Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Udje mi Cruzeiro dom2+ u 10.min :) Kvota bila velikih 1.85. Imam jos u oba po 2.95, 3+ po i 4+ po. Zasto ne bi sad sve uslo. A neverovatno kako su ih stisli. Racing bukvalno nije presao centar, a ovi samo kidisu. Volem kad Brazilci guze Argntince :D 

 

A ovo je inace mec za prvo mesto u grupi. Veceras samo jedna grupa igra poslednje kolo, sutra i prekosutra ostalih 7. Ima svega zanimljivog. A video sam i jedne Islandjane mnogo interesantne sutra u  21.15.

Link to comment

Kako odlicno poluvreme. Kako sam napisao da Racing nije presao centar oni krenuli da igraju, imali nekoliko odlicnih sansi, stativu, al samo 1 dali. Pred kraj poluvremen Cruzeiro dve odlicne sanse (1 sumnjivo ponisten gol).

 

Odlican fudbal, otvoren, zanimljiv... Evropa moze samo da sanja ovako nesto.

Link to comment

MLB 1/2. Fino se uklopilo ovo od nocas. Fiks prodje lagano, poeni padose. 

 

 

MLB

 

Texas-NY Yankees 2 (Fister-Sabathia)

Houston-San Francisco 1 (Verlander-Samardzija)

 

Toronto-LA Angels >8.5 (Sanchez-Skaggs)

Philadelphia-Atlanta H1(+1.5) (Arrieta-Gohara)

 

Kvote, 2.02, 2,57.

U Arlingtonu je skor u seriji 1-1, te ocekujem da Yankeesi rese istu, iza Sabathie. Verlander, tu i ne treba neki dodatni komentar. Blue Jaysi Angelsi mogu i efikasnije od prvog meca serije; tesko je probati bilo sta drugo osim poena, na ove dve ekipe. Na Citizens Bank Parku, imamo sudar timova, koji igraju dosta preko ocekivanja; Arrieta je u odlicnoj formi, uz nadam se korektnu podrsku.

Edited by Miljenko
Link to comment

Rukomet: Metaloplastika - Vojvodina 1.71  8.50  2.55 (Meridian). Metaloplastika dobila sve tri kod kuce u plejofu (Partizan, Zvezda, Dinamo), Vojvodina u gostima 2 0 1 (poraz od Dinama, pobedili Partizan i Zvezdu). Metaloplastika ima 6 bodova i bori se za SEHA ligu (prva dva mesta), Vojvodina 10 na drugom mestu sa bodom manje od Zelje i bori se za titulu. Vojvodina dobila prvu 27:25. Derbi. Ipak, cini mi se da je Vojvodina u boljoj formi i da su preterali sa kvotom 2.55. Vredi probati, iako bih voleo da izgube. :D

Dinamo - Zelja  2.25  8.50 1.85.  Dinamo kod kuce 2 0 1 (dobili Metaloplastiku i Vojvodinu, izgubili od Partizana), Zelja u gostima 1 1 1 (pobedili Zvezdu, nereseno s Vojvodinom, tezak poraz od Partizana). Dinamo 6 bodova, jos uvek se bori za 2. mesto, Zelja prvi sa 11 bodova, bori se za titulu (bod vise od Vojvodine koja dolazi u Nis u nedelju i verovatno ce ta utakmica odlucivati titulu - u poslednjem kolu Zelja ide kod Metaloplastike, a Vojvodina igra kuci sa Partizanom). I Zelja i Dinamo u padu forme, u Nisu bilo 30:25 za Zelju. Ovde nemam u stvari predlog, odigracu verovatno na Dinamo da pokusam da ih izmelerisem. :D

Salu na stranu, lepa je kvota, a Zelja nazalost u padu i nije nemoguce da izgube.

 

Edited by Nesh
Link to comment
12 hours ago, pbg12345 said:

mozzart definitivno ugasio staru verziju sajta :(

meni u mnogo cemu bila preglednija i zgodnija za koriscenje od ove nove

ok, sigurno ima i do navike, ali smor

 

Jeste,nazalost.U stavri meni se najvise svidjala ''srednja'' verzija.Kao i stara je bila sa vise info na jednoj strani,ova sada izgleda kao crtani film.

Link to comment

Procitali ovo moje mudrovanje u Meridianu. :D

Sada su kvote za utakmicu Metaloplastika - Vojvodina 1.82  8.50  2.35.

Dinamo - Zelja (tu im se moja "analiza" izgleda ne svidja :D) - smanjena kvota na Zelju, porasla na Dinamo: 2.60  8.50 1.70.

Link to comment
1 hour ago, holden kolfild said:

@ pbg i valter:

 

https://old.mozzartbet.com

 

 

hvala!

2 hours ago, valter said:

 

Jeste,nazalost.U stavri meni se najvise svidjala ''srednja'' verzija.Kao i stara je bila sa vise info na jednoj strani,ova sada izgleda kao crtani film.

ja bas jutros razmisljam i sve mi u glavi da je postojala i treca verzija sajta

sta je to sto kazes "srednja verzija"?

Link to comment
10 hours ago, holden kolfild said:

@ pbg i valter:

 

https://old.mozzartbet.com

 

 

 

Hvala

9 hours ago, pbg12345 said:

hvala!

ja bas jutros razmisljam i sve mi u glavi da je postojala i treca verzija sajta

sta je to sto kazes "srednja verzija"?

 

To je verzija izmedju ove gore,prve,i sadasnje.Ona mi se najvise svidjala.Nisi tu video?

Link to comment

Pre ove trenutne, bila je jedna, nesto brza verzija sajta. Ne kapiram tu potrebu, da se nesto radi po svaku cenu, uz obicno dosta slabiji efekat. Mozzart i Meridian imaju sada, prilicno nepregledne sajtove; kao da se takmice, ko ce da napravi goru verziju.

Link to comment

MLB 1/2. Ovo je bilo dosta dobro. Houston i Philadelphia lagano; talican over u Torontu (5 poena u 9. iningu). Neverovatan pad na Texas-NY Yankees; gosti izgubise, mada su dali 10 poena (ocekujem da to bude jedina takva situacija u celoj sezoni za njih) i to od mediokritetnih Rangersa. Ok bilans, prosao je dabl sa vecom kvotom. Pokusavam sa RG kvalifikacijama, jednim sirim tiketom, no ovo je nemoguce pogoditi; od 8 parova, dosla su 3. 

 

 

Fudbal

 

Santos-Garcilaso 3+

Independiente-Deportivo Lara 2+

Bolivar-Delfin 2+

 

Kvota 2.07.

Par meceva iz Copa Libertadores, mada je to uvek wild card.

 

 

MLB

 

Tampa-Boston 2 (Snell-Porcello)

 

Kvota 1.70.

Red Soxi su ponovo nasli formu, te ocekujem da pociste divizijskog rivala.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...