Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Penarol - The Strogest, domacin golovi 3+ i 4+, kvote 2 i 3.65 i domacin prvo glovi 2+, 3+ i 4+ po 3.15, 9.25 i 29. Nece Penarol da razmislja o ovom sto prica Nesh i zavrsice svoj deo posla u prvom. jaci su dosta, pa bi trebalo tako da bude.

 

Sol - Nacional, GG3+, 4+, 5+, 6+, 7+ i GGGG. Kvote 2.10, 3.25, 6.5, 14, 33 i 15.

 

Gledao sam i Libertad, ja tu cenim da ce oni da pokidaju goste bas zato sto svi ocekuju da puste. Al sam ipak zaobisao, ne volem takve tekme

Link to comment

Zato ja ne volim Urugvajce (ligu nikada ne igram). Sve neki vrljavi sutevi, dodavanja bih i ja bolje odradio, plus su gosti izveli tim sa dva standardna igraca.

Link to comment

Fudbal 0/3, MLB kvota 1, hokej 2/2. Fudbal tesko da je mogao gore. Holandjani zakazase skroz; Penarol je mogao da da gomilu golova, no realizacija nije bila na nivou. Cubsi odlozeni (lose vreme tokom cele nedelje). Hokej fino, no nisam smeo hrabrije odigrati WC. Siroki teniski tiket (11 parova) je pao na jednom paru, Nadal 9- 1. set. Tja, glup dan, da su na fudbalu bili neki wild card mecevi, ne bih se bunio previse.

 

 

Fudbal

 

Horsens-Brondby 3+

 

Toronto-Orlando 3+

 

Copenhagen-Midtjylland 3+

 

Ayacucho-Comerciantes Unidos 3+

U. de Chile-Palestino 3+

 

Kvote, 1.47, 1.50, 1.67, 2.87.

Brondby i MLS deluju kao ziceri; Cpenhagen i Midtjylland tradicionalno donose pregrst golova; mecevi iz Perua i Cilea su wild card, mada se kod potonjih sastaju dva najefikasnija tima u tekucoj sezoni. Danas bi bio red, da bar dva meca odu u 6+.

Prve dve stvari su na kombo tiketu.

 

 

MLB

 

Washington-LA Dodgers 1 (Scherzer-Stripling)

 

Kansas-NY Yankees 2 (Junis-Sabathia)

Cincinnati-Chicago Cubs 2 (Bailey-Lester)

 

Kvote, 1.40, 2.25.

Scherzer se mora ispratititi. Turner se vratio kod Dodgersa sinoc i odmah resio mec sa 5 RBI, mada sumnjam da samo on, moze doneti prevagu, protiv vrhunskog startera. Yankees i odlicni Sabathia, protiv do sada slabog Kansasa. Lester nakon odlaganja startuje danas. Redsi igraju dosta bolje, u odnosu na start sezone, no ocekujem da Cubsi ovo prelome bez problema.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Pittsburgh PIX, NY Mets PIX, Boston >9.5, Atlanta 1, Houston PIX, Philadelphia PIX, LA Angels >7.5, Seattle 1. Kvota 70.50.

Link to comment

Planiram da obe polifinalne utakmice u Areni igram u minus koševima.

Nekako mi je iskustvo da se sve strane ekipe pogube u njoj u prvih 5-6 minuta, dal je sad do prostora i nekakve cudne stvari, ko ce ga znati.

 

Umišljam li ???

 

Link to comment

ja odigrao da Fener i Cska prolaze u finale po 2.15 na malo jace. Imaos am ciste pobede po 2.32, al imao sam ruzna iskustva sa produzecima, pa neka ovako..

Link to comment

Ne mogu ja ovo da pratim samo kroz kladionicu. Cim je CSKA povela 6, odigraosam na Real po 3.2 i sad mi je svejedno ko ce dobiti. Kao da sam pogodio kvotu 1.5. 

 

Sad lepo da navijam za Luku ko covek :) 

Link to comment

Nocas krece Peru Apertura. Nemoj da bude da vam nisam na vreme rekao :D Moze random tekma GG3+ a ja sam odigrao veceras Ayacucho GG3+, GG4+, 5+, 6+, 7+ i GG GG, kvote 1.99,  3, 5.3, 11, 25 i 13.

Link to comment

Ispade odlicno sto sam branio... nesto me je tu kopkalo iako je CSKA lepo otvorio.

 

Sad se okrecem Peruanskoj braci, 0:1 HT, al mogu oni bar do 3.

 

A tek malopre vidim Belgijance, imao sam bas dosta uspeha kod njih u ovom plej ofu, 4+ i 5+, moglo se to lepo naplatiti. Al nek ispostuju braca necu se nista buniti.

Link to comment

Fudbal 3/4, MLB 0/1 (uz jednu kvotu 1). Fudbal je dosao ok, mada je vecina prolaza bila tesna, golovima u zavrsnici; nije bilo bonus tiketa. MLB je mogao bolje. Washington je ponovo odlozen zbog loseg vremena (ne kapiram da u maju, moze da pada kisa tokom skoro cele nedelje); Cubsi lagano, dok su Yankeesi neocekivano porazeni. Kombo je naravno pao na jednoj stvari (Yankees). Tja, solidno, no nisam odusevljen sigurno.

 

 

Fudbal

 

E. Frankfurt-Bayern 3+

 

Lyon-Nice 3+

Zvezda-Vozdovac 3+

 

Kvote, 1.44, 1.85.

Danas odigrah sazeto. Bayern igra finale kupa, te ocekujem kanonadu; Zvezda slavi titulu, slicna stvar; Lyon za CL mesto.

 

 

MLB

 

Kansas-NY Yankees H2(+1.5) (Duffy-Severino)

Houston-Cleveland H2(+2.5) (Keuchel-Kluber)

 

Kvota 1.44.

Yankees zakazase sinoc; imaju top startera veceras. Derbi na Minute Maid Parku. Keuchel jeste u dobroj formi, no Kluber je sa druge strane, te ocekujem egal duel.

 

Prateci tiket, Atlanta 1, Boston 1, NY Mets H1(+2.5), Milwaukee H2(+2.5), San Francisco H1(+2.5), Seattle 1. Kvota 7.07.

 

 

NHL

 

Tampa-Washington 5+

 

Kvota 1.32

Pratim i peti mec serije, koja po ocekivanju donosi pregrst golova.

 

Miks tiket, USA 5+, Canada 5+ (hokej), Juventus P/K1, Celta 2P1+, Sevilla 2P1+, Marseille 3+, Utrecht 3+, Fenerbahce P/K1, Galatasaray w2, Man Utd 2P1+, Celtic P/K1, Young Boys 3+, New York City 2+, Portland 2+. Kvota 18.00.

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...