Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Jel i dalje kec na Real preko 2? Meni je to nevjerovatno velika kvota. U ravni Volfsburg Kil ili Atletiko Marsej sto su bile...

Link to comment
9 hours ago, MiddleClass said:

Jel i dalje kec na Real preko 2? Meni je to nevjerovatno velika kvota. U ravni Volfsburg Kil ili Atletiko Marsej sto su bile...

2 na liverpool

Link to comment

odigrao sam svasta sinoc, a ne volim da se kockam na tekmama koje gledam.

vrzma mi se danima po glavi 2:2, a drugar kaye 3:2 za real.

u tom duhu  - 1x&3+ i 4+ malo jace, i sitno gg prvo i gg drugo +  tacan rezulatat 2:2.

 

ovo poslednje je omaz malomstevu.

 

drugim recima, bice 0-2 gola i najsmor tekma u istoriji =)

Link to comment
26 minutes ago, holden kolfild said:

odigrao sam svasta sinoc, a ne volim da se kockam na tekmama koje gledam.

vrzma mi se danima po glavi 2:2, a drugar kaye 3:2 za real.

u tom duhu  - 1x&3+ i 4+ malo jace, i sitno gg prvo i gg drugo +  tacan rezulatat 2:2.

 

ovo poslednje je omaz malomstevu.

 

drugim recima, bice 0-2 gola i najsmor tekma u istoriji =)

izgubices pare :sad:

Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 1/3. Fudbal dodje prilicno lako, sve je islo makar do 3+. MLB je zato razocarao. Scherzer je imao slab nastup, protiv najgoreg napada lige, no udaraci su ga pokrili. Picerski duel u Bronxu, sta jos necu da vidim. Sta tek reci za Cleveland; Kluber i Keuchel sjajni, Kluber malo bolji, 2-0 do osmog ininga, a onda neverovatan raspad bullpena. Da su primili 3 poena recimo, ne bih se bunio, ali 11 poena u 2 ininga je stvarno nedopustivo (ovako nesto ce se desiti jednom, a i to mozda, do kraja sezone). Siroki teniski tiket, sa mecevima RG kvalifikacija, pada na jednom paru (58+ kvota); Schiavone me je uvek obarala, pa tako i juce; ide u minus gemove, a do pocetka ovih kvalifikacija, nije imala pobedu u tekucoj godini. Kada na ovako izglednim stvarima, ne dodje 3/4, sta ce se desiti, kada budu bas wild card parovi. Sutra krece RG, nadam se da cu umeti da proberem 5-6 kvota oko 1.10.

 

 

Fudbal

 

Real Madrid-Liverpool 3+

 

Comerciantes Unidos-Huancayo 2+

New York RB-Philadelphia 2+

Orlando-Chicago 2+

 

Huachipato-U. de Chile 2+

U. Catolica-Antofagasta 2+

Libertad-Deportivo Capiata 2+

 

Kvote, 1.45, 1.52, 1.88.

Finale CL lici na zicer. Tu su standardne stvari, Peru, Paragvaj, Cile, MLS.

 

 

MLB

 

NY Yankees-LA Angels >9.5 (Gray-Barria)

 

Kvota 1.80.

Nakon ovog minusa nocas, ocekujem dva rutinska overa, danas i sutra.

 

Prateci tiket, Philadelphia 1, Arizona H2(+3.5), Texas 1, Pittsburgh H1(+2.5), Milwaukee 1, Detroit H1(+1.5), Washington H2(+1.5), Chicago Cubs 1, Cleveland H1(+2.5), Colorado 1, LA Dodgers 1. Kvota 48.67.

 

 

 

Link to comment
8 minutes ago, Majo said:

izgubices pare :sad:

onda ce biti sladjani gubitak, mada mi ni lpool nije drag. stvarno ne mogu spansko tlacenje u sportu da podnesem vise. ako uzi real u fudbalu, to ce valjda biti prvi put da i kk i fk uzmu titule u jednoj godini (to mi je jedan od motiva da ih sjebem =) )

 

ako dobijem, saljem ti lapo preko brzog goluba ili u boci.

sting ce se smijati kao nikad, al ko jebe stinga.

 

Link to comment

Ne znam kako Liverpul moze da ne primi bar 2 veceras. Primice bar 1 u poslednjih 6-7 min kad padnu, kao i uvek. Ne znam koliko mogu da daju (po mojoj proceni izmedju 1 i 4) ali ce da prime izmedju 2 i 5...

 

I moram da se ponovo zahvalim Liverpulovim navijacima kod nas i svetu sto svojim optimizmom drze bas lepe kvote na Real...

Link to comment

Malo lajva, Brondbi mladi daju 2+ i 3+, kvote 2,85 i 7. Vidim gube, al napadaju i imaju dosta suteva... 

 

edit, dodadoh jos malo 2+ po 3.55. Imali su 6 suteva u poslednjih 10 min, valjda ce poceti i da daju

Edited by Timmy
Link to comment

Zagrevanje za LS. Fulam domacin golovi, 2+, u oba, 3+ i 4+. Kvote 2.75, 4.17 8 i 19. Poslednja dva bas na sitno. Moze Mitar do 2 kom. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...