Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

1 hour ago, valter said:

Finci razbiju Kanadu i Ameriku,a gube od autsajdera.I sto je jos zanimljivije,a to je Miljenko pomenuo,na tekmama jacih ekipa dodje i 5+.

Danas Canada samo 3-0, dobro je sto nisam odigrao.:sleep:

Link to comment

Znaci ne verujem. Odigram 2:0 na Sevastovu protiv Mladenovic, rezultat je 1:0, 3:0, i... Mladenovic se rasplace i preda mec. Nerealno jbt. A nije joj prvi put da ovo radi

Link to comment

Vitese i do treceg u nadoknnadi, iako je i drugi doneo lep plus jer je uslo i da daju u oba. Utreht je prijatno iznenadio sa 2 kom, koji su poterali Vitese da daju vise... Hvala im svima :) 

 

Nocas pre svega Colo Colo - Bolivar. Domacini su u dobroj su formi i opet ih kladioncie podcenjuju, pa sam morao na malo jace, domacin golovi: u oba, 3+ i 4. Kvote 2.3, 2.85 i 6.3.

 

Pre toga na Defenspor Sporting - Cerro domacin golovi, 2+, u oba, 3+ i 4+, kvote 2.55, 4.1, 6.5 i 19. Na srednje.

Link to comment
11 hours ago, Malvo said:

Znaci ne verujem. Odigram 2:0 na Sevastovu protiv Mladenovic, rezultat je 1:0, 3:0, i... Mladenovic se rasplace i preda mec. Nerealno jbt. A nije joj prvi put da ovo radi

Kiki imala rodjendan juce. :)

Link to comment

prodadose me jutnoameri. Colo Coo je imao 2:0 na HT. Da sam bio budan sigurno bih branio da ne daju u drugom (u oba i 3+), verovatno kvota bila bar 3..

 

Sad malo u Aziju Yangon - Ceres, ocekujem goleadu, GG4+, 5+, 6+ i 7+, kvote 1.9, 2.85, 5 i 10.

Link to comment

Fudbal 1/2, MLB 1/1, NHL 1/1, Vitesse je dosao 5+. Holandjani ponovo ispostovase; neverovatna serija efikasnih meceva u barazu. Libertadores je zakazao, falio je gol u Urugvaju (mada je i taj jedan pao u 91. minutu). Arizona tesno i bez hendikepa. Jos jedan lagani prolaz na seriji Capitalsa. Kombo je ponovo pao na jednom paru; tja, prelazi u tradiciju.

 

 

MLB

 

Boston-Oakland 1 (Sale-Cahill)

 

Washington-NY Yankees <7.5 (Scherzer-Sabathia)

 

LA Angels-Houston <7.5 (Richards-Verlander)

 

Kvote, 1.40, 1.80, 1.75.

Red Soxi su porazeni na prva dva meca serije i Sale bi trebao da spreci ciscenje danas. Sudar vrhunskih startera, odnosno timova, u Washingtonu, te probah under. Pravo je cudo da Verlander ima 4-2 odnos pobeda i poraza, ako se uzme u obzir izuzetno losa podrska napada; od devet njegovih startova, u tekucoj sezoni, samo dva su isla u over.

 

Prateci tiket, Minnesota >9.5, NY Mets (+2.5), Arizona H1(+2.5), Cincinnati H2 (+3.5), Chicago Cubs >9.5. Kvota 8.89.

 

 

NHL

 

Las Vegas-Winnipeg 5+

 

Kvota 1.40.

Po over i under, u ovoj seriji; pratim i dalje.

 

Fudbalski tiket, A. Madrid 2+, Boca Juniors 3+, Flamengo 2+, Molde 3+, Rosenborg 2+, Mjondalen 3+. Kvota 6.64.

A, Madrid na kraju nije zavrsio u singlu (tesko mi je da igram golove na njih); na Bocu bas mala kvota; Norvezani nepouzdani.

Edited by Miljenko
Link to comment

E lude tekme u Aziji. U 8. min bilo 1:1. i onda nista do 79.min, kad je za 8 min palo 3 gola, uz 2 crvena i penal. Posle toga jos dve veliek sanse.. Al dosta i 5+ :) 

Link to comment

Ja sam imao 0:2 tacan rez. Nisu morali smradovi treci dati :mad:

 

Nocas Boka, domacin prvo golovi, 2+, 3+ i 4+. Kvote slabe 2.15, 4.9 i 19. I prvo3+ i prvo4+ po 3.8 i 9. 

 

Sve na sitnije.

Link to comment

MLB 2/2 (uz jednu kvotu 1), NHL 1/1, prosao je i skraceni kombo tiket. MLB fino. Boston konacno dobija Oakland; u Washingtonu ponovo kisa; Verlander je izdominirao, u 2-0 pobedi. NHL prolazi na vreme, pocetkom zavrsne trecine. Preskocih par fudbala, ali bi i to proslo (A. Madrid 2+, Boca 3+). Jedan od onih dana, kada ne mozes pasti i da hoces.

 

 

Fudbal

 

Emmen-Sparta Rotterdam 3+

 

Almere-De Graafschap 3+

 

Penarol-The Strongest 3+

 

Kvote, 1.69, 1.39, 1.64.

Holandjane pratim i dalje, blizi se kraj baraza. Za golove najzanimljiviji mec u Libertadoresu, igra se u Montevideu, te ispratih i to.

Prve dve stvari su na kombo tiketu.

 

 

MLB

 

Atlanta-Chicago Cubs H2(+1.5) (Soroka-Lester)

 

Kvota 1.35.

Bravesi i dalje drze ok nivo forme, dok Cubsi igraju promenljivo. Lester ima sjajan trend protiv Atlante, 6-2, 2.47 ERA, na 9 nastupa.

Jaca grupa.

 

Prateci tiket, Tampa H2(+3.5), Colorado H2(+2.5), Toronto H1(+1.5), Boston >9.5, Texas <8.5. Kvota 8.37.

 

 

Hokej

 

Washington-Tampa 5+

 

USA-Czech Republic 4+

Russia-Canada 4+

Finland-Switzerland 4+

 

Kvote, 1.38, 1.53.

Finale Istoka standardno. WC sam prvo hteo staviti na kombo tiket, no zbog nepredvidljivosti sam ipak odustao.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Libertad - Atletico Tucuman: poslednje kolo, Tucuman ima 3 boda vise od Penjarola, ista gol razlika (u slucaju istog broja bodova, ako je verovati Wikipediji, gleda se gol razlika) i treba mu bod za siguran prolaz. Kvota na X smanjena na oko 2.00 svuda (to je uvek "dobar" znak :D). U Maxbetu, Socceru i Meridianu nema u ponudi prelaza i nekih drugih igara, dakle, ocekuje se prijateljska utakmica. E sad, da li ce stvarno i biti tako, bumo vidli.

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...