Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

MLB 2/3. Pristojno je ovo bilo. Cubsi nekako odose u plus, u osmom iningu. U Atlanti minus nije bio ugrozen, lagan prolaz. Na Houston-Boston se under drzao na granici, od cetvrtog ininga i ko za baksuz, Astrosi poentiraju u osmom, kada sam se vec nadao prolazu. Ocekivao sam da Sale nece primiti vise od dva poena. Prodjose dve fine kvote, te nemam razloga da se zalim. Jedino mi se nije dopalo, sto je pao najsigurniji od ova tri para.

 

 

Fudbal

 

New York City-Orlando 3+

 

Atlanta-Philadelphia 3+

Chicago-San Jose 3+

 

Austria-Germany 2+

England-Nigeria 2+

Belgium-Portugal 2+

 

Kvote, 1.50, 2.45, 2.08.

Ne volim kada pojedine lige igraju u isto vreme kada i reprezentacije, no na MLS meceve to ne bi trebalo da utice previse. New York City i Orlando su prilicno efikasni, u dosadasnjem delu sezone, 11/13, odnosno 9/12, u 3+ kategoriji. Atlantu gledam redovno i opasni su kod kuce, dok Chicago i daje i prima dosta golova. Tu je i par prijateljskih, u opreznijoj, 2+, varijanti.

Samo prva stvar je u jacoj grupi.

 

 

MLB

 

Houston-Boston 1 (Verlander-Price)

 

Arizona-Miami H1(+1.5) (Greinke-Smith)

 

Kvote, 1.55, 1.33.

Price jeste podigao formu (2-0, 2.25 ERA, 0.95 WHIP, na 3 starta), no Verlander je konstantan od starta sezone, 3-0, 0.83 ERA, 0.69 WHIP, u istom intervalu od tri starta. Greinke je neporazen protiv Marlinsa, 5-0, 3.77 ERA, na 10 nastupa.

Oba para su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Milwaukee H2(+1.5), Oakland H2(+1.5), NY Yankees H2(+1.5), Atlanta H1(+2.5), Detroit H1(+2.5), Cleveland H2(+1.5), NY Mets H1(+1.5), Colorado H1(+2.5), Philadelphia H2(+2.5). Kvota 13.48.

 

 

NHL

 

Washington-Las Vegas 5+

 

Kvota 1.47.

Pristojna kvota za 5+ i danas; lepi prolazi na prva dva meca.

Jaca grupa.

 

Teniski tiket, Anderson 1, Nadal 3-0, Cilic H1(+1.5), Del Potro H2(+1.5), Kvitova >20.5, Muguruza H1(+1.5), Sharapova >20.5, Garcia H1(+1.5), S. Williams H1(+1.5), Kerber H1(+1.5). Kvota 10.98.

Edited by Miljenko
Link to comment

Prodjoh juce singl na Vojvodinu (voleo bih da nisam, a da je Zelja uzeo titulu, al za utheu nije lose - kvota bila 4.00), a evo sad proveravam tikete i nadjoh jedan zeleni:

 

Fitb8Gu.png

 

:)

Edited by Nesh
Link to comment

Belgija me podseca na neke nase starije timove, imas ultra kvalitetan sastav, ali je igra meh. Ova tendencija glumljenja Barse prilicno nervira; udjes u senaesterac, sutiraj.

Link to comment

I posle neko pita, sto u USA fudbal nije medju omiljenim sportovima.:rolleyes: Ne mogu da potrefe cestit centarsut, odnosno upute opasniji udarac na gol, a ovde je jos rec o top timovima. Neka mi vrate mojih 90 minuta.:D

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 2/3, MLB 1/2, NHL 0/1. Fudbal je dosao ok. Pala je 2+ kombinacija, no MLS je dosao uredno. Steta sto nije bilo bonus tiketa. MLB polovicno. Serija u Houstonu je odlicna za kladionice, fiks ide u kontru, a dolaze i plusevi, umesto minusa. Greinke i Arizona rutinski. NHL me je jedino iznervirao; malo manje od 3 minuta sa EN situacijom, na 3-1 i nista. Slabo je ovo bilo; jos jedan prolaz iz jace grupe i ne bih se bunio (bar ne mnogo).

 

 

Fudbal

 

Real Potosi-Guabira 3+

 

Jorge Wilstermann-The Strongest 3+

Bolivar-San Jose 3+

 

Croatia-Brazil 2+

Spain-Switzerland 2+

 

Kvote, 1.40, 2.51, 1.65.

Bolivijci igraju revanse baraza, te ih probah kompletno danas. Tu je i reprezentativna 2+ kombinacija.

Prva stvar je na kombo tiketu.

 

 

MLB

 

Baltimore-NY Yankees >9.5 (Cobb-German)

 

NY Mets-Chicago Cubs H2(+1.5) (Matz-Lester)

 

San Francisco-Philadelphia H2(+1.5) (Rodriguez-Arrieta)

 

Kvote, 1.80, 1.33, 1.33.

Cobb se ne moze pohvaliti upecatljivom formom, 1-2, 6.35 ERA, 1.71 WHIP, no German ima losiji skorasnji trend, 0-2, 9.42 ERA, 1.60 WHIP. Cubsi su na putu da pociste tim iz New Yorka (3-0 u pobedama, u tekucoj seriji); Lester je 5-1, 3.83 ERA, na 7 startova protiv Metsa. Ko bi pre starta sezone rekao, da ce Fila biti ovako stabilna; drze se na 7 pobeda iznad 50%. Rodriguez ce imati prvi MLB start; Arrieta fenomenalan; 4-1, 2.23 ERA, na 4 nastupa na AT&T Parku.

Sva tri para su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Detroit >8.5, Atlanta >9.5, Pittsburgh <8.5, Oakland H2(+1.5), Colorado H1(+2.5), Arizona H1(+1.5), LA Angels >8.5, San Diego H1(+1.5), Seattle H1(+1.5), Milwaukee H2(+1.5). Kvota 94.03.

 

Teniski tiket, Goffin H1(+1.5), Djokovic H1(+1.5), Nishikori >36.5, Stephens >20.5, Kasatkina >20.5. Kvota 5.52.

Link to comment
21 minutes ago, Timmy said:

Nesh, nisi svestan kako ti je Diaz srecno usao u kec. gubili su 1:2 pred kraj i gosti bili bolji tim. Ni ovi ne znaju kako su to okrenuli.

 

Nisam nista pratio par dana, samo sam posle pogledao tikete. Jednom i meni da uleti takvo cudo. :)

S druge strane, imao sam tiket sa kvotom 213, a tu me samo Hjuston zeznuo, imao sam keca i over al doso samo kec, pa me utesili duplim ulogom.  Al, dobro, smilovale se sile nebeske pa mi bar pustise tiket sa manjom kvotom. :)

Edited by Nesh
Link to comment
26 minutes ago, Timmy said:

Nesh, nisi svestan kako ti je Diaz srecno usao u kec. gubili su 1:2 pred kraj i gosti bili bolji tim. Ni ovi ne znaju kako su to okrenuli.

 

Vazno je da je uslo :D I meni kada prodje tiket,najcesce bude barem po jedan srecan,u najmanju ruku,par koji sam prosao.

Link to comment
36 minutes ago, Timmy said:

Ma najsladje je tako. Jos sladje kad dosude za tvoje nepostojeci penal :D Malo za utehu kad oni nas pokradu :) 

 

:thumbsup:

31 minutes ago, Miljenko said:

Nije lepo kada promase nepostojeci penal.:dry:

 

Nije!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...