Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Branio sam posle 2:1 na de napda cetvrti po 9 i da nema 5 po 2.9. Na sitnije, ide ovo u 6+, al da ne pizdim previse ako se desi neko zlo...

Link to comment

Auu kolike kvote na General Diaz u 16h sad. Jedino me brine sto je pomereno za taj jutarnji termin, pa ne znam kako ce se snaci. Al oba tima u dobroj seriji golova posle jos duze serije gde nije bilo golova zbog cega su kvote ovolike... npr GG3+ cak 2.75, GG4+ 4.9... Pa jebote. To su paragvajska braca :mad: 

Link to comment

Sem Paragvajaca odigrao sam i Las Palmas - Betis, 4+, 5+, 6+ i GG GG. Kvote 2.6, 4.8, 11 i 11.

 

Kao i 2:0 na Nadala po 2.05. Gledao sam jutros i bile kvote oko 1.5-1.6 i nisam hteo. zadesio sam se u kladionici tokom prvog gema i kad je Novak poveo 15:40 u tom trenutku sam igrao po ovih 2.05. Posle minut kad je nadal uzeo gem kvota ode na 1.5. bas sam uhvato trenutak. Al to sam sitnije nego fudbal.

Link to comment

Paragvajci prodadose, ali Spanci opet odlicni za lep plus. Pride Nadal.

 

Sad se nesto lozim da odiram sva 3 Spanca od pola 7. Poslednje kolo, nikome nista ne treba, opusteno se igra i ocigledno pljuste golovi ko ludi... a kvote skroz pristojne.

Edited by Timmy
Link to comment

Odigrao sam Spance samo sisteme 2/3 3/3 na GG4+ i 5+. Nisam smeo da ih singliram.

 

Al zato jesam sva tri Belgijanca od 8, 4+, 5+, 6+ i GGGG, kvote oko 2.25, 3.9, 8 i 10.

 

i Bazel domacin prvo golovi 2+ i 3+, kvote 2.95 i 8,25. Al oni ga primise odmah

Link to comment

Fudbal 2/2, MLB 1/1, NHL 1/1, Zvezda je dosla 6+, Lyon 5+, prosao je kombo tiket, te prateci MLB tiket. Fudbal je doneo nesto nerviranja kod Nemaca; Zvezda i Francuzi ocekivano raspucani. MLB rutinski; prodje i gomila stvari, na pratecem tiketu i to sve "u glavu" (jedan od onih dana, kada fiks ne mozes promasiti i da to hoces). NHL jedva udje u 5+, no prolazi se i dalje. Konacno udje i kombo tiket, a bilo je i par finih bonusa.

 

 

Fudbal

 

Valencia-La Coruna 3+

Barcelona-Real Sociedad 3+

 

Olimpia Asuncion-3 de Febrero 3+

Atlanta-New York RB 3+

 

Bolivar-The Strongest 3+

Guabira-Sport Boys 3+

 

Kvote, 1.58, 2.15, 2.32.

Valencia i Barsa lice na zicere. Olimpia, NY RB, Bolivar i Guabira, su takodje prilicno verovatni parovi za golove, no mora se nekako sve to sortirati.

Prvi dabl je u jacoj grupi.

 

 

MLB

 

Atlanta-Miami 1 (Teheran-Wei-Yin Chen)

Washington-LA Dodgers H1(+1.5) (Strasburg-Wood)

 

Kvota 2.03.

Bravesi su poravnali skor u seriji sinoc (1-1 u pobedama) i danas imaju povoljan matchup startera.

Washington je izgubio oba meca protiv Dodgersa juce (drugi nakon sto je closer ispustio 4-3 prednost), te ocekujem barem egal duel.

Kombo tiket.

 

Prateci tiket, Toronto >9.5, NY Mets 1, Chicago Cubs H2(+1.5), Milwaukee H2(+2.5), Philadelphia H2(+1.5), NY Yankees >9.5. Kvota 12.18.

 

 

Hokej

 

USA-Canada 5+

 

Winnipeg-Las Vegas 5+

 

Kvote, 1.22, 1.38.

USA i Canada redovno donose efikasne duele. Winnipeg je u situaciji da mora dobiti svaki naredni mec, te verujem da ce biti golova.

Oba para su u jacoj grupi.

 

Miks tiket, Nadal <21.5, Halep 10- 1. set, Sweden 5+, Napoli 2+, Benevento 2P1+, Lazio 2P1+, A. Madrid 2+, Club Brugge 2P1+, Anderlecht 2P1+, Salzburg 3+, Rapid 2+, Jorge Wilstermann 2+, Cajamarca 2P1+, Melgar 2+, Penarol 2+. Kvota 24.52.

Link to comment

MOTO GP: Kvota na pobedu Markeza u Maxbetu 2.00 ( Meridian 1.80). Zarko (3.75 Maxbet, 5.00 Meridian) je imao pol poziciju, Markez drugi, jutros na treningu Markez najbrzi, Zarko je pao pa njegovo vreme nije bas relevantno. Dovicioso krece sa 5. mesta (Maxbet 4.00, Meridian 5.00).

Do sada Zarko nije uspevao da odrzi prednost kada bi poveo na pocetku, vozi se u Francuskoj,  pokusace da popbedi prvi put. Ostali, osim ako se ne desi nesto nepredvidjeno, tesko da mogu da se bore za pobedu.

Pocinje u 14:00. Probacu reda radi na Markeza, pa ako ne pobedi, bar ce prvenstvo biti malcice zanimljivije. :)

Link to comment

Skoro svakodnevno uleti neki nemoguci rezultat. Sada Canada i USA mase sansu za sansom, kao da ne igraju NHL igraci (i to prilican broj vrhunskih).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...