Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

3 hours ago, renne said:

Meridian ima sada odvratan sajt
Trenutno je Balkan najpregledniji

 

Oni se i dalje ne spustaju na jug. Jes da u Nisu ima milion kladionica, ali ipak mi je cudno da ne otvaraju ovde.

Link to comment
2 hours ago, Nesh said:

 

Oni se i dalje ne spustaju na jug. Jes da u Nisu ima milion kladionica, ali ipak mi je cudno da ne otvaraju ovde.

 

:isuse: :frust:

 

Smetnuo sam s uma da Balkan Bet vec par godina ima kladionicu u STOP SHOPU. A kladio sam se tamo dva-tri puta.

Izvinjavam se na dezinformisanju PPPucanstva. :sad:

Link to comment

Pre negde lik u kladionici prica da je balkan odmah iza mocarta po jacini. Kaze mnogo su jaki u tom koclarskom elu, imaju dosta velikih lokala... meni to cudno. Otkud oni da su tako veliki... mozda taj lik pljampa.

Link to comment

Pre neki dan covek ispred mene u Maxbetu hoce da naplati tiket i devojka koja radi mu kaze tiket je nepostojeci, uplatili ste ga avgusta prosle godine, a vazi samo 60 dana. On joj kaze, pogledaj sta je igrano, dogadjaj je zavrsen juce (igrao valjda antepost ko osvaja italijansku ligu, ako sam dobro shvatio).

Dzaba, njoj kompjuter pokazuje nepostojeci tiket. Posto je nova radnica i sama radi trenutno, pa ne moze da zove podrsku, zamolila ga da dodje kad tu bude i kolega.

Ne znam sta je bilo posle (pretpostavljam da su mu isplatili), ali igrati kod nas na dogadjaj koji ce se zavrsiti godinu dana kasnije je ociglednoi dupli rizik. 

Link to comment
1 hour ago, Timmy said:

Pre negde lik u kladionici prica da je balkan odmah iza mocarta po jacini. Kaze mnogo su jaki u tom koclarskom elu, imaju dosta velikih lokala... meni to cudno. Otkud oni da su tako veliki... mozda taj lik pljampa.

Naravno da su veliki, oni su sve što Meridian nije. Što je i logično, jer je porodični biznis

Link to comment
3 hours ago, Nesh said:

Pre neki dan covek ispred mene u Maxbetu hoce da naplati tiket i devojka koja radi mu kaze tiket je nepostojeci, uplatili ste ga avgusta prosle godine, a vazi samo 60 dana. On joj kaze, pogledaj sta je igrano, dogadjaj je zavrsen juce (igrao valjda antepost ko osvaja italijansku ligu, ako sam dobro shvatio).

Dzaba, njoj kompjuter pokazuje nepostojeci tiket. Posto je nova radnica i sama radi trenutno, pa ne moze da zove podrsku, zamolila ga da dodje kad tu bude i kolega.

Ne znam sta je bilo posle (pretpostavljam da su mu isplatili), ali igrati kod nas na dogadjaj koji ce se zavrsiti godinu dana kasnije je ociglednoi dupli rizik. 

 

Ja sam nosio na F4 u Pariz tiket Partizan osvaja EL po kvoti 200, odigrano pre pocetka sezone :D 

Link to comment

Poslednje utakmice poslednje kola u CL, nekoliko zanimljivih meceva, al sam se odlucio za Santos i Bolivar. Santos pobedom nad Garsilasom obezbedjuje prvo mesto, razlika je u klasi. U grupi 2 Bolivar iako je poslednji pobedom moze do drugog mesta ako Colo Colo ocekivano izgubi u Kolumbiji kod Atletika. Atletiku je dovoljan i bod... pa ako tu bude X Bolivaru treba pobeda od 4 gola razlike. Pa zaro i mislim da ce da napadnu svom snagom. A mnoge ekipe su znale da se pogube u Boliviji.

 

U oba meca sam igrao samo domacin golovi u prvom, 2+, 3+ i 4+. Kvote na Santosa 2.85, 8 i 24, a na Bolivar 4, 13 i 40. Santos sam jace, pa su i ispakte tu vece iako su manje dosta kvote.

 

I sitni dublovi sa 2+ i 3+.

Link to comment

Al je jebeni Garsilaso parkirao autubus i ne mrdaju. prva linija od njih 5 stoji na 10-15 m od gola, druga lionija 10m ispred... Daj bobe da ovo Santos probije, al deluje tesko...

Link to comment

Poceo santos da stvara sanse, al nema gola. Odigrah da daju u prvom po 3.9... Mogu valjda taj 1

 

edit. mogu kurac, kako smrdljiva utakmica. Zavrsice se 1:0. Sad sve nade u bolivijsku bracu. mogli bi oni bar do 2 u prvom...

Edited by Timmy
Link to comment

Dobro je sto sam odigrao sitno. Brazilci su skroz nepredvidljivi. Kao sto kazes, najvise mrzim te 1-0 meceve, gde gol padne pred kraj utakmice.

Link to comment

Al zato ludilo na drugom mecu te grupe. Estudiantes - Nacional. Nacional je imao 3 boda vise i za 3 bolji u gol razlici. Na HT bilo 0:1 i cinilo se da je tu stvar gotova. Al Estuantes prvo preokrenuo do 2:1, a onda golom iz penala u 90om do 3:1 i prolaza dalje.

 

Bolivar brzo dao 1, napadaju, valjda ce mi bar oni doci.. U losoj sam seriji red je da se prekine

Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 0/1. Od fudbala nisam ni ocekivao previse, no 0-0 na Santosu, je ipak neverovatan rezultat. Porcello je lose otvorio utakmicu, sto napad kasnije nije uspeo da pokrije. Od danas krecem sa jacim ulozima, te je vreme da se rezultati poprave. Dobro, danas ne bas jace, vec neka srednja varijanta.

 

 

Fudbal

 

Nacional Asuncion-Guarani 2+

Melgar-Ayacucho 2+

Houston-New York City 2+

 

Kvota 1.71.

Ovo mu dodje kao neka priprema pred WC, posto ce tamo ovo biti dominantna igra (uz specijale poput ukupnog broja suteva na mecu).

 

 

MLB

 

Miami-Washington 2 (Urena-Scherzer)

 

NY Yankees-LA Angels >8.5 (Severino-Heaney)

 

Cleveland-Houston H1(+1.5) (Kluber-Keuchel)

Milwaukee-NY Mets H2(+1.5) (Guerra-Syndergaard)

 

Kvote, 1.40, 1.80, 1.77.

Marlinsi su i dalje bez pobede, kada Urena startuje u tekucoj sezoni (0-10), on sam je na 0-7. Scherzer uobicajeno dominantan, uz ERA ispod 2. Sudar odlicnih napada u Bronxu; za Yankeese, niska granica. Keuchel je nasao formu, no Kluber uopste ne zaostaje, pa ocekujem makar egal mec. Syndergaard baca sjajno i uz makar korektnu podrsku, prilicno je verovatan ne samo hendikep, vec i cista dvojka.

 

Prateci tiket, Chicago Cubs 1, Philadelphia H1(+1.5), Pittsburgh H1(+1.5), Boston 1, Tampa >8.5, Detroit >8.5, Texas >9.5, Colorado >10.5, Arizona H2(+2.5), Seattle 1. Kvota 101.44.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...