Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

MLB 3/3, tenis 1/1, prosao je i kombo tiket. MLB idealno. Cleveland lagano, a isto se moze reci i za Philliese, koje sam ipak odigrao sa najvecim raspolozivim hendikepom; Cubsi okrenuse 0-3; lep over na Angelsima. Cak je i prekjucerasnji teniski tiket prosao, mada i to uz dosta muke.

 

 

MLB

 

Cleveland-Chicago White Sox 1 (Kluber-Lopez)

 

Baltimore-Washington 2 (Hess-Scherzer)

 

Arizona-Cincinnati 1 (Corbin-Romano)

Detroit-LA Angels H2(+1.5) (Fiers-Ohtani)

 

Kvote, 1.30, 1.45, 1.74.

White Sox nalaze nove nacine, da odu u poraz; ako to nije los nastup picera, odbrana se potrudi, ali na pogresan nacin. Scherzer standardno. Romano je blizu gubitka mesta u rotaciji Redsa, plus je veoma los na strani (0-4, 7.66 ERA, 1.97 WHIP). Angelse sam rekao da cu pratiti plusevima, no Ohtani baca dosta dobro, pa odigrah opreznu hendikep varijantu.

 

Prateci tiket, NY Yankees 1, Chicago Cubs H2(+1.5), San Francisco H2(+3.5), Oakland <8.5, Seattle 1, San Diego >7.5. Kvota 11.84.

 

 

NHL

 

Las Vegas-Washington 5+

 

Kvota 1.40.

Jos malo pa se zatvara hokejaska sezona. Bila je ovo najproduktivnija godina, NHL/Evropa, nebitno. Lose je sto je obicno sluzilo za pokrivanje minusa sa fudbala. Drugi mec SC finala, gde ocekujem da nastave efikasan trend.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ponadah se da ce Berdih okrenuti, za jucerasnji poduzi teniski tiket, stativa. Kada neko stigne 0-2, u setovima, ocekivao bi covek da se protivnik raspadne. Glupi tenis.

Link to comment

MLB 2/3, NHL 1/1. MLB sam uklopio ok. Cleveland bez dileme prolazi; Scherzer izdominirao ponovo; spojih promasaje, Arizona ispusta 4-0, ali su i Angelsi porazeni 1-6 (pao bih i sa overom). NHL prolazi pre kraja druge trecine. Teniski tiketi bez srece; Berdych se vraca, nakon 0-2 i ipak gubi; na drugom Querrey tri puta gubi servis, u cetvrtom setu i padam za gem. Ok dan, mada je tenis mogao doneti bas lep plus.

 

 

MLB

 

Detroit-LA Angels >9.5 (Carpenter-Heaney)

 

Baltimore-NY Yankees >10.5 (Cashner-Gray)

 

Kvote, 1.80, 1.90.

U Detroitu je uleteo under, nakon dva overa, te ocekujem kanonadu veceras. Heaney je u odlicnoj formi, dok se Carpernter ne moze pohvaliti ucinkom ni na AAA nivou (1-5, 5.72 ERA, na 9 startova).

Gray mi ne uliva poverenje, plus je u vecernjem terminu i dalje bez trijumfa, uz ERA preko 9.

 

Prateci tiket, Chicago Cubs H2(+1.5), Philadelphia H2(+3.5), Seattle >7.5, Cleveland >8.5, Boston H2(+3.5). Kvota 5.90.

 

 

NBA

 

Golden State-Cleveland >209.5

 

Kvota 1.60.

Za Golden State izuzetno niska granica, a bonus je sto je Cleveland defanzivno nepouzdan. Vreme je za jednu efikasnus seriju, nakon kilavog finala Zapada. Neka bude 125-85 i ja zadovoljan.

 

Teniski tiket, Cilic 3-0, Shapovalov H1(+1.5), Anderson >38.5, Nadal 3-0, Chardy >36.5, Del Potro fix, Muguruza 10- 1. set, Sharapova H1(+1.5), Safarova >20.5, Kerber fix, S. Williams H2(+1.5). Kvota 22.90.

Edited by Miljenko
Link to comment

Angelsi katastrofalno udaraju. Ovo je treci mec, od cetiri u seriji, da ne koriste ljude na bazama kako treba; plus su Tigersi volsebno poceli da igraju dobru odbranu. Pet poena u prvom iningu i verovatno nista od overa, neverovatno.

Dva mlada igraca su dobila sansu kod Detroita danas i fino su se pokazali.

Edited by Miljenko
Link to comment

General Diaz - 3 de Febrero. GG3+ i GG4+. Poklon kvote 2.65 i 4.6. Toliko su poklon da me to zabrinulo pa nisam zapinjao kako sam prvo mislio da cu. I sitnije 5+, 6+ i GGGG, kvote 9, 20 i 20.

Link to comment

Ma ove prijateljske treba igrati 0-1 i 0-2. Svi pre svega paze da se niko ne povredi. I kao uvezbavaju nesto, al svi kriju karte i tako... sve u svemu, slabo ce golovi patadi naredne dve nedelje :)

 

A isto i u Boliviji, igrao sam nekolio tekmi (neke od onih sto si ti igrao 2+ i 3+) da nema golova. Hvatao sam 0-1 po 4.7. Vredi ih igrati to.

 

Samo sto kad igram da nema golova uvek igram na sitnije. Nije to moja igra. I nikako ne gledam tu utakmicu. Mnogo mi stresno, svaki napad frka da ne padne gol... Mnogo vise volem kad navijam da padne :D 

Edited by Timmy
Link to comment

Pa da. Ja zato i ne igram minuse na fudbalu; ko ce to da gleda (undere u stvari jedino igram na MLB mecevima). Kao moj komsija kada odigra minus gemove na tenisu i treba mu brejk, pa stalno jinxuje igraca koji servira, "grc u ruku, grc u ruku".:laugh:

Link to comment

Dogurase nekako paragvajci do GG3+ (0:0 ht), al mase sanse i jedni i drugi. Svakako im svaka cast, teren oranica klasicna. A oni svi srcani, Februarci posebno. nadam se i cetvrtom

Link to comment

Evo ga i 2:2 :D 

 

edit. evo i penala... i dadose ga. Ovaj dan da zapamtim, 2 penala i oba gola. Cudo nevidjeno :D

 

A meni udje i kvota 9. Bas su preterali sa toikim kvotama. 

 

Krivo zbog Februara, vodili 2:1 i izgubise, a bili bolji. SLedeci mec igram na njih golove. Potcenjuju ih bas kladionice, a oni dobri poslednje vreme.

Edited by Timmy
Link to comment

MLB 0/1 (Yankees kvota 1 ), NBA 1/1. Yankeesi odlozeno zbog kise; poprilicno neverovatan pad u Detroitu, 8 poena iz 20 hitova; Angelsi su dali jedan run, protiv startera koji ne moze da se poveze ni na AAA nivou. NBA lepo, mada je i to bilo napeto do kraja (prolaz u poslednjem minutu). Tja, ponekad treba i malo srece, kao sto se moze reci za ovaj duel Tigersa i Angelsa.

 

 

MLB

 

NY Mets-Chicago Cubs >8.5 (Wheeler-Chatwood)

 

Atlanta-Washington <8.5 (Foltynewicz-Strasburg)

 

Houston-Boston <7.5 (Cole-Sale)

 

Kvote, 1.80, 1.75, 1.70.

Wheeler i Chatwood su u padu forme (ERA preko 6, 3 starta unazad). Chatwood tovari walks, kao na traci (13 u ovom intervalu od 3 nastupa). Foltynewicz i Strasburg su pak u odlicnoj formi (ERA ispod 2), pa me cudi, da je data granica od 8.5. Na Minute Maid Parku se igra derbi serija. Cole je fenomenalan, kao clan Astrosa, dok je Sale standardno dobar (trokirao je protiv Bravesa, no inace skoro savrsen).

 

Prateci tiket, Detroit >9.5, Cleveland H2(+1.5), Milwaukee H2(+1.5), Pittsburgh >8.5, Arizona H1(+1.5), San Francisco >8.5. Kvota 16.61.

 

Teniski tiket, Goffin >34.5, Carreno-Busta H1(+1.5), Djokovic >33.5, Kasatkina >19.5, Wozniacki 10- 1. set, Kvitova H1(+1.5), Keys H1(+1.5), Nishikori >34.5. Kvota 14.41.

Link to comment
17 hours ago, Zinedine Zidane said:

Maria Sakkari @3.75

Dobila je nedavno u Rimu Bertens i Karolinu Pliskovu. Ne vidim razlog da Kasatkina bude toliki favorit.

Meni su obe teniserke gotivne steta sto je 1 morala kuci. Ipak Kasatkina je bolja teniserka ali ako Maša Sakari nastavi ovako nije iskljuceno ni da uzme GS jednog dana 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...