Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fino prodjoh na juznoamerima nocas. Jedini veliki promasaj Paragvajci. A to sam na najvise stavio. Medjutim, nema im se sta zameriti. Igralo se po kisi i vetru, teren potopljen. Cesto se desavalo da lopta posle par metara samo stane u bari. Kad su na pocetku poveli mislio sam da ipak ima nade. Al posle je bilo bas mucenje za gledati, ai spavalo mi se. Posle vidim da su dali i u drugom jedan, pa je ispaloda je prava mera bila da daju u oba. Al jbga, resiod am da dodam prvo poluvrfeme umesto toga.

 

Srecom obe glavne tekme u CS lepo dododje. Boston River cak do 3+ i kvote 6.8 i najveci tiket Indipendiente dom3+ po 3.15. Dali su ta 3 koja su im trebala, al su i primile pa Sol prosao dalje, sto mi drago, jer ovaj Medelin ne pamtim po dobrom. Sad su se lepo iskupili :) 

 

Krivo mi sto omasih Bolivijce. Dali su 2 kom, al oba u drugom. I za malo ispadose. Kolika kod da je razlika u kvalitetu, svi redovno gube u Boliviji. A kladionice to kao da ne uvazavaju. Uvek odlicne kvote. I sad je moglo lep da da se prodje da sam igrao standradno dom2+ sto je bila skroz fina kvota (oko 2,8 cini mi se)

 

I jedini skroz promasen je Newells gde sam igrao 0-1. mada i tome sam se nadao do 60 i nekog. Ipak i to otislo u 3+.

 

Plus oko 35% na nocnim tiketima, sa cime sam pokrio ceo minus za juce jer sam prethodno promasio one Holandjane koji su zavrsili 0:0, zaboravih sad ko to bi, Almere valjda. A njih su verovatno promasili skoro svi. 

 

Na kraju ispade da sam promasio 2 utakmice na koje sam najvise natrpao, al me izvukos eove ostale. To mi se ne jednom desava, pa sve vise razmisljam da ne igram razlicite uplate, vec da trpam na sve isto.

Edited by Timmy
Link to comment

Cekam dva gola od prve trecine (3-0) i nista.:isuse: Ne kapiram da se masi ovoliko cistih situacija. Nema trika da ovako nesto padne, kada je NHL u pitanju.

Link to comment

Koliko je ocajan Meridianov sajt. Do zla boga i spor i nepregledan. Prvo sam mislio da mi je nesto do kompa, ali i na telefonu ista prica. Mogli su deo onih silnih para za reklamu da uloze u ovo, dzaba sve reklame kad ti onlajn kladjenje ne radi.

Edited by Malvo
Link to comment
13 hours ago, Miljenko said:

Cekam dva gola od prve trecine (3-0) i nista.:isuse: Ne kapiram da se masi ovoliko cistih situacija. Nema trika da ovako nesto padne, kada je NHL u pitanju.

Ja sam tu igrao 6+ neverovatno zaista.

Link to comment

Dajte za danas nesto! Plzen mora doci 1 i gg, nisu došli kod kuće nijednom u ovoj igri od početka 2018. :D Jednom u gostima ih uhvatio. 

Kom - Rudar 1,

Galatasaray 1 i gg npr

Aek - PAOK - prekid :D

Strazbur - Lion 2 i gg

 

I tako.

Link to comment

MLB 0/2, hokej 1/2. Treci put uzastopno, kada nastupaju vrhunski starteri, dolaze losi rezultati. sinoc su svi imali odlicne nastupe, ali su bullpeni skoro svuda zakazali. Hokej onako. NHL prolazi, no reprezentacije su teske za hvatanje. Tja, lose je ovo bilo, MLB jedino da igram na poene, tada mi ne treba veca izlaznost od 60%.

 

 

Fudbal

 

Real Madrid-Celta 3+

PSG-Rennes 3+

 

Bayern-Stuttgart 3+

Hoffenheim-Dortmund 3+

 

Vitesse-Den Haag 3+

Utrecht-Heerenveen 3+

 

Kvote, 1.52, 1.61, 2.04.

Nemci zavrsavaju, te probah dva zanimljiva meca za golove. Real i PSG kod kuce, su standardna stvar. Ispratih i revanse kod Holandjana.

Sve tri stvari su u jacoj grupi.

 

 

MLB

 

Chicago Cubs-Chicago White Sox 1 (Lester-Shields)

 

NY Yankees-Oakland >9.5(German-Triggs)

 

LA Angels-Minnesota >8.5 (Tropeano-Gibson)

 

Kvote, 1.35, 1.95, 1.90.

Cubsi bi trebali biti zicer, no to je vazilo i za gomilu nocasnjih meceva. Yankees i Angels, ok over resenja.

Samo prvi par je na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, NY Yankees 1, Boston H3(+1.5), Cleveland 1, Pittsburgh H1(+1.5), NY Mets H2(+1.5), Houston 1, Atlanta H2(+1.5), Milwaukee H2(+2.5), St. Louis H2(+1.5). Kvota 16.36.

 

 

Hokej

 

Denmark-South Korea 5+

Canada-Finland 5+

 

Kvota 1.68.

Odigrah oprezno ipak; nisu me odusevili padovi juce i prekjuce, na potpuno sigurnim stvarima.

Slabija grupa.

Link to comment

Lever stade na 2-0, taman da sistem ne prodje, u utesnoj varijanti. Sta rade Hoffenheim i Dortmund, to mi vec nije jasno (ocekivao sam minimum 4 komada, vec do poluvremena).

Link to comment
6 hours ago, Malvo said:

Koliko je ocajan Meridianov sajt. Do zla boga i spor i nepregledan. Prvo sam mislio da mi je nesto do kompa, ali i na telefonu ista prica. Mogli su deo onih silnih para za reklamu da uloze u ovo, dzaba sve reklame kad ti onlajn kladjenje ne radi.

 

ja vise ne mogu uopste da dospem do njihovog sajta na googlechromu. Verovatno je do mog naprednog XP operativnog sistema, ali opet je cudno. Idem preko Firefoxa. Pitanje je koliko se i to da traje.

 

Link to comment

natrpao sam jos juce (mislio da su sinoc) na sva tri Belgfijanca, Eupen, Atwepen i Lokeren domacin golovi. Prva dva 2+, u oba, 3+ i 4+. A Lokeren samo 3+ i 4+. Kvote bile odlicne, danas vidim dosta popadale. Pisem posle one koje udju :)

Link to comment

Bolje da sam igrao na gost golove :( Em dosta vece kvote, em svi dali po 2... Valjda ce Lokeren bar do treceg. Posle 10 min bilo 2:0, imaos am tada da branim da ne daju 3 i 4 po 7 i 2.5, nisam hteo. i sad se kajem

Link to comment

A Real koga sam razmisljao prvo golovi, 3:0 u 30. min. Ako ne udju ovi Belgijanci bas cu da popizdim... cak i Strongest kojeg sam brzo izbacio 3:0 u 20.min

 

Posle cu San Hose domacin golovi. Ubice muceni Distrojers u revansu. Razmisljam i o Cerro - Olimpia GG3+ i GG4+

Edited by Timmy
Link to comment

Real lagano, no PSG 0-0, pri cemu gostima i treba neki bod, ali je to sve mnogo mrljavo. Holandjani ce nekako valjda uterati bar jos dva gola. Sve u svemu, smor rezultati.:dry:

Bolivijce nisam dirao, posto igraju baraz, no The Strongest je natrpao rivala vec do poluvremena.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...