Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ne igram skoro mesec dana bukvalno nista ali ovo se mora ispostovati. Uzimaju panceri, dajte samo kvote za njih i cigane kao pokrice pa da uzmem lovu. Meridian srusio Spance na 7, do kurca..

Link to comment
45 minutes ago, MiddleClass said:

Bravo za Njemce. Uzmi im pare... :)

Prvak če biti neko od trojke Španija,Brazil ili Argentina. A opalicu i na Srbiju mora se ispostovati kvota 150. 😎

 

Gli danas si propustio veliki poklon kvotu 3 na Osaku protiv Vike

Link to comment
6 hours ago, Zli Gli said:

Jel zna neko gde su najvece kvote na Nemce i Spance za osvajanje SP? Za sad sam nasao da ovaj SBO bet daje 6 na Nemce i Meridijan 8.5 na Spance, ako se nije promenilo zadnjih dana. Hocu da opalim 200e na Svabe + 50 na cigane na te dve pa mi je bitno da savatam najvece kvote.

 

Kucu na spance po toj kvoti. Posle imas 8 i po kuca :D

 

edit. sad vidim, 7 kuca ipak

Edited by Timmy
Link to comment

A kad je rec o kucama i imanjima, hvala navijacima Liverpula sirom sveta sto drze neverovatne kvote na Real. Verovatno cu tu trpati Real golovi. Ne znam sta treba da s edesi da ovi ne prima bar 2. A ocekujem 3 do 4. 

Link to comment

Ma da, srusili sa 8.5 na 7, sranje... Nemce guram jer su masinerija a Spancima se branim posto ih kenja u svim sportovima, klasicni cigani, a i realno su i dalje jako kvalitetni. Brazil i Argentina mi em nemaju kvalitet za osvajanje, em nikad vanevropska repka nije uzela u Evropi pa cu ispostovati tu tradiciju. Francuzi sa milion crnaca nisu isto sto i Francuzi sa Zidanom, Belgija dobra ali neiskusna da bi otisla jako do samog kraja, Portugal i Engleska smesni... To je to, Svabo ili spanski cigojner, nema ko treci biggrin.png

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 1/1, hokej 0/2, Fenerbahce je dosao 6+ i 7+. Danci razocarase, samo jedan gol; Fener ocekivana kanonada. MLB jedva udje u hendikep, no to je bio jedini pravi pogodak juce (ne racunajuci ove bonuse). Hokej neprijatno iznenadio. WC je nastavio los niz (Canada neverovatnih 1-1, u regularnom toku); u Winnipegu je bilo vremena za plus, ali nije pao EN gol. No comment, iako su bile prilicno verovatne stvari.

 

 

Fudbal

 

Vitesse-Utrecht 3+

 

Defensor-Cerro Porteno 2+

Colo Colo-Bolivar 2+

 

Kvote, 1.68, 1.75.

Holandjani igraju finale playoffa; mogao bi i tu pasti neki gol. Iz Libertadoresa opreznija 2+ varijanta.

 

 

MLB

 

Arizona-Milwaukee H1(+1.5) (Greinke-Chacin)

 

Kvota 1.33.

Greinke retko gubi na Chase Fieldu, no ipak probah hendikep ovde.

 

Prateci tiket, Pittsburgh >8.5, NY Yankees H2(+1.5), Chicago Cubs >8.5, Boston 1. Kvota 6.68.

 

 

NHL

 

Washington-Tampa 5+

 

Kvota 1.34.

Sta bih drugo igrao, ako ne 5+; fiks je skoro nemoguce proceniti, a ovako je prava uzivancija za gledanje.

Link to comment

Miljenko, pretpostavljam da pratis svetsko prvenstvo u hokeju, ja nisam nista gledao, sad vidim da su Svedjani favoriti protiv Rusa (2.10 3.70 3.00). Ima li nade za X? :D 

Link to comment

Svedjani imaju prilicno jaku selekciju; Rusi imaju slican tim, kao na ZOI. Gde su sve igrali produzetke na ovom turniru, ovde bi to bilo najmanje iznenadjenje(Canada i USA protiv Latvie, na primer).

Link to comment

Fici razbise Amere,ko mi je kriv sto im je termin bio ''suvise rano'' za mene,lepa kvota.Mozda,ne snosim odgovornost za eventualni promasaj :D,X na Danska-Letonija.Mislim da je domacima dosta X za prolazak dalje.

Link to comment

Ja ceo turnir ne mogu da se uklopim sa golovima. Ne kapiram da ove favorit-autsajder tekme, stalno idu u minus. Nisu lose postaveZato sam ih i batalio danas. Ako 5+ ne dolazi, u bar 70% slucajeva onda i ne vredi da igram.

 

Mozda se polakomim kada krene eliminaciona faza i odigram sve do kraja 5+ (eventualno 4+ negde).

Uzasan turnir za igru, gledanje je vec druga stvar.

Link to comment

Vitese Utreht. Utreht precenjen posle jedne dobre pobede.

 

Domacim golovi, 2+,3+, 4+ i u oba. Kvote 1.95, 4.1, 10 i 2.9. Poklon kvote, pa na jace

Edited by Timmy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...