Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

I bi 1:0. Ponovo se potrdjuje da treba igrati ono sto prvo pomislis... Branio sam posle gola da ne daju drugi po 2.3 na sitno, pa sam izvukao trecinu uplate. Da nisu dobili crvni dali bi drugi, taman su poceli da igraju posle losijeg perioda

Link to comment

Natrpao sam na Real golove. Pre svega na 2+ po 1.85. I na sitnije u oba, 3+ i 4+, kvote 2.9, 3.8 i 8.25.

 

Dodao i oba tima 2+ po 4.3. Sve u Mocartu, oni odskocili posle dugo vremena.

Link to comment

Lepo Real. Nisam se brinuo ni na HT, al nisam hteo da pojacavam. ionako sam bio bas jako...

 

Sad u naletu na Juznoamerikance.  Sve sam se lomio da li da igram ili ne, nista mi ne deluje kao sigurica, al ipak odigrah sve 3 koje sam gledao, po jednu iz Bolivije, Perua i Paragvaja. Sport bojs, Deportivo Municipal i Libertad, svuda iste igre domacin golovi: u oba, 3+ i 4+, Kvote oko 2.3, 3 i 7. Najmanje sam na Sport bojse, a tu su i kvote vece od ostale dve koje sam napisao.

Link to comment

Cak tri 0-1 meca kod mene. Cileanci propali, realizacija nikakva, no takvi su tokom cele sezone.  Danas je dobro sto necu morati da forsiram fudbal. Dva MLB meca, jedna teniska kombinacija i Wilstermann 3+, za jacu grupu.:sleep:

Link to comment

Fudbal 1/3, MLB 1/1. Fudbal bezveze. Uzasno finale CL, na kome nekako udjose 4 gola. Ocekivao sam i bonuse ovde (5+ i 6+), no nista od toga. JA kilavo, a sta tek reci za MLS mec, koji se zavrsi 0-0. Lagan over u New Yorku, u MLB sektoru. I dalje ne moze doci 3/4. Mozda je bolje da pratim MLB i tenis, dok ne krene WC (pocinju prijateljski mecevi, a to je tek smor za igru).

 

 

Fudbal

 

Jorge Wilstermann-San Jose 3+

 

The Strongest-Bolivar 2+

Rosenborg-Brann 2+

Sol de America-Olimpia Asuncion 2+

Sporting Cristal-Union Comercio 2+

 

Kvote, 1.48, 2.15.

Nakon goleade na prvoj utakmici, ocekujem da Wilstermann donese efikasan mec i u revansu. Tu je i opreznija 2+ varijanta.

Prva stvar je na kombo tiketu.

 

 

MLB

 

Boston-Atlanta 1 (Sale-Foltynewicz)

 

NY Yankees-LA Angels >8.5 (Tanaka-Richards)

 

Oakland-Arizona H2(+1.5) (Montas-Greinke)

 

Kvote, 1.40, 1.80, 1.40.

Foltynewicz je u sjajnoj formi, no sa druge strane je jos bolji starter. Yankees i Angels, kao i obicno.  Arizona jeste u losoj formi, no Greinke nastupa protiv stare musterije..

Prve dve stvari su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Detroit >9.5, Washington 2, Pittsburgh H1(+1.5), Milwaukee H1(+1.5), Texas 1, Colorado <12.5. Kvota 16.51.

 

 

Tenis

 

Monfils fix

Carreno Busta fix

Ostapenko fix

 

Kvota 1.37.

Jaca grupa.

 

Propratni tiket, Jarry >37.5, A. Zverev 3-0, Goffin fix, Bellucci >37.5, Martic fix, Cornet >20.5, Stephens fix, Konta fix, V. Williams fix, Svitolina fix. Kvota 18.37.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Kvota na Vojvodinu protiv Zeleznicara 4.00 (Mozzart) i 3.80 (Meridian). Hendikep 2.5. Stvarno mi nije jasno o cemu se radi. Vojvodina u mnogo boljoj formi, dovoljan im je i bod (pod uslovom da u polsednjem kolu pobede Partizan u Novom Sadu).

Voleo bih da se varam, ali tesko Zeleznicar moze do pobede, a kvota 1.35 je bezobrazna. 

Inace, idem veceras da zdusno navijam protiv svog tiketa. :D

Kec na Partizan je 2.00. Mislim da bi i to moglo da se odigra, iako je Dinamo teoretski jos uvek u igri za drugo mesto i SEHA ligu, mislim da je Partizan favorit. Partizan je pobedio u Pancevu i kod kuce ima samo poraz od Vojvodine.

 

Edited by Nesh
Link to comment

Miljenko, sto igras toliko na Cileance kad je ocigledno da nisu ni blizu kao sto su bili sto se golova tice... Ja se ubih pricajuci ti o Peruancima :) 

Link to comment

Ok za Cile, to sve stoji, no New York RB mi nije jasan. To je bar liga, gde se jos uvek ne igra neki ozbiljan fudbal. Ocekujem da dva gola mogu uvek pasti. Kao sto volim da kazem, sta rade 90 minuta, ako ne mogu da ubace dva komada.:D

Link to comment

Kad smo kod ozbiljnog fudbala, odigrao sam derbi u Singapuru, prvi protiv drugog. Stim sto prvi Aibireks NIagata ima posle 9 kola svih 27 bodova, a drugoplasirani ima 13. Treci 12 itd. Malo je reci razlika u klasi :) Pa sam igrao dom3+ i dom4+ po 1.8 i 3.2. Kada su poveli u 8. minutu mislio sam da lagano dolazi sve. Al evo HT i dalje 1:0... jedino raduje sto imaju gomilu suteva i sto su kvote i dalje male da ce gurati bar do 3

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...