim/gledam kao sto sam mogao kad sam bio mladji. 

Sad vec slabo i razlikujem lige..ali mi nekako prva asocijacija na njih neko mucenje i nepredvidivost.

Jedino sto sam siguran da su Arg i Bra katastrofa za golove. I da, da mora da se prati klima, nadmorska visina i te zezancije :)

Da li za 38 sati imaju mec u Copa Sudamericani pa na gostovanje u prvenstvu salju rezerve i to..mora to bas da se prati da bi se ista pogodilo :)

Prepisivao sam neke tipove od Bobica, ali on majstor drma market da bukvalno kako izbaci tip kvote se strmoglave.

Link to comment

Fudbal 1/3, MLB 1/2 (kvota 1 na Yankeese). Fudbal je sigurno mogao bolje. Reprezentacije jedva udjose; Wilstermann prolazi, no na Bolivaru ostaje 0-2. Real Potosi je vec neverovatan pad, 45 suteva na gol, uz 4 crvena kartona (sve za domacina) i ostaju na 2 pogotka. MLB onako. Yankees odlozeni zbog loseg vremena; Cubsi uredno; Arrieta je imao jedan los ining, dovoljno za pad. Tja, najlosija stvar je kada nedelja ne donese dobre rezultate; srecom te vikend nisam igrao jace, u odnosu na ostatak nedelje.

 

 

MLB

 

Detroit-NY Yankees 2 (VerHagen-Severino)

 

Detroit-NY Yankees  >9.5 (Fiers-German)

 

Kvote, 1.50, 1.80.

Nesto sto nisam nikada odigrao, od kada se kladim na MLB meceve, ispratih doubleheader na Comerica Parku. Tigersi imaju iznenadjujuce pristojne rezultate, dok su Yankeesi medju najboljim timovima lige.

 

 

NHL

 

Washington-Las Vegas 5+

 

Kvota 1.50.

Cetvrti mec SC finala sledi. Do sada dva plusa i jedan minus.

 

 

Tenis

 

Nadal 3-0

Del Potro H1(+2.5)

Halep H1(+1.5)

Muguruza H1(+1.5)

 

Kvota 1.72

Vreme je i da na tenisu prodje nesto; ovi parovi deluju prilicno izgledno.

 

Miks tiket, Srbija 2+, Italija 2+, S. Williams >20.5, Kerber >20.5, Lopez/Lopez H1(+1.5), Herbert/Mahut H1(+1.5), Babos/Mladenovic H1(+1.5). Kvota 9.06.

Edited by Miljenko
Link to comment

Apropo velikog broja suteva... Prekcinos, Peruanci u 20h zaboravih sad kojji su, celih 75 suteva. A da info bude zanimljiviji rezultat je bio 0:0. Javite kad vidte tako nesto :D 

.

Link to comment

Pratio na bet365. na Ht bilo 40 suteva, posle raslo i raslo... Ne vidim razlog da oni tada pumpaju broj suteva. Ja igrao gost golovi, pa i uzivo dodavao da pada 1. Al ne pade

Link to comment

Imas na middle.com, prilicno tacnu statistiku.:laugh:

Mozda je 75 bio broj opasnih napada ili kako vec to u lajvu oznacavaju.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ma nisam lud, sigurno sutevi. i sve ide normalno, napad, opasan napad i sut. Pa ovi drugi brzo napad pa sut. Pa onda pauza 2 min, pa sut u okvir i sut van okvira u jednom napadu. I tako ceo mec. Odnosno precizno sam pratio samo drugo poluvreme

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...