Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Koliko mrzim decaka Karla Suareza Navara. Mislim da imam procenat od 10% uspesnosti na tipove koji ukljucuju nju, sta god da sam igrao. Malopre probam na 1. set na nju protiv Svitoline pri rezultatu 2-2, i ona pukne sve gemove do kraja prvog seta. Sad ce osvojiti drugi i igra tesan treci. Ali kad odigram na nju, onda pukne pet gemova zaredom.

Link to comment

Ono juce je izgleda bio izuzetak. Cardinalsi rutinski gube i drugi mec protiv Twinsa (recimo da je bilo 85% verovatno). Nema koristi, ako sumnjive stvari dolaze, a sigurne padaju.

PSG masi sansu za sansom, kao da pokusavaju da ne daju gol.:isuse:

Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 0/3. Na fudbalu bih pao, u bilo kojoj varijanti, PSG samo 2-0. MLB Bas lose, ni blizu prolaza (dobro, Cleveland nije bio tako daleko, no nisu okrenuli). Ocekivao sam da ce maj krenuti kako treba, no ovo je prilicno losa serija rezultata (jos os proslog cetvrtka).

 

 

Fudbal

 

Barcelona-Villarreal 3+

Sevilla-Real Madrid 3+

 

Kvota 1.74.

Nije ni ova kombinacija neka sigurica, no da probam, u nedostatku boljih stvari.

 

 

MLB

 

Chicago Cubs-Miami 1 (Quintana-Wei-Yin Chen)

Colorado-LA Angels H2(+3.5) (Anderson-Barria)

 

Oakland-Houston 2 (Mengden-Cole)

 

Tampa-Atlanta H2(+1.5) (Yarbrough-Teheran)

San Diego-Washington H2(+1.5) (Lucchesi-Gio Gonzalez)

 

Kvote, 1.77, 1.55, 1.80.

Cubsi su izgleda nasli pogodnu zrtvu, za podizanje morala. Cini mi se da su Angelsi izuzetno potcenjeni. Houston i Atlanta imaju kvalitet na svojo strani. Washington igra dosta bolje, od kada je Harper lead off.

 

Prateci tiket, NY Mets H2(+1.5), Milwaukee H1(+2.5), Detroit H2(+2.5), Pittsburgh H2(+1.5), Philadelphia H1(+1.5), Arizona H2(+2.5). Kvota 5.70.

Link to comment

Sasvim pristojne postave top timova, na hokejaskom WC. Krecem sa golovima od sutra; cini se da ce to biti prilicno zahvalno za igru (5+ naravno).

Link to comment

Napakovah danas 12 tenisa (sve na gemove), za 90+ kvotu i pade jedan par. Cuevasa uvek masim, pa je i danas tako bilo (igrao sam 9+ 1. set). Smor, taman bi dobro doslo, nakon ove slabe serije.:dry:

Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 3/3, Barsa je dosla 6+, a prosao je i kombo tiket. Barsa i Real lagano. MLB je dosao odlicno. Cubsi i Angelsi bez dileme; Houston okrece na vreme; Atlanta ispostovala, dok je na Nationalsima bilo napeto, no ostase u okviru hendikepa. Toplo-hladno period nastavljen; ako nesto ne volim, to je da dane sa svim prolazima, menjam za sve promasaje i obrnuto.

 

 

Fudbal

 

Basel-Young Boys 3+

 

Dordrecht-Sparta Rotterdam 3+

Almere-Roda 3+

 

Kvote, 1.43, 2.15.

Svajcarci deluju kao sigurica. Holandjani igraju baraz za popunu prve lige, a to je vec upitna stvar.

Prva stvar je u jacoj grupi.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Boston H1(+1.5) (Sabathia-Rodriguez)

 

LA Dodgers-Cincinnati >7.5 (Buehler-Mahle)

 

Kvote, 1.40, 2.00.

Sabathia je 17-13, 4.12 ERA, protiv Red Soxa. Rodriguez, 4-2, 2.96 ERA, na 9 startova protiv Yankeesa. Forma, Sabathia, 2-0, 0.47 ERA, 0.63 WHIP; Rodriguez, 1-0, 7.02 ERA, 1.26 WHIP. Sabathia kod kuce, 1-0, 1.33 ERA, 0.74 WHIP; Rodriguez na gostovanjima, 2-0, 4.82 ERA, 1.02 WHIP. Mecevi igrani uvece, Sabathia, 2-0, 1.32 ERA, 0.77 WHIP; Rodriguez, 3-0, 5.02 ERA, 1.19 WHIP. Timski ucinak, NY Yankees 9-1 (8 pobeda u nizu), Boston 6-4. Sezonska serija, 3-2 za Yankeese, tekuca serija, 2-0 za domacina.

Buehler nije nastupao protiv Redsa. Mahle nije igrao protiv Dodgersa. Tri starta unazad, Buehler, 2-0, 1.12 ERA, 1.06 WHIP; Mahle, 1-1, 3.44 ERA, 0.87 WHIP. Buehler na Dodger Stadiumu, 0-0, 0.00 ERA, 1.40 WHIP; Mahle na strani, 1-2, 4.50 ERA, 1.69 WHIP. Uvece, Buehler, 1-0, 0.00 ERA, 1.10 WHIP; Mahle, 0-2, 5.71 ERA, 1.10 WHIP. Over/under trend, LA Dodgers 4/10, Cincinnati 5/10.

Samo prvi par je na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Philadelphia >9.5, Toronto H1(+1.5), Atlanta H2(+1.5), Colorado <11.5, LA Angels H1(+1.5). Kvota 8.60.

 

 

Hokej

 

USA-Latvia 5+

Norway-Canada 5+

 

Czech Republic-Russia 5+

 

Kvote, 1.49, 1.68.

Najbolje reprezentacije su dovele prilicno jake postave, te cu pratiti turnir sa golovima.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

Link to comment

USA se obrukala protiv protiv Latvie.:isuse: 

Samo 2-2, u regularnom toku. Ovako jaka postava, da ne moze da da 3 gola (recimo da imaju za 2-3 klase bolji tim). Tja, e ovako nesto me vec nervira, kada ne dodje. Mozda je bolje da ne diram ovo prvenstvo.

Edited by Miljenko
Link to comment
6 hours ago, Nesh said:

Prodje nocas jedan lep tiket sa hendikepima:

 

PujPFLY.png

 

:)

 

Svaka cast!Ako se zeznem i odigram takve timove onda mogu samo da golove gadjam,a i onda...

Link to comment
59 minutes ago, valter said:

 

Svaka cast!Ako se zeznem i odigram takve timove onda mogu samo da golove gadjam,a i onda...

 

Hvala. Odigram ponekad ovakve kombinacije rekreativno. Nisam se bas napogadjao. :D

Ovog puta, za divno cudo, proslo. :)

Link to comment

Natrpah svasta za nocas. Ni sam ne znam sto toliko. Al me povukuse sve kvote. Najvise na Libertat-Febrero, domacin golovi: 3+, 4+, prvo2+ i prvo3+, kvote 2.45, 5, 3.8 i 12. Najvise sam na ovu tekmu stavio.

 

Zatim revansi u Copa Sudamerikana, sve 4 sam izigrao.

 

Boston River - Jaguares, domacin golovi, 2+, 3+ i 4+, kvote 2.6, 6.8 i 20. Na malo jace

 

Newels - Atletico PR, 0:0 po 8.25 i 0-1 po 2.75. Zakljucace Brazilce posle 3:0 u prvoj. Na srednje

 

Indipendiente Medelin - Sol de America, domacin golovi 3+ i 4+, kvote poklon 3.15 i 7,25. Na malo jace. Jure Kolumbijci 2:0 iz prve, mislim da ide do 3 kom sigurno.

 

I najsitnije Nacional Potosi - Fluminense, domacin prvo golovi 2+ i 3+, kvote 5.2 i 19. Umeju razni da se pogube kad se popnu u Boliviju. U prvoj bilo 3:0 za Fluminense, ovi ce morati da napadnu, pa sto ne probati nesto ovako kad su kvote ogromne. 

Link to comment

Fudbal 1/2, MLB 1/2, hokej 1/2, Basel je dosao 5+ i 6+. Fudbal polovicno, no bitnija stvar prolazi, uz goleadu (pretpostavio sam da necu pogoditi Holandjane, ma kako ih odigrao). MLB korektno. Yankees nekako udjose u hendikep; Dodgersi beznadezni u ofanzivi. Od hokeja sam ocekivao vise. Sumnjiv par je dosao bez problema; Canada taman koliko treba, no USA se obrukala (2-2 nakon drugog perioda i sa tim rezultatom odlaze u produzetak; onoliko promasaja, u 1 na 1 situaciji, nisam skoro video). Steta za kombo, skroz neverovatan pad; ocekujem da na 1.08 kvotu u fiksu, 5+ mora doci u 10/10 situacija (da je KHL u pitanju, pa i da razumem).

 

 

MLB

 

Philadelphia-NY Mets H1(+1.5) (Arrieta-Matz)

Toronto-Boston H2(+1.5) (Sanchez-Sale)

 

Houston-Texas 1 (Verlander-Hamels)

Arizona-Washington H2(+1.5) (Koch-Scherzer)

 

Kvote, 1.71, 1.58.

Danas ponovo imamo dan vrhunskih startera. Philadelphia igra odlicno do sada. Sale je standardno dobar, mada bi podrska mogla biti bolja (lepo je leglo, sto sam imao hendikep opciju). Verlander je fenomenalan kao clan Astrosa, uz nadam se makar solidnu podrsku udaraca. Derbi na Chase Fieldu; Koch je fino krenuo, dok je Scherzer strajkaut masina, kao i obicno.

 

Prateci tiket, Chicago Cubs 1, San Francisco H2(+2.5), Cleveland 1, Atlanta H2(+1.5), LA Angels >8.5. Kvota 6.19.

 

 

Hokej

 

USA-South Korea 7+

Belarus-Czech Republic 5+

 

Tampa-Washington 5+

 

Kvote, 1.71, 1.34.

Ma koliko USA delovala neubedljivo, South Korea je tim koji sluzi za popravljanje gol razlike. Cesi su odigrali odlican mec sinoc; brzo i efektno u napadu. Finale Istoka krece veceras, sudar mocnih ofanzivnih ekipa.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...