Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fiks dolazi prilicno lose dosta dugo (ne samo fudbal, vec i moj MLB, bar do sada, koji je obicno lak za pogadjanje pobednika). Ja ne znam kako vi na fiksu i napravite nesto. Ja sam to pokusavao nekoliko godina, uglavnom bio u minusu i dosta je bolje, od kada igram samo golove (bar ne zavisim od jednog tima).

Link to comment

Lokeren sa 4 kom izvuce skroz stanje u Belgiji.

 

Natrpao sam bas jako na San Jose domacin golovi. 3+ @1,93, 4+ @3.5. I sitnije domacin prvo, 2+ @2.9, 3+ @8.25 i 4+ @26. Predvidjam 5:1 :)

Link to comment

Jebo mi pas mater kad ne igram sve kontra od "realnog" u FRA ligi (PSG, OL, OM), dok sam uhvatio Lil i Bordo. Monako sa StEtijenom nisam smeo ni u ludilu i posle videh da su dobili 1:0 golom sa kreca u 90min :isuse:

 

Btw juce je 2.7 bio kec na Sturm protiv Laska, ne znam kako ni zasto al to sam jedno uhvatio u singlu.

Link to comment

Fudbal 2/3, MLB 2/3, hokej 0/1, Real Madrid je dosao 6+. Fudbalom i jesam i nisam zadovoljan. Nemci nisu bili efikasni, koliko sam ja ocekivao; nije dosao 7+ ni na Dortmundu, ni na Bayernu; glupi Lever oborio lep sistem (samo dva gola u prvom poluvremenu, a jos im je trebala gol razlika). Real raspucan, ali se PSG obrukao. Holandjani taman koliko treba. MLB ok. Potpisao bih 2/3 uvek (posebno sa ovakvim kvotama). Hokej tesko pogodljiv, no ne mogu da ne odigram. Kombo je ponovo pao na jednom paru (nakrcas tolike pare u tim, koji ne moze da ubaci jedan gol kod kuce). Tja dan, ocekivao sam bar dve 7+ utakmice.

 

 

Fudbal

 

De Graafschap-Telstar 3+

Sampdoria-Napoli 3+

 

Liverpool-Brighton 3+

Young Boys-Lugano 3+

 

Kvote, 1.75, 1.81.

Dosta nezgodniji parovi danas, pa mi je trebalo dosta vremena za odluku, sta odigrati. Mec iz Holandije deluje prilicno verovatno; Sampdoria i Napoli imaju tradiciju efikasnih duela; Liverpool u zavrsnom mecu PL; te Young Boys kod kuce, kao standardna stvar.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Celtic 2+, Rangers 2+, NEC 2+, Fiorentina 2+, Tottenham 3+, Man City 3+, Arsenal 3+, Man Utd 2+, Basel 2+, Salzburg 2+, Molde 2+, Mjondalen 2+, U. de Chile 2+, Benfica 3+, Roda 3+, Barcelona 2+, Real Potosi 2+. Kvota 28.27

 

 

MLB

 

NY Yankees-Oakland 1 (Severino-Anderson)

Cleveland-Kansas 1 (Kluber-Duffy)

 

Kvota 1.76.

Severino je u odlicnoj formi, napad domacina je raspolozen, lici na lagani 1. Kluber je takodje fino otvorio sezonu. Ima ok trend protiv Royalsa, pa i ovde ocekujem pobedu domacina.

Kombo tiket.

 

Propratni tiket, Atlanta H2(+1.5), Seattle H2(+1.5), Pittsburgh H1(+1.5), NY Mets H2(+2.5), Houston 1, LA Angels 1, St. Louis H2(+1.5). Kvota 7.57.

 

 

Hokej

 

Tampa-Washington 5+

 

France-Czech Republic 5+

Norway-USA 5+

Switzerland-Sweden 4+

Germany-Finland 5+

 

Kvote, 1.34, 2.70.

Ipak je NHL najzahvalniji za golove (uz jos par liga van USA i Canade), te probah drugi mec finala Istoka. Sklepah i jedan tiket sa reprezentacijama, vise za zanimaciju.

Singl je u jacoj grupi.

Edited by Miljenko
Link to comment

Kasno vidim nocas revans mec finala u Peruu. I smorim se sto nisam imao na racunu da natrpam koliko sam zeleo, pa sam samo na srednje dom3+ i dom4+. Srecom :D samo su 1 dali.

 

Danas ubodem De Grafshap isto dom3+ i dom4+. Prvo sam hteo jako, al padose kvote pa sam na srednje. Po 1.93 i 3.55 (prethodno bilo 2.15 i 4.1). i udje oboje. 

 

Sad cu na NEC iste igre, kvote 2.5 i 5.2, al to cu i manje od ovoga. Necu da zalecem, a svrbe me njihove pare :)

 

 

Da, sise ste, niko da cestita na Bolivijcima :D 

Link to comment

Mogla bi biti interesantna utakmica Almeria - Granada:

Almeria 3 boda vise od Barse B i 4 od Kordobe, koji su ispod crte, Granada 6 bodova od plejofa i utakmicu manje od Valjadolida. Kvota na keca u Meridianu 3.20, u Maxbetu 2.95. Almeriji bi pobeda verovatno znacila opstanak, Granada tesko da moze do plejofa i uz pobedu. I jedni i drugi su u ocajnoj formi: u poslednjih 10 utakmica imaju jednu pobedu. Probacu keca.

Mozda vredi probati i HX (pobeda sa golom razlike) na Udineze (neamju pobedu u poslednjih 10, ali mozda pokusaju da se spasu umerenom pobedom protiv Verone koja je vec ispala), Cukaricki,  Himnastik, cisto reda radi, rekreativno.

 

 

Link to comment

Kako bre ne pljuste, evo Nec 4 kom do HT. resio sam da ne vadim ceo vikend :D

 

Mislim sam pisao za Bolivijce i pre meca. Meni to bio bas zicer. Kraj 8:0. Al sto je zanimljivo nije im to bilo dovoljno za prolaz. Pravilo je da ako oba tima imaju po pobedu, odmah se izvode penali. Iako je ukupno bilo 8:1. I dobio Strongest na penale.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...