Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nije preterano ni bitno, samo neka sutiraju. Najgori su oni mecevi gde se nista ne desava, pa se nadas, da ce realizacija biti vrhunska, iz ono malo sansi.

Link to comment

Jebse Cash, kampanja ti je urodla plodom, igrao sam ove nase slepce, domacin golovi, 2+, u oba i 3+ kao i GG3, GG4 i 5+. Na sitnije, al ima da mi posaljes tolare dmah :D  

Link to comment

A sto je najgore zbog promasaja na te tvoje Srbe sam umanjio uplatu na Sol - Diaz sto mi je bio favorit dana. Bas preterali sa kvotama. igrao sam GG4+ po 3.5, 5+ po 6.6, 6+ po 14 i GGGG po 15. Prvo sam planirao i GG3, al to sam izbacio. Na HT bilo 1:0, i onda od 54 do 62.min 3 gola domacina za 4:0. Srecom odmah penal za goste koji ga iskoristise, pa nisam ni stigao da se mnogo nerviram sto sam igrao GG4+ umesto 4+...

 

ladno 4 gola za10 min i izvukoh dan i predjoh u lep plus. Evo ne mora sesti iako ima jos dosta vremena. Sad ce gost da

Link to comment

Nego, videh da je danas ili juce neko opljuvao juznoamericku bracu. Da vise nisam video takoj nesto :mad:.

 

Da moram da igram samo evropski fudbal odavno bih bankrotirao. Odnosno ne odavno. Do ove sezone su me nekoliko mojih timova cesto vadili (Real, Ajax, putaBarca...). U prethodnoj sezoni to je skroz izostalo (imao sam ocajan ucinak na nabrojane timove - kad god sam ih igrao, nije skoro nista ulazilo). Al zato Peruanci i Paragvajci pre svega, bas me lepo postovali. Povremeno i Ekvadror i Bolivija. I ako je bilo sta za njih pogresno reci to je da nisu predvidivi da su rulet ili sta vec tacno covek rece, ne mogu sad da se vracam dosta smo pisali, al javice se valjda :) 

 

 

Link to comment

Meni su rulet :)

Evo bas sad Sol i Diaz..12 suteva u okvir - 6 golova

goalfest, otvorena tekma..o cemu se tu radi

naravno, i sedmi gol iz 13-og suta

realno

 

Edited by Godfrey
Link to comment

Pogledaj statistike oba tima poslednje vreme. Meni to bilo ocigledno kad sam video par. A kad sam video kvote nisam mogao da verujem.

 

I nije dovoljno samo da gledas statistku, za vecinu tih meceva se lako nadje strim. I uzivanje je gledati. Pogotovu na mecevima gde je pun stadion i atmosfera fenomenalna... Posveti malo vise vremena, pa se vrati da kazes: izvinite braco juznoamericka, jeo sam govna, vi ste super u svakom pogledu.... :D 

 

Mnogo lepsi, zanimljiviji i atraktivniji fudbal od onih evropskih smaraca koji igraju sah pa rezultat bude remi (0:0) ili pobeda sa 1:0- A vidis bracu general Diaz. Gube 4:0, oni se ne predaju. Daju golove, igrac manje, oni i dalje pune. I stigose do 4:3. U Evropi Liverpul stigao jednom 3:3 prica se 100 godina kao neko cudo. A ovde malo malo pa neka zanimljivost (koliko danas pisah nekome (Neshu valjda) kako mu je tiklet usao preokretom uposlednjh par minuta. Isto behu Paragvajci... Smaram, zavrsavam

Link to comment

A joj, tek sad vidim moj klasik u Paragvaju, dva poslednja tima, i inace zanimljiva. Al ja sve ovo sto sam +igrao bilo u tiketima, imam samo malo na racunu. Steta... Mada razmisljam da skoknem do onog Meridiana sto radi... Brzo moram odluciti :D 

 

edit. identicne kvote kao na Solu, GG3+ 2.2, GG4+ 3.6. Pa jebote...

Edited by Timmy
Link to comment

Ja Paragvaj i Peru ne umem da procenim, zato ih i igram redje od Bolivije. Ipak sam ja ziheras (Real, Barsa, City, Bayern, ove sezone Lazio i Liverpool).:D

Uglavnom ima puno sansi kod JA, no cesto previse mase, za moj ukus.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...