Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sada i Barsa ne moze rutinski da ode u 3+. Messi na klupi, kao da imaju bitan mec, za 2-3 dana. Jos i ovaj iz Sociedada nije dobio crveni, za ono sprecavanje kontre malopre.:isuse: Ne kapiram ostru igru, na nebitnom mecu.

Link to comment

Au, kakav kiks. Igrao sam Universitario - Melgar GG3+, GG4+, 5+, 6+ i GGGG. 20.min, 1:1. Udjem na maxbet nalog da se podsetim kvota, kad tiketi svi gubitni. Ja ih otvaram, kad sve prethodni Peruanci U S Martin - UTC. A oni odigrali 0:0. To je to kad posvetim 30 sekundi uplatama umesto celog minuta. I ko za kurac ovi moji se pune odmah, a ove na koje sam igrao nista. Sto ne bi obrnuto.

 

Ostalo mi jos Olimpija 3 de febrerro, domacin 3+ i dom4+. Kvote 2.2 i 3.6. Al cu sad da proverim i te tikete, mada mi je njih kucala riba sto radi tamo :D

Link to comment

Jebeno ne verujem, Umesto dom3+ odigrala mi je GG3+ :isuse: A to mi je najveci tiket za danas... A predvidjam da ce zavrsiti 3:0 da mi nista ne udje. Pa u kurac sve :mad:  

 

Isti razlog kao i gore, odnosno to sam sve odjendom igrao, utrcao u maxbet, ona mi govorila kvote, ja uporedjivao sa kvptama na netu. I u toj jurnjavi odigram na netu pogresan mec u Peruu i ne vidim da mi je ona odigrala skroz drugu igru kod Olipije. Pre ce tu Olimpia dati 4, nego sto ce februar dati taj 1.

Link to comment

I evo vec je 2:0 za Olimpiju, bio bih na korak od ulaska glavnog tiketa. Izvinjavam se se sto smaram, al popizdeh. Ne mogu sebi da oprostim ovolike gluposti... Samo da ga Februar da, necu se nervirati zbog Peruanaca. Al ga nece dati, tacno ce biti 3;0 kraj :( 

Link to comment

Braca februarska... iskukao sam im gol :D I udje neocekivani tiket :) Sad se ne nerviram sta god da bude do kraja. A nema razloga Olimpia da ne gura do 4

Link to comment
5 minutes ago, Miljenko said:

Ja sam danas izmasio, skoro sve sto sam odigrao. Smorio sam se, pa i ne gundjam.:sleep:

 

pazi, jedna vrsta nerviranja je kad odigras sta hoces, pa promasis. To nam se desava stalno :) Al mislim da je ovo mnogo gore. Hoces da odigras neku utakmicu,a l greskom odigras na drugu. i onda ta druga ne udje, a tvoja udje... Da poludi covek :( 

 

 

edit. februar do 2:2.. mogla je operatrka da mi i umesto dom4+ odigra GG4+ kad ju je vec krenuulo po tom principu :D 

Edited by Timmy
Link to comment

Ma proveram i ja uvek uvek. Al danas kasno ustao, pa se zadrzao nesto poslovno, pa privatno i onda kasnio na finale, pa na brzinu otrcao u maxbet i tamo sve zasrao.. A i oni slepci, ne mogu da imaju iste kvote online i u objektu, nego stalno moram da proveravam gde su vece. A razlike bas umeju da budu velike,

Link to comment

Fudbal 1/3, MLB 0/1, hokej 1/2, Olimpia Asuncion je dosla 5+. Fudbal lose. Proslo je dosta toga, ne sporim, no Barsa 1-0 je bila siguran pad (to bih igrao u bilo kojoj varijanti). Valverde je definitivno za neki manji klub; ovo taktiziranje nije za Barsu (najgora njihova sezona za golove, od kada igram). Valencia jedva; Guabira rutinski; derbi La Paza je zakazao; Paragvajci i MLS su doneli lake prolaze. Ja sam generalno los za spajanja, pa se ni juce nisam proslavio. MLB tja. Washington se obrukao, dozivevsi i treci poraz protiv Dodgersa, dok je Atlanta volsebno okrenula 0-6. Canada i USA jedva prodjose, no u Winnipegu nije bilo dovoljno golova. Jedan od onih dana, kada i skroz sigurne stvari, nisu sigurne.

 

 

Fudbal

 

Brondby-Aalborg 3+

 

Midtjylland-Horsens 3+

 

Kvote, 1.44, 1.46.

Danci igraju zavrsno kolo, te probah timove, koji se bore za titulu.

 

 

MLB

 

Washington-San Diego 1 (Gio Gonzalez-Erlin)

 

Kvota 1.50.

Nationalsi su odigrali uzasnu seriju protiv Dodgersa i ocekujem bolje izdanje protiv Padresa.

 

Prateci tiket, Philadelphia PIX, NY Mets PIX, Arizona PIX, NY Yankees PIX. Kvota 9.65.

 

 

NHL

 

Washington-Tampa 5+

 

Kvota 1.34.

Sesti mec finala Istoka; serija koja je ispostovala na svim mecevima.

Edited by Miljenko
Link to comment

Lugo - Huesca: Huesca bi mozda veceras mogla do pobede (Soccer 2.00, Maxbet 1.95, Meridian 1.85) ili do umerene pobede sa golom razlike (HX - Maxbet 4.05, Meridian 3.68). Lugo je siguran, "ne treba mu", Huesca pobedom obezbedjuje direktan plasman u Primeru. Solidna je kvota, ja cu probati.

Pocetak u 21:00.

Edited by Nesh
Link to comment

Fudbal 0/2, MLB 1/1, NHL 0/1. Fudbal nije mogao losije. Danci odigrase katastrofalno zavrsno kolo, da je prosao jedan 3+, pa i da ne gundjam. Srecom izbegoh LA Galaxy i dva meca iz Paragvaja; nigde nije bilo ni blizu efikasnog meca. Washington je za promenu lako dobio, u MLB sektoru. Prvi minus u finalu Istoka, kad mu vreme nije. U subotu sam uzeo dosta, no usledise dva izuzetno losa dana.

 

 

MLB

 

Tampa-Boston 2 (Faria-Sale)

Houston-San Francisco 1 (Cole-Suarez)

 

Washington-San Diego >8.5 (Hellickson-Lauer)

Toronto-LA Angels >8.5 (Happ-Richards)

 

Kvote, 1.89, 3.18.

Sale je uvek za igru; ponekad je samo dilema, fiks ili under. Cole je odlicno otvorio sezonu; Astrosi kao celina, funkcionisu sve bolje. Hellickson je u odlicnoj formi, plus matchup deluje pogodno za udarace domacina, te moze uslediti kanonada kao sinoc. U Torontu imamo sudar ekipa, koje se nalaze u velikom padu forme i ocekujem da napadi prorade.

 

Prateci tiket, Pittsburgh >9.5, NY Yankees >9.5, Detroit >8.5, Atlanta >8.5. Kvota 11.66.

Link to comment

mozzart definitivno ugasio staru verziju sajta :(

meni u mnogo cemu bila preglednija i zgodnija za koriscenje od ove nove

ok, sigurno ima i do navike, ali smor

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...